Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NAIM Flatcap XS

NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
NAIM Flatcap XS
5.749,00zł
Netto: 4.673,98zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Flatcap XS
Wyświetleń: 4052
Oblicz ratę

NAIM Flatcap XS - Zasilacz

 

FlatCap XS to zasilacz z dwoma liniami zasilającymi, pozwalający wykorzystać potencjał urządzeń z serii XS, zarówno w parze, jak i dla każdego z nich z osobna.

 

Pojedynczy FlatCap XS można wykorzystać do poprawy jakości dźwięku modeli CD5 XS i NAT05 XS, a drugi – dla przedwzmacniacza NAC 152 XS. Kluczowa rola zasilania w każdym systemie hi-fi to jest w Naimie znana od zawsze, czego najlepszym tego przykładem jest dużo większa naturalność muzyki, którą FlatCap XS wnosi do każdego systemu.

FlatCap XS to zewnętrzny zasilacz, który zastępuje FlatCap2x. Poprawa jakości dźwięku jest subtelna, ale jednoznaczna: dynamika jest wyższa w całym paśmie akustycznym, bas dużo bardziej zróżnicowany, a poziom szumów własnych całego systemu – znacznie zredukowany. Przyrost jakości jest jeszcze wyraźniejszy, kiedy podłączymy go do przedwzmacniacza i odtwarzacza CD. Zasilacz ten może być wykorzystany z przedwzmacniaczami NAC 202 i NAC 282, a także aktywnymi zwrotnicami SNAXO, dzięki czemu użytkownik zyskuje niedrogi upgrade do systemu aktywnego. Może on być również wykorzystany do zasilania wszystkich przedwzmacniaczy gramofonowych, aktywnych filtrów i przedwzmacniaczy liniowych firmy Naim, z wyjątkiem NAC 552 oraz NAC 252.

FlatCap XS zapewnia wyjątkowo niski poziom szumu i dwie linie zasilające dla komponentów serii 5 XS: np. NAC 152 XS i CD5 XS, lub NAC 152 XS i StageLine.

Transformator zasilający FlatCapa XS dysponuje dwoma osobnymi uzwojeniami wtórnymi, dzięki czemu obydwa wyjścia zasilające są od siebie całkowicie odseparowane. Napięcie stabilizowane jest w czterech, gruntownie przeprojektowanych, niskoszumnych regulatorach napięcia, które podnoszą jakość dźwięku urządzeń o kolejny szczebel.

 

WYJŚCIA AUDIO

- Zasilające 4 x 24 V

 

ZASILANIE

- Sieć 100 V, 115 V, 230 V; 50 lub 60 Hz

 

WIELKOŚĆ

- Wymiary 70 x 432 x 301 mm (W x S x G)

 

WYKOŃCZENIE

- Front szczotkowany i anodowany na czarno

- Obudowa czarny lakier proszkowy

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dlaczego Naim?

Każdy produkt Naim jest od samego początku projektowany a potem wykonywany tak, by osiągnąć najwyższą możliwą jakość brzmienia i pozwolić słuchaczowi doświadczyć muzyki w sposób jak najwierniejszy nagranemu wykonaniu.

Dla nas eksplorowanie dźwięku to wielka przygoda, umożliwiająca nawiązanie wyjątkowego, bliskiego kontaktu z muzyka. Im dłużej, im głębiej podróżujemy w świat w muzyki tym owa więź staje się tym mocniejsza. Dlatego każdy element naszych systemów jest projektowany tak, by potrafił pokazać nie tylko samą muzykę, ale i ciszę między poszczególnymi dźwiękami, by dać słuchaczowi możliwość doświadczenia pełni wrażeń tak, jak zamierzył to twórca danej muzyki. Efekt ten osiągamy dzięki przestrzeganiu pewnych fundamentalnych zasad projektowania naszych urządzeń:

1. Organizacja przestrzeni

Każdy ważny komponent dostaje swoja własną przestrzeń do funkcjonowania, dzięki czemu nie jest narażony na zakłócenia płynące od innych elementów, a wszystko to by osiągnąć najwyższą czystość reprodukowanego dźwięku.

 

2. Obwody

Minimalizujemy interferencję pomiędzy poszczególnymi obwodami tak, by słuchacz doświadczał równie głębokich przeżyć zarówno przy wysokim, jak i przy najniższym poziomie głośności.

 

3. Świadomy dobór materiałów

W naszych produktach używamy materiałów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale spełniają, a nawet przekraczają wymogi im stawiane.

 

4. Technologie

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów by osiągnąć zakładane cele. Ulepszamy stosowane rozwiązania w zakresie układów elektronicznych, oprogramowania naszych urządzeń, ale także mechaniki i akustyki. Wszystko to by zaoferować użytkownikom naszych urządzeń wyjątkową klasę brzmienia.

Dzięki tym czterem podstawowym zasadom stosowanym przy tworzeniu wszystkich naszych urządzeń dajemy użytkownikom możliwość doświadczenia każdego dźwięku, każdej nuty odtwarzanej muzyki na poziomie, który zmienia zwykły odsłuch w wyjątkowe przeżycie. Ten sposób prezentowania muzyki nazywamy „Głosem Naima” (‘Voice of Naim’); to nasza wizytówka.

Ten ‘głos’ został stworzony w taki sposób, by można było go wykorzystać we wszystkich naszych produktach, tak by każdy posiadacz urządzenia Naima, czy to ze szczytu oferty w postaci Marque, czy dzielonego Statementa, czy z jej początku, choćby w postaci bezprzewodowego systemu Mu-so, miał okazje usłyszeć ten wyjątkowy sposób prezentacji muzyki. 

Let the voice of Naim take you inside the music… Go Deeper.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO