Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NAIM ND5 XS FM/DAB

NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
NAIM ND5 XS FM/DAB
14.999,00zł
Netto: 12.194,31zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: ND5 XS FM/DAB
Wyświetleń: 2757
Oblicz ratę

NAIM ND5 XS FM/DAB - Odtwarzacz sieciowy


ND5 XS jest produktem służącym do strumieniowego przesyłu muzyki, korzystającym z klasycznych rozwiązań firmy Naim, w którym uwagę zwrócono na każdy aspekt budowy.


Nie traci on również nic z funkcjonalności, charakteryzującej jego poprzedników. Strumieniowe przesyłanie sygnału wysokiej rozdzielczości  technologii UPnP, odtwarzanie za pośrednictwem USB/iPoda, dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych, korzystanie z programu Spotify Connect, radia DAB/FM, wejścia cyfrowe dla źródeł zewnętrznych, funkcja multiroom w strumieniowym przesyłaniu sygnału i specjalistyczna aplikacja sterująca w systemie iOS pozwoli na usprawnienie jego obsługi.


Specyfikacja techniczna:

- UPnP - możliwość odtwarzania muzyki z dysków twardych na serwerach, NAD oraz komputerów podłączonych do sieci

- vTuner5

- Tuner DAB oraz FM

- Złącze USB na przednim panelu

- Mozliowośc podłączenia iPoda korzystając ze złącz cyfrowych, ładowanie iPoda oraz pełne sterowanie

- Trzy wejścia cyfrowe S/PDIF 24-bity/192kHz

- Sterowanie poprzez aplikację na iPhone, iPad, iPod Touch

- Możliwość odsłuchowania plików wysokiej rozdzielczości 24-bity/192kHz przez sieć

- Kompatybilność z plikami WAV, FLAC, ALAC, AIFF, AAC, Windows Media-formatted content, Ogg Vorbis

- Odtwarzanie gapless

- Wyjście cyfrowe BNC 75 omowe

- Wyjścia analogowe DIN/RCA

- Fukcja przetwornika cyfrowo/analogowego

- Wyraźny wyświetlacz OLED


Specyfikacja techniczna:

- Obsługa serwisów streamingowych Spotify i Tidal

- Wejścia cyfrowe 1x BNC, 1x RCA, 1x optical, obsługujące sygnał 192kHz/24bit

- Złącze USB na panelu przednim pod iPod, iPad

- UPnP

- Wyjścia analogowe DIN i RCA

- Pasmo przenoszenia 10Hz-20kHz (+0.1/-0.5dB)

- Zniekształcenia THD+N <0.02% (10Hz-20kHz)

- Wyjścia cyfrowe S/PDIF BNC 75 omowe

- Kompatybilne formaty WAV, AIFF and FLAC (up to 24bit/192kHz ) ALAC (up to 24bit/96kHz) Ogg Vorbis (up to 320bit/s) Windows Media-formatted content-9 (up to 320kbit/s) Playlists (M3U, PLS) MP3, M4a (up to 320kbit/s)

- Obsługa radia internetowego vTuner 5

- Wymiary 70x432x391mm


Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dlaczego Naim?

Każdy produkt Naim jest od samego początku projektowany a potem wykonywany tak, by osiągnąć najwyższą możliwą jakość brzmienia i pozwolić słuchaczowi doświadczyć muzyki w sposób jak najwierniejszy nagranemu wykonaniu.

Dla nas eksplorowanie dźwięku to wielka przygoda, umożliwiająca nawiązanie wyjątkowego, bliskiego kontaktu z muzyka. Im dłużej, im głębiej podróżujemy w świat w muzyki tym owa więź staje się tym mocniejsza. Dlatego każdy element naszych systemów jest projektowany tak, by potrafił pokazać nie tylko samą muzykę, ale i ciszę między poszczególnymi dźwiękami, by dać słuchaczowi możliwość doświadczenia pełni wrażeń tak, jak zamierzył to twórca danej muzyki. Efekt ten osiągamy dzięki przestrzeganiu pewnych fundamentalnych zasad projektowania naszych urządzeń:

1. Organizacja przestrzeni

Każdy ważny komponent dostaje swoja własną przestrzeń do funkcjonowania, dzięki czemu nie jest narażony na zakłócenia płynące od innych elementów, a wszystko to by osiągnąć najwyższą czystość reprodukowanego dźwięku.

 

2. Obwody

Minimalizujemy interferencję pomiędzy poszczególnymi obwodami tak, by słuchacz doświadczał równie głębokich przeżyć zarówno przy wysokim, jak i przy najniższym poziomie głośności.

 

3. Świadomy dobór materiałów

W naszych produktach używamy materiałów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale spełniają, a nawet przekraczają wymogi im stawiane.

 

4. Technologie

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów by osiągnąć zakładane cele. Ulepszamy stosowane rozwiązania w zakresie układów elektronicznych, oprogramowania naszych urządzeń, ale także mechaniki i akustyki. Wszystko to by zaoferować użytkownikom naszych urządzeń wyjątkową klasę brzmienia.

Dzięki tym czterem podstawowym zasadom stosowanym przy tworzeniu wszystkich naszych urządzeń dajemy użytkownikom możliwość doświadczenia każdego dźwięku, każdej nuty odtwarzanej muzyki na poziomie, który zmienia zwykły odsłuch w wyjątkowe przeżycie. Ten sposób prezentowania muzyki nazywamy „Głosem Naima” (‘Voice of Naim’); to nasza wizytówka.

Ten ‘głos’ został stworzony w taki sposób, by można było go wykorzystać we wszystkich naszych produktach, tak by każdy posiadacz urządzenia Naima, czy to ze szczytu oferty w postaci Marque, czy dzielonego Statementa, czy z jej początku, choćby w postaci bezprzewodowego systemu Mu-so, miał okazje usłyszeć ten wyjątkowy sposób prezentacji muzyki. 

Let the voice of Naim take you inside the music… Go Deeper.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO