Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Phonar Veritas P4.2 Next

Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
Phonar Veritas P4.2 Next
4.950,00zł
Netto: 4.024,39zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: P4.2 Next
Wyświetleń: 11

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Phonar Veritas P4.2 Next - Kolumny podłogowe

 

P4.2 Next

Model p4 NEXT to nie tylko atrakcyjny design, ale także bezkonkurencyjny dźwięk. Za muzykalność i precyzję odpowiada tu naturalne brzmienie wokali i instrumentów, natomiast zdolności dynamiczne w połączeniu z równowagą tonalną kwalifikują p4 NEXT do kategorii dźwiękowej wagi ciężkiej. Jakość zastosowanych komponentów, w postaci głośników ScanSpeak i okablowania WireWorld, mówi sama za siebie.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Moc125 / 170 W
Efektywność89 dB (1 W/1m)
Pasmo przenoszenia36 – 27.000 Hz
Częstotliwość podziału700 / 2.800 Hz
Impedancja4 Ohm
Tweeter26 mm
Mid-woofer130 mm
Woofer130 mm
Wymiary (W x S x G)92,7 x 19 x 29,5 cm
Waga19 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Prawie 50 lat temu rozpoczęła się historia firmy Phonar, która jako najbardziej na północ wysunięty producent sprzętu hi-fi w Niemczech w pierwszych latach głównie produkowała głośniki dla międzynarodowych marek elektroniki użytkowej, znanych nawet dzisiaj. Codziennie z fabryki w Tarp wychodziło nawet do 1 000 głośników, które wtedy jeszcze nazywały się Scan Akustik. Aby nie być uzależnionym od kilku głównych klientów, założyciel firmy Klaus Henningsen zdecydował na początku lat 80. utworzyć swoją własną markę głośników pod nazwą Phonar.

W 1983 roku pomysł został zrealizowany, co doprowadziło do powstania niezależnej firmy Phonar Akustik GmbH, której celem było produkcja wysokiej jakości mebli grających, których jakość dźwięku miała być mocno związana z oryginalnym nagraniem muzycznym. W kolejnych latach Phonar zdołał sukcesywnie zwiększać swoją pozycję na rynku i dzisiaj, dzięki około 100 wyselekcjonowanym dealerom specjalistycznym w całych Niemczech, udało się zbudować sieć wysokiej jakości partnerów dystrybucyjnych.

W 1998 roku Klaus Henningsen przekazał zarządzanie firmą swojemu synowi Kai Henningsenowi, który dołączył do firmy po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania biznesem i od tego czasu skutecznie nią zarządza.

Dla międzynarodowej działalności rodzinnej firmy z 15 pracownikami i powierzchnią 5 000 m² eksport jest ważnym czynnikiem: z zagranicznym udziałem w sprzedaży wynoszącym około 40%, produkty są eksportowane do wielu krajów europejskich.

Głośniki Phonar często przyciągają uwagę doskonałymi wynikami recenzji w renomowanych magazynach hifi i są bardzo chwalone. Seria Veritas "Style" i Veritas "NEXT" zostały zaprojektowane tak, aby przekonywać redaktorów testujących i słuchaczy muzyki swoim brzmieniem i wartością.

W listopadzie 2018 roku Phonar wprowadził na rynek nowoczesną serię match-air. Przez ponad dwa lata zespół inżynieryjny opracowywał tę nowoczesną technologię aktywną, która między innymi umożliwia przesyłanie plików muzycznych z Internetu w wysokiej jakości dźwięku i rozprowadza muzykę bezprzewodowo w kilku pomieszczeniach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO