Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NAIM NAC 252

NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
NAIM NAC 252
42.999,00zł
Netto: 34.958,54zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: NAC 252
Wyświetleń: 2954
Oblicz ratę

NAIM NAC 252 - Przedwzmacniacz


NAC 252 podobnie jak wiele naszych produktów, pochodzi bezpośrednio od swojego poprzednika, modelu NAC 52, który jest nadal jednym z najlepszych produkowanych przedwzmacniaczy na świecie.


Jego konstrukcja charakteryzuje się dużą przejrzystością, elementy zasilacza znajdują się w osobnej obudowie: zasilacza SuperCap. Zapewnia to optymalne odizolowanie od zakłóceń elektromagnetycznych i zapewnia, że każdy z dziesięciu obwodów audio, jest zasilany z osobnych, niezależnie stabilizowanych modułów zasilających przy pomocy niezależnego, w pełni regulowanego napięcia. Ponadto oddzielne zasilanie sekcji cyfrowej i układu przełączania wejść zapewnia dodatkową izolację obwodów audio od zakłóceń. Wyjątkowość przedwzmacniacza NAC 252 polega na zadbaniu w nim dosłownie o wszystkie szczegóły oraz na postanowieniu, aby nic nie ograniczało nas podczas słuchania muzyki.


Wyposażenie

  • Obsługuje zarówno wejścia DIN jak i RCA, aby ułatwić połączenie w wielu     systemach
  • Wymagany jest zasilacz SuperCap (z czternastoma niezależnie regulowanymi napięciami)    
  • Osobny regulator napięcia do układów sterowania cyfrowego oraz do przełączania wejść    
  • Precyzyjne potencjometry obrotowe z elementami czyszczącymi ścieżki oporowe    
  • Zastosowanie trybu „bapyss” do prostego połączenia z istniejącym systemem AV    
  • Wejście z zasilaniem, przeznaczone do użytku z przedwzmacniaczami gramofonowymi: StageLine     lub SuperLine
  • NAC 252 Separate Preamplifier
  • NAC 252 Separate Preamplifier - Rear ViewTechnika i wykonanie

Podczas projektowania NAC 252 przestudiowano wiele różnych koncepcji, a także topologii układów oraz zastosowano wiele komponentów, widzianych po raz pierwszy wraz z pionierskimi ideami zastosowanymi w przedwzmacniaczach takich jak NAC52. Inżynierowie spędzili setki godzin, uważnie słuchając poszczególnych projektów i upewniając się, że osiągnęli doskonałą harmonię pomiędzy muzyką i techniką.


Zasilacz SuperCap dostarcza dziesięć niezależnie regulowanych zasilaczy. Dzięki całkowicie odseparowanym regulatorom napięcia, które zasilają układy cyfrowe i przełączniki w układach sygnału audio, nie następuje generowanie zbędnego szumu.


Parametry techniczne: 

• wejścia analogowe: 4x DIN, 2x DIN/RCA

• czułość na wejściu: 75 mV

• impedancja na wejściu: 47 kOhm

• wejście AV typu Unity Gain

• wyjścia: 1x regulowane, 3x stałe DIN

• wyjście zasilania: przedwzmacniacz gramofonowy NAIM

• opcja zasilania dodatkowego SuperCap

• wykończenie: front: czarny anodyzowany, obudowa: czarny lakier proszkowy

• wymiary produktu: 87 x 432 x 314 mm

• waga netto: 7,00 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dlaczego Naim?

Każdy produkt Naim jest od samego początku projektowany a potem wykonywany tak, by osiągnąć najwyższą możliwą jakość brzmienia i pozwolić słuchaczowi doświadczyć muzyki w sposób jak najwierniejszy nagranemu wykonaniu.

Dla nas eksplorowanie dźwięku to wielka przygoda, umożliwiająca nawiązanie wyjątkowego, bliskiego kontaktu z muzyka. Im dłużej, im głębiej podróżujemy w świat w muzyki tym owa więź staje się tym mocniejsza. Dlatego każdy element naszych systemów jest projektowany tak, by potrafił pokazać nie tylko samą muzykę, ale i ciszę między poszczególnymi dźwiękami, by dać słuchaczowi możliwość doświadczenia pełni wrażeń tak, jak zamierzył to twórca danej muzyki. Efekt ten osiągamy dzięki przestrzeganiu pewnych fundamentalnych zasad projektowania naszych urządzeń:

1. Organizacja przestrzeni

Każdy ważny komponent dostaje swoja własną przestrzeń do funkcjonowania, dzięki czemu nie jest narażony na zakłócenia płynące od innych elementów, a wszystko to by osiągnąć najwyższą czystość reprodukowanego dźwięku.

 

2. Obwody

Minimalizujemy interferencję pomiędzy poszczególnymi obwodami tak, by słuchacz doświadczał równie głębokich przeżyć zarówno przy wysokim, jak i przy najniższym poziomie głośności.

 

3. Świadomy dobór materiałów

W naszych produktach używamy materiałów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale spełniają, a nawet przekraczają wymogi im stawiane.

 

4. Technologie

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów by osiągnąć zakładane cele. Ulepszamy stosowane rozwiązania w zakresie układów elektronicznych, oprogramowania naszych urządzeń, ale także mechaniki i akustyki. Wszystko to by zaoferować użytkownikom naszych urządzeń wyjątkową klasę brzmienia.

Dzięki tym czterem podstawowym zasadom stosowanym przy tworzeniu wszystkich naszych urządzeń dajemy użytkownikom możliwość doświadczenia każdego dźwięku, każdej nuty odtwarzanej muzyki na poziomie, który zmienia zwykły odsłuch w wyjątkowe przeżycie. Ten sposób prezentowania muzyki nazywamy „Głosem Naima” (‘Voice of Naim’); to nasza wizytówka.

Ten ‘głos’ został stworzony w taki sposób, by można było go wykorzystać we wszystkich naszych produktach, tak by każdy posiadacz urządzenia Naima, czy to ze szczytu oferty w postaci Marque, czy dzielonego Statementa, czy z jej początku, choćby w postaci bezprzewodowego systemu Mu-so, miał okazje usłyszeć ten wyjątkowy sposób prezentacji muzyki. 

Let the voice of Naim take you inside the music… Go Deeper.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO