Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

OPERA Callas

OPERA Callas
OPERA Callas
OPERA Callas
OPERA Callas
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
OPERA Callas
OPERA Callas
OPERA Callas
OPERA Callas
OPERA Callas
10.999,00zł
Netto: 8.942,28zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Callas
Wyświetleń: 153

Dostępne opcje

Oblicz ratę

OPERA Callas - Kolumna głośnikowa podstawkowa

 

OPERA CALLAS - włoskie kolumny podstawkowe, które kontynuują najlepsze wzorce słynnych, włoskich projektantów. Zarówno w kwestii brzmienia jak i wyglądu i jakości wykonania. Polecamy z mocnymi wzmacniaczami lampowymi lub tranzystorami. Zapraszamy na odsłuchy w naszym salonie z dowolną elektroniką. 

Wraz z nową linią kolumn głośnikowych Callas, Opera chce przenieść przyjemność z słuchania muzyki do domowych wnętrz, oferując trójwymiarową scenę dźwiękową, skupioną i stabilną, o właściwej barwie, dynamice, szczegółowości i braku zmęczenia odsłuchowego. Aby to osiągnąć, każdy element projektu został poddany starannym testom odsłuchowym.

Nowe kolumny linii Callas wykorzystują techniki i podzespoły będące owocami najnowocześniejszych technologii elektroakustycznych, począwszy od obudowy, głośników oraz zwrotnic. Rezultat jest tonalnie poprawny, realistyczny, wciągający, a przede wszystkim przyjemny odsłuchowo. Nowy model kolumny Callas to przykład elegancji dyskretnie wpasowującej się w każde otoczenie. Kolumna Callas 2014 to kompaktowy głośnik dwudrożny (14 litrów) o średnim rozmiarze, którą można umieścić na półce lub na stojaku. Jej główną cechą jest przenoszenie niskich częstotliwości, rozszerzone i pod kontrolą, w połączeniu z typową czułością kolumn wolnostojących. Głośnik niskotonowy to 7-calowy głośnik o dużym skoku membrany, z membraną z wyżarzonego polipropylenu, połączony z głośnikiem wysokotonowym Scanspeak 9700 (takim samym jak w kolumnach Tebaldi, Malibran, Caruso i nowej Grand Callas 2014). Dużo uwagi poświęcono eliminacji odbić wewnętrznych, dzięki czemu zagwarantowana jest maksymalna przejrzystość reprodukcji głosu. Kolumna Callas 2014 jest wyposażona w przełącznik, który pozwala dostosować moc wyjściową zakresu wokalu (+2 dB w zakresie od 300 do 3000 Hz). Zwiększa to znacznie elastyczność dyfuzora, który dzięki temu może zostać zastosowany w szerszej gamie środowisk odsłuchowych. Nowa kolumna Callas tworzy scenę dźwiękową, która rozszerza się w trzech wymiarach z doskonałą reakcją impulsową oraz mocą, dynamiką i rozszerzeniem niskich częstotliwościach typowymi dla systemów o znacznie większych rozmiarach. Kolumna ta nadaje się również do słuchania "w przedpolu" (do jednego metra od miejsca odsłuchowego).

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Moc szczytowa: 100 W
 • Skuteczność: 89 dB / 2,83 V / 1 m
 • Zalecana moc wzmacniacza: od 10 Watt RMS W
 • Impedancja: 4 Ohm (Zmin> 3 Ohm) Ω
 • Pasmo przenoszenia: 40-25000 Hz
 • Typ zwrotnicy: 12 dB / Ott dla woofera 12 dB / Ott dla przedniego głośnika wysokotonowego
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2000 Hz
 • Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” Scanspeak 9700 tweeter without ferrofluid and double decompression chamber
 • Gł. niskotonowy: 1 x 7” long-throw woofer with polypropylene re-cooked cone and phase plug.
 • Konstrukcja: dwudrożna z portem bass reflex z tyłu, terminale głośnikowe bi-wiring
 • Wykończenia: skóra i szkło, boki orzech na wysoki połysk lub mahoń 
 • Wymiary (S x W x G): 245 x 420 x 420 mm
 • Waga: 15,00 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO