Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NuPrime AMG ONE

NuPrime AMG ONE
NuPrime AMG ONE
NuPrime AMG ONE
NuPrime AMG ONE
NuPrime AMG ONE
NuPrime AMG ONE
NuPrime AMG ONE
 • Stan: Dostępne
 • Model: AMG ONE
Wyświetleń: 116
7.495,00zł
Netto: 6.093,50zł
Cena w punktach: 10
Oblicz ratę

NuPrime AMG ONE - Końcówka mocy mono 1x 170W

NuPrime AMG ONE

AMG One to końcówka mocy bazującą na NuPrime Evolution Two o zmniejszonej mocy oraz rozmiarze i oferująca nowe rozwiązanie w redukcji zniekształceń. Stoi za tym układ NuPrime pod nazwą Only Distortion Cancellation (ODC), kontynuując tym samym rozwój wzmacniaczy w pracujących w klasie D.

Mono blok potrafi dostarczyć do 170W mocy przy 8 Ohms, natomiast przy 4 Ohm wartość ta wzrasta do 220W. Sygnał analogowy może być dostarczony do AMG One poprzez złącze RCA lub zbalansowane XLR. Dodatkowo do dyspozycji są dwa gniazda mini Jack 3,5mm Trigger (wyzwalacz) in oraz out.

Nuprime amg one

Układ ODC

Typowy układ korekcji błędów sprzężenia zwrotnego odwraca sygnał wyjściowy w celu zsumowania z oryginalnym sygnałem wejściowym i uzyskania ujemnego sygnału błędu, który dodaje się do następnego cyklu sygnału wejściowego, tworząc dokładniejszy sygnał wyjściowy. Zastosowanie rozwiązania ODC w konstrukcji wzmacniacza w klasie D wyprowadza sygnał błędu z urządzeń MOSFET i filtr wyjściowy obwodu, znacznie redukując ujemny sygnał sprzężenia zwrotnego, co zaowocowało znaczną redukcją zniekształceń THD+N do 0,003% przy 1 kHz/5 W, 0,004% przy 1 kHz/50W i mniej niż 0,006% THD+N przy 1KHZ/2W~80W. To przełomowe ulepszenie konstrukcji klasy D zaowocowało naturalną i czystą charakterystyką dźwięku.

Główne funkcje

 • Przełomowa konstrukcja NuPrime klasy D z układem redukcji zniekształceń (ODC).
 • Stopień przedwzmacniacza i obwód oscylacyjny klasy D wykorzystujący wysokiej klasy wzmacniacz operacyjny MUSES8820.
 • Wysoka częstotliwość przełączania 600 KHz umożliwia osiągnięcie większej rozdzielczości.
 • Zasilacz z transformatorem toroidalnym o dużej mocy 250W, został ulepszony, aby dostarczać czystsze i bardziej stabilne zasilanie w celu zminimalizowania zakłóceń. 
 • 22000uF łącznej pojemności kondensatorów filtrujących zasilanie
 • Wysokiej jakości miedziane ścieżki na płytce PCB zamiast zwykłych połączeń kablowych służą do podłączenia zasilania do obwodów wzmacniacza, maksymalizując dostarczaną moc.
 • Końcówka mocy mono: 170W@8Ohm, 220W@4Ohm
 • Wejścia RCA i XLR

nuprime amg one

Charakterystykę dźwięku AMG One:

 • Szeroka i głęboka scena dźwiękowa bez utraty klarowności. W nagraniach orkiestrowych o dużej skali będziesz mógł mieć wyraźny obraz ostatnich rzędów perkusji i instrumentów dętych.
 • Przedstawienie szczegółów w sposób zgodny z prawdą, bez sztucznych upiększeń.
 • Wysoka dynamika w całym zakresie pasma.
 • Naturalny i czysty dźwięk, dzięki bardzo niskim zniekształceniom.
 • Czystsze tło, które pozwalał wyłowić z nagrania więcej szczegółów i niuansów

Produkt jest nowy w oryginalnym opakowaniu.

Specyfikacja techniczna

Wejścia:1x RCA (niezbalansowane) 1x XLR (zbalansowane)
Moc ciągła (RMS): 170W @ 8 Ohm, 220W @ 4 Ohm
Klasa: A+D
Wbudowany DAC: NIE
Stosunek sygnał/szum: @5W (95db), @50W (105db), @100W (110db)
Zniekształcenia THD: @5W (0.003%), @50W (0.004%), @100w (0.03%)
Pasmo przenoszenia: 10 - 50.000Hz
Czułość wejścia: 1.7Vrms
Impedancja wejściowa: 47.000 Ohm
Złącze słuchawkowe: Brak
Trigger: TAK 2
Końcówki mocy: Mono
Wzmocnienie: x 21
Wyjścia głośnikowe:1 komplet
::Moc szczytowa: 210W @ 8 Ohm , 260W @ 4 Ohm
::Bezpiecznik AC: zwłoczny, 5A, 250VAC
Pilot:NIE
Zużycie prądu: Czuwanie: 0.4W, w spoczynu: 7.5W
Wysokość:5.5cm
Szerokość:23.5cm
Głębokość:28.5cm
Waga:5kg
Gwarancja:24 miesiące

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Założycielami NuPrime są ludzie, którzy współtworzyli markę NuForce. NuPrime powstał na bazie odkupionego od NuForce działu projektującego urządzenia klasy hi-end (reszta NuForce'a trafiła do Optomy). Wraz z działem hi-endu NuPrime przejął wszystkie prawa do dotychczas stworzonych przez NuForce'a technologii. Nowy zespół projektantów wsparty dotychczasowym know-how osiągnął natychmiastowe efekty. Raptem rok po oficjalnym starcie, pierwsze produkty NuPrime zyskały wyróżnienia od najbardziej prestiżowych amerykańskich magazynów audiofilskich: The Absolute Sound oraz SoundStage! Network.

Dzisiaj NuPrime to amerykańsko/tajwański producent który jest jednym z liderów w dziedzinie budowy obwodów impulsowych (przełączających), zaś jego urządzenia słyną ze znakomitego przetwarzania i wzmacniania sygnałów cyfrowych.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO