Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NuPrime Omnia Stream Mini DAC

NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
NuPrime Omnia Stream Mini DAC
 • Stan: Dostępne
 • Model: Omnia Stream Mini DAC
Wyświetleń: 1762
1.725,00zł
Netto: 1.402,44zł
Oblicz ratę

NuPrime Omnia Stream Mini DAC Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, AirPlay 2

NuPrime Omnia Stream Mini DAC Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, AirPlay 2

NuPrime Omnia Stream Mini DAC to odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) z wbudowany przetwornikiem DAC, obsługą Wi-Fi 24-bit/192kHz, AirPaly2 i Bluetooth. Dzięki niemu dostarczymy sygnał analogowy po przez wyjścia 2xRCA bezpośrednio do wzmacniacza lub amplitunera, uzyskując dostęp do milionów albumów muzycznych. Pozwala też po przez wyjście coaxial z sygnałem cyfrowym dodać opcję przesyłania strumieniowego do naszego przetwornika cyfrowo-analogowego DAC.

Dzięki temu małemu urządzeniu do każdego systemu audio w łatwy sposób można dostarczyć wysokiej jakości sygnał cyfrowy. Daje ono dostęp do większości głównych serwisów streamingowych Tidal, Deezer, Spotify, Qobuz. Omnia Stream Mini DAC umożliwia również strumieniowanie muzyki po przez aplikacje Spotify Connect i TIDAL Connect. Wygodne sterowanie inteligentnym systemem muzycznym i wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych głośników możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację Omnia Receiver App kompatybilną z iOS i systemem Android.

Omnia Stream Mini DAC odtwarza również radia internetowe po przez serwis TuneIn, co daje bezpłatny dostęp do kilku tysięcy stacji radiowych. Dzięki obsłudze DLNA możemy w prosty sposób przesyłać utwory z innych urządzeń (smartfon, tablet, komputer, dysk NAS) podłączonych do tej samej sieci Wi-Fi do naszego Stream Mini DAC. Osoby korzystające z technologii DLNA mogą przesyłać multimedia bez konieczności korzystania z zewnętrznych nośników danych, takich jak np. płyty CD, płyty DVD.

Producent nie zapomniał także o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem iOS. Urządzenie wyposażone zostało w AirPlay2, co umożliwia bezprzewodowe przesyłanie utworów. Jeśli cenimy sobie prostotę, zawsze mamy możliwość skorzystania z Bluetooth.

Cechy:

 • Wyjścia: Coaxial (24bit/192kHz), Analogowe 2xRCA, NuPrime Digital Port* (S/PDIF)
 • Wi-Fi 24-bit/192kHz i komunikacja Bluetooth (jako odbiornik)
 • Obsługa przesyłania strumieniowego multi-room do 8 stref
 • Obsługuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego online (Deezer, iHeartRadio, Qobuz, QQ Music, Spotify, TIDAL, TuneIn), sieciowe DLNA i przesyłanie strumieniowe AirPlay2
 • urządzenie kompatybilne z aplikacjami Spotify Connect i TIDAL Connect
 • Bezpłatna aplikacja "Omnia Receiver" dla systemów iOS i Android umożliwia łatwe korzystanie i sterowanie inteligentnym systemem muzycznym oraz wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych  głośników 
 • Obsługa przesyłania strumieniowego w wielu pomieszczeniach do 8 stref
 • Aktualizacja oprogramowania urządzenia po przez internet
 • Zasilanie: 5V DC (wymagana standardowa ładowarka USB 5V lub podłączenie do gniazda NuPrime Digital Port)

Produkty NuPrime można łączyć i dopasowywać poszczególne moduły pod własne potrzeby, aby zmaksymalizować wydajność lub wygodę, np. łącząc odtwarzacz sieciowy Stream Mini DAC z innymi produktami NuPrime lub kompatybilnymi głośnikami.

NuPrime Stream Mini

NuPrime Omnia Stream Mini DAC może stać się częścią systemu multiroom. 

Każda Omnia Stream Mini DAC jest kontrolowana przez bezpłatną aplikację Omnia Receiver. Użytkownik ma możliwość przypisania różnych nazw do każdego odbiornika, wyboru utworu, które odtwarza każdy z nich, a nawet pogrupowania ich, by odtwarzały tę samą muzykę. Aby pogrupować urządzenia, naciśnij ikonę urządzenia, przytrzymaj i przeciągnij w kierunku innego urządzenia lub istniejącej grupy.

     

W sytuacji, gdy zgrupowanych jest wiele urządzeń, pierwsze urządzenie w grupie działa jako główne źródło muzyki. Re-streaming ma miejsce, gdy urządzenie główne odbiera muzykę z wejścia Bluetooth, analogowego lub optycznego i przesyła strumieniowo do wszystkich innych odbiorników w grupie.

     

Wsparcie Linkplay zapewnia moduł, który zarządza protokołem przesyłania strumieniowego. Za pośrednictwem Wi-Fi obsługuje strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzeń do głośników, komunikacją między urządzeniami, re-streaming oraz multi-room. Ogólnie rzecz biorąc, produkty kompatybilne z Linkplay mogą być używane razem jako system. Częściowa lista produktów kompatybilnych z Linkplay znajduje się tutaj: https://www.linkplay.com/products-powered-by-linkplay.

Oprogramowanie sprzętowe urządzeń strumieniowych NuPrime można aktualizować bezprzewodowo za pomocą aplikacji Omnia Receiver.

*NuPrime zdefiniowało port USB typu A do przenoszenia danych S/PDIF i zasilania 5 V do podłączenia zewnętrznego bezprzewodowego odbiornika audio za pomocą tylko jednego standardowego kabla USB

NuPrime Stream Mini

W zestawie:

 • NuPrime Omnia Stream Mini DAC
 • kabel USB C - USB A - 1m
 • kabel 2 x RCA - 1.2m
 • kabel mini Jack 3.5mm na 2 x RCA - 1.2m
 • instrukcja obsługi

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu z kompletem akcesoriów od producenta. Gwarancja 24 miesiące. 

Funkcjonalność

Odtwarzacze strumieniowe pozwalają na odczytywanie i dekodowanie muzyki cyfrowej w postaci plików skompresowanych, nieskompresowanych, radii internetowych i innych. Źródłem zazwyczaj jest serwer sieciowy lub komputer osobisty, łączność odbywa się zarówno przez port ethernet (po kablu) jak i łączność bezprzewodową Wi-Fi.

Przytłaczająca większość odtwarzaczy strumieniowych posiada port USB dla napędów pendrive.

Odtwarzacz strumieniowy praktycznie zawsze posiada wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy DAC oraz komplet wyjść zarówno analogowych dla wzmacniacza jak i cyfrowych, umożliwiających podpięcie niezależnego przetwornika cyfrowo-analogowego w celu dalszej poprawy jakości dźwięku.

Przetwornik DAC:     ESS Sabre    

 

    Android    
    iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)    

Radio internetowe:     TAK    

Przetwornik DAC:     ESS Sabre    
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA:     ------    
DLNA:     Tak    
Wi-Fi:     TAK    
UPnP:     TAK    
AirPlay:     

    AirPlay 2    
    Tak    

Bluetooth:     TAK    
Dedykowana aplikacja:     

    Android    
    iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)    

Radio internetowe:     TAK    
Usługi muzyczne:     

    Deezer    
    iTunes    
    Spotify    
    TuneIN    
    Qobuz    
    Tidal    
    Amazon Music    
    Spotify Connect    
    TIDAL Connect    

USB DAC:     NIE    
WEJŚCIA/WYJŚCIA:     ------    
Wyjścia koaksjalne:     1    
Wyjścia 2xRCA liniowe:     1    
Złącze słuchawkowe:     Brak    
Wejście Ethernet/LAN:     NIE    
Trigger:     NIE    
Zintegrowany wzmacniacz:     NIE    
Obsługa serwera NAS:     TAK    
::     Wyjście coaxial: 24bit/192kHz)    
Pilot:     NIE    
Waga:     0.5kg    
Gwarancja:     24 miesiące    
Przetwornik DAC:     ESS Sabre    
Google Chromecast (Google Cast):     NIE

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Założycielami NuPrime są ludzie, którzy współtworzyli markę NuForce. NuPrime powstał na bazie odkupionego od NuForce działu projektującego urządzenia klasy hi-end (reszta NuForce'a trafiła do Optomy). Wraz z działem hi-endu NuPrime przejął wszystkie prawa do dotychczas stworzonych przez NuForce'a technologii. Nowy zespół projektantów wsparty dotychczasowym know-how osiągnął natychmiastowe efekty. Raptem rok po oficjalnym starcie, pierwsze produkty NuPrime zyskały wyróżnienia od najbardziej prestiżowych amerykańskich magazynów audiofilskich: The Absolute Sound oraz SoundStage! Network.

Dzisiaj NuPrime to amerykańsko/tajwański producent który jest jednym z liderów w dziedzinie budowy obwodów impulsowych (przełączających), zaś jego urządzenia słyną ze znakomitego przetwarzania i wzmacniania sygnałów cyfrowych.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO