Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NAIM NAC 202

NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
NAIM NAC 202
13.499,00zł
Netto: 10.974,80zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: NAC 202
Wyświetleń: 2435
Oblicz ratę

NAIM NAC 202 - Przedwzmacniacz


Budowa przedwzmacniacza NAC 202 opiera się na naszym podstawowym modelu NAC 152 XS.Dzięki zmianom i usprawnieniom udało się uzyskać lepszą przejrzystość dźwięku, a dzięki poprawie budowy mechanicznej, zmniejszono drgania obudowy. Modułowa budowa umożliwia wiele opcji rozbudowy i modernizacji urządzenia, w tym połączenie z przedwzmacniaczem gramofonowym StageLine, jak również z systemem kina domowego.


Wyposażenie

  • Obsługuje zarówno wejścia DIN jak i RCA, aby ułatwić połączenie w wielu systemach    
  • Wejście AV o stałym wzmocnieniu, które może być konfigurowane przez użytkownika    
  • Wejście z zasilaniem do użytku z przedwzmacniaczami gramofonowymi StageLine lub Prefix    
  • Sterowanie pilotem zdalnego sterowania - wejście RC5 dla przewodowego podłączenia pilota zdalnego sterowania w złożonych instalacjach „custom”    
  • Dodatkowe wejście/wyjście RS232 do użytku w kompletnych systemach automatyki domowej
  • Rozszerzenie możliwości funkcjonalnych przez zainstalowanie zewnętrznych zasilaczy FlatCap XS, HiCap lub SuperCap; model ten może być także zasilany przy użyciu wejść wzmacniacza NAP 155 XS lub NAP 200Technika i wykonanie

Model NAC 202 pozwolił osiągnąć nowy poziom jakości technicznej i muzycznej w serii naszych przedwzmacniaczy, wraz z nową elegancką obudową.


Płytki drukowane o niskich rezonansach własnych oraz stopki antywibracyjne zapewniają dobrą izolację układu od drgań, minimalizując tym samym efekt mikrofonowania, zakłócający pracę elementów elektronicznych w bardzo czułych podzespołach elektronicznych, natomiast starannie dopasowane, precyzyjne potencjometry z elementami czyszczącymi zachowują integralność przekazu muzycznego oraz zapewniają stabilność parametrów w długim okresie czasu. Sterowanie balansem miedzy kanałami obejmuje wysokiej jakości potencjometr z inteligentnym układem umożliwiającym wskazanie pozycji środkowej.


NAC 202 wyposażony jest w niskoszumny mikroprocesor, wyłączany automatycznie podczas słuchania, który steruje wszystkimi funkcjami wzmacniacza obejmującymi układy zabezpieczające na bieżąco monitorujące poszczególne sekcje zasilania, zapewniając bezpieczne wyłączenie w przypadku braku dopływu prądu; uniwersalny pilot zdalnego sterowania „Smart IR”, konfigurowany przez użytkownika, pozwalający w łatwy sposób sterować systemem firmy Naim.


Parametry techniczne:

• wejścia analogowe: 4x DIN, 2x DIN/RCA

• czułość na wejściu: 75 mV

• impedancja na wejściu: 47 kOhm

• wejście AV typu Unity Gain

• wyjścia: 2x regulowane DIN, 1x stałe (RCA)

• wyjście zasilania: przedwzmacniacz gramofonowy Naim

• opcje zasilania: NAP 155 XS, NAP 200, FlatCap XS, HiCap, SuperCap

• wykończenie: front: czarny szczotkowany anodyzowany, obudowa: czarny lakier proszkowy

• wymiary produktu: 87 x 432 x 314 mm

• waga netto: 7,00 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dlaczego Naim?

Każdy produkt Naim jest od samego początku projektowany a potem wykonywany tak, by osiągnąć najwyższą możliwą jakość brzmienia i pozwolić słuchaczowi doświadczyć muzyki w sposób jak najwierniejszy nagranemu wykonaniu.

Dla nas eksplorowanie dźwięku to wielka przygoda, umożliwiająca nawiązanie wyjątkowego, bliskiego kontaktu z muzyka. Im dłużej, im głębiej podróżujemy w świat w muzyki tym owa więź staje się tym mocniejsza. Dlatego każdy element naszych systemów jest projektowany tak, by potrafił pokazać nie tylko samą muzykę, ale i ciszę między poszczególnymi dźwiękami, by dać słuchaczowi możliwość doświadczenia pełni wrażeń tak, jak zamierzył to twórca danej muzyki. Efekt ten osiągamy dzięki przestrzeganiu pewnych fundamentalnych zasad projektowania naszych urządzeń:

1. Organizacja przestrzeni

Każdy ważny komponent dostaje swoja własną przestrzeń do funkcjonowania, dzięki czemu nie jest narażony na zakłócenia płynące od innych elementów, a wszystko to by osiągnąć najwyższą czystość reprodukowanego dźwięku.

 

2. Obwody

Minimalizujemy interferencję pomiędzy poszczególnymi obwodami tak, by słuchacz doświadczał równie głębokich przeżyć zarówno przy wysokim, jak i przy najniższym poziomie głośności.

 

3. Świadomy dobór materiałów

W naszych produktach używamy materiałów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale spełniają, a nawet przekraczają wymogi im stawiane.

 

4. Technologie

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów by osiągnąć zakładane cele. Ulepszamy stosowane rozwiązania w zakresie układów elektronicznych, oprogramowania naszych urządzeń, ale także mechaniki i akustyki. Wszystko to by zaoferować użytkownikom naszych urządzeń wyjątkową klasę brzmienia.

Dzięki tym czterem podstawowym zasadom stosowanym przy tworzeniu wszystkich naszych urządzeń dajemy użytkownikom możliwość doświadczenia każdego dźwięku, każdej nuty odtwarzanej muzyki na poziomie, który zmienia zwykły odsłuch w wyjątkowe przeżycie. Ten sposób prezentowania muzyki nazywamy „Głosem Naima” (‘Voice of Naim’); to nasza wizytówka.

Ten ‘głos’ został stworzony w taki sposób, by można było go wykorzystać we wszystkich naszych produktach, tak by każdy posiadacz urządzenia Naima, czy to ze szczytu oferty w postaci Marque, czy dzielonego Statementa, czy z jej początku, choćby w postaci bezprzewodowego systemu Mu-so, miał okazje usłyszeć ten wyjątkowy sposób prezentacji muzyki. 

Let the voice of Naim take you inside the music… Go Deeper.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO