Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Morel Soundwall LCR4X

Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
Morel Soundwall LCR4X
4.595,00zł
Netto: 3.735,77zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Soundwall LCR4X
Wyświetleń: 40
Oblicz ratę

Morel Soundwall LCR4X - Głośnik instalacyjny - ścienny

 

Zintegrowany soundbar umieszczony w ścianie stworzony jako uzupełnienie dzisiejszych ultra-cienkich telewizorów o eleganckie rozwiązanie audio Hi-Fi. Możliwość dostosowania do różnych rozmiarów ekranu, modułowa kontrukcja, łatwa instalacja.

 

Innowacyjny soundbar do montażu w ścianie

Zaprojektowany z myślą o smukłej formie i wyposażony w prosty proces instalacji, ten soundbar do montażu w ścianie doskonale dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranów.

Ograniczenia fizyczne sprawiają, że stworzenie prawdziwie wysokiej jakości soundbaru staje się wyjątkowo trudne w przypadku nowoczesnych projektów głośników. Przezwyciężenie tych przeszkód skłoniło firmę Morel do intensywnych badań nad stworzeniem pierwszego modułowego, wbudowanego soundbaru LCR.

System Soundwall™ LCR to zintegrowany głośnik montowany w ścianie, oferujący aż do czterech konfiguracji systemu dźwięku hi-fi do zastosowań w kinie domowym i stereo, z innowacyjnym modułowym systemem instalacji.

 

Dźwięk

DNA marki Morel można znaleźć w głośnikach SoundWall™ LCR. Najbardziej zaawansowana technologia przetworników zapewnia wysoką jakość reprodukcji dźwięku w kategorii produktów, która zazwyczaj kierowana jest potrzebami rozwiązania, a nie dźwięku. Wykorzystując prawie 50 lat doświadczenia w inżynierii i ręcznej produkcji przetworników, Morel proponuje wyjątkowe rozwiązanie instalacyjne - do ścian Twojego mieszkania. Małe, ale potężne przetworniki pochodzą prosto ze świata car audio, w którym przestrzeń jest ograniczona, a głód dobrego dźwięku wielki.

Morel opracował bardzo płytkie, solidnie zbudowane moduły przetworników o średnicy 100 mm (4"), specjalnie przeznaczone dla soundbaru SoundWall™ LCR, zaprojektowane tak, aby brzmiały dokładnie i potężnie, a jednocześnie były kompaktowe i dyskretne. Moduł Integra Point Source IC-4MI właśnie to umożliwia. Posiada innowacyjną strukturę mechaniczną, która umożliwiła Morelowi stworzenie pojedynczego głośnika z niemal idealnie wyrównaną osią czasową dla głośnika wysokotonowego/niskotonowego. Zaprojektowany jest do reprodukcji pełnego zakresu pasma częstotliwościowego z niespotykaną kontrolą mocy, dynamiką i naturalną reprodukcją dźwięku.

 

Łatwość instalacji

Innowacyjna koncepcja instalacji oferuje wielokanałowe rozwiązanie audio, które można łatwo zamontować poziomo poniżej dowolnego ekranu, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek modyfikacji wewnętrznej struktury ściany lub stosowania skomplikowanych technik instalacyjnych.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Konstrukcja: 2-drożna
Budowa:Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki średniowysokotonowe:3x4" (101.6mm) cewka Hexatech odporna na wysoką temperaturę
28mm miekka kopułka
Bas-refleks: Brak
Membrana pasywna: NIE
Impedancja: 4 Ohm
Podział pasma: Integra: 2300Hz / 12dB
Skuteczność: 88dB
Moc ciągła (RMS): 80W
Pasmo przenoszenia: 100-20000Hz
Średnica :135mm
Typ montażu:Okrągły (sufitowy)
Wodoodporny: NIE
Głębokość otworu montażowego:80mm (3.15")
Szerokość otworu montażowego:do 160cm
Szablon montażowy w zestawie:TAK
Możliwość malowania maskownicy:TAK
Niskoprofilowy (do 10cm):TAK
Gwarancja:24 miesiące

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO