Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Phonar Veritas P9.2 Next SE

Phonar Veritas P9.2 Next SE
Phonar Veritas P9.2 Next SE
Phonar Veritas P9.2 Next SE
CENA ZA SZTUKĘ
Phonar Veritas P9.2 Next SE
Phonar Veritas P9.2 Next SE
Phonar Veritas P9.2 Next SE
Phonar Veritas P9.2 Next SE
16.950,00zł
Netto: 13.780,49zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: P9.2 Next SE
Wyświetleń: 44

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Phonar Veritas P9.2 Next SE - Kolumny podłogowe

 

P9.2 Next SE

Bezpośredni związek pomiędzy p9 a p10 – czyli topowym modelem serii NEXT – widać wyraźnie w konstrukcji i klasie brzmienia obydwu modeli.

Dwa 16-cm przetworniki basowe i 10-cm nisko-średniotonowe współpracują z doskonałym tweeterem ScanSpeaka, tworząc symetryczną konfigurację D’Appolito. Dzięki perfekcyjnej symetrii pionowej takiego układu osiągnęliśmy optymalne, jednorodne pole akustyczne, niezależnie od kierunku promieniowania.

Obudowa jest podzielona na osobne komory, wzmocniona od wewnątrz obramowaniami i wykończona siedmioma warstwami lakieru fortepianowego. A brzmienie? Veritas p9 NEXT robią wrażenie zbieżne ze swoją potężną posturą: fantastyczna rozpiętość dynamiki i holograficzne odwzorowanie przestrzeni nagrań zapewniają niezapomniane wrażenia przy odbiorze muzycznego spektaklu. Zamknij oczy i daj się ponieść potędze muzyki.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Moc180 / 250 W
Efektywność88 dB (1 W/1m)
Pasmo przenoszenia24 – 30.000 Hz
Częstotliwość podziału280 / 2.700 Hz
Impedancja4 Ohm
Tweeter

26 mm Scan Speak Illuminator R3004

Low-midrange

 
2 x 100 mm
Woofer2 x 160 mm
Wymiary (W x S x G)110 x 20,5 x 30 cm
Waga34 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Prawie 50 lat temu rozpoczęła się historia firmy Phonar, która jako najbardziej na północ wysunięty producent sprzętu hi-fi w Niemczech w pierwszych latach głównie produkowała głośniki dla międzynarodowych marek elektroniki użytkowej, znanych nawet dzisiaj. Codziennie z fabryki w Tarp wychodziło nawet do 1 000 głośników, które wtedy jeszcze nazywały się Scan Akustik. Aby nie być uzależnionym od kilku głównych klientów, założyciel firmy Klaus Henningsen zdecydował na początku lat 80. utworzyć swoją własną markę głośników pod nazwą Phonar.

W 1983 roku pomysł został zrealizowany, co doprowadziło do powstania niezależnej firmy Phonar Akustik GmbH, której celem było produkcja wysokiej jakości mebli grających, których jakość dźwięku miała być mocno związana z oryginalnym nagraniem muzycznym. W kolejnych latach Phonar zdołał sukcesywnie zwiększać swoją pozycję na rynku i dzisiaj, dzięki około 100 wyselekcjonowanym dealerom specjalistycznym w całych Niemczech, udało się zbudować sieć wysokiej jakości partnerów dystrybucyjnych.

W 1998 roku Klaus Henningsen przekazał zarządzanie firmą swojemu synowi Kai Henningsenowi, który dołączył do firmy po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania biznesem i od tego czasu skutecznie nią zarządza.

Dla międzynarodowej działalności rodzinnej firmy z 15 pracownikami i powierzchnią 5 000 m² eksport jest ważnym czynnikiem: z zagranicznym udziałem w sprzedaży wynoszącym około 40%, produkty są eksportowane do wielu krajów europejskich.

Głośniki Phonar często przyciągają uwagę doskonałymi wynikami recenzji w renomowanych magazynach hifi i są bardzo chwalone. Seria Veritas "Style" i Veritas "NEXT" zostały zaprojektowane tak, aby przekonywać redaktorów testujących i słuchaczy muzyki swoim brzmieniem i wartością.

W listopadzie 2018 roku Phonar wprowadził na rynek nowoczesną serię match-air. Przez ponad dwa lata zespół inżynieryjny opracowywał tę nowoczesną technologię aktywną, która między innymi umożliwia przesyłanie plików muzycznych z Internetu w wysokiej jakości dźwięku i rozprowadza muzykę bezprzewodowo w kilku pomieszczeniach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO