Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Pier Audio MS-65 SE

Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
Pier Audio MS-65 SE
10.590,00zł
Netto: 8.609,76zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: MS-65 SE
Wyświetleń: 1759
Oblicz ratę

Pier Audio MS-65 SE  - Wzmacniacz lampowy

Pier Audio MS-65 SE jest wzmacniaczem, którego trzon stanowią dwie pary lamp 6550 lub KT66 na kanał. Stworzenie wzmacniacza opartego na zespole lamp KT66 zawsze wydawało się interesujące muzycznie dzięki spójnej materii dźwiękowej i naturalnej okrągłości, jaką wytwarza charakter tej lampy.

Według Pier Audio aplikacja tego typu lamp jest niesprawiedliwie pomijana na współczesnym rynku urządzeń lampowych.  Pier Audio MS-65 SE uosabia formę zbliżoną do dźwiękowego ideału dzięki bardziej żywemu i szybszemu odzwierciedleniu sceny dźwiękowej w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji na lampach typu EL34, aktualnie proponowanych przez większość producentów. Pier Audio MS-65 SE jest okablowany „w powietrzu” hołdując purystycznej tradycji Pier Audio dedykowanej dla serii Classique. Według inżynierów Pier Audio brak zastosowania układów scalonych w torze audio jest dowodem na to, że Pier Audio MS-65 SE, podobnie jak inne urządzenia serii Classique, został zaprojektowany i stworzony „tylko i aż” do  słuchania muzyki. Brzmienie wzmacniacza jest niezwykle lekkie, a przy tym energiczne i ekspresywne. Pier Audio MS-65 SE znajduje się zdecydowanie po ciepłej stronie grania oferując nieco rozjaśniony przekaz, dzięki czemu prezentowane walory soniczne są żwawe i pełne muzycznych emocji.

Pier Audio MS-65 SE oferuje moc 32W na kanał w układzie PUSH-PULL, co w konsekwencji oznacza, że będzie w stanie wysterować większość kolumn głośnikowych dostępnych na rynku. Jest to niezmiernie wszechstronny wzmacniacz, w dużej mierze dedykowany dla osób, które dążąc do doskonałego lampowego brzmienia, wymagają także współczesnej funkcjonalności. Wychodząc naprzeciw takim odbiorcom we wzmacniaczu Pier Audio MS-65 SE wbudowano odbiornik bluetooth, aktywowany przełącznikiem suwakowym, umieszczonym na boku obudowy z lewej jej strony. Dzięki niemu można przesyłać bezpośrednio do wzmacniacza sygnał audio ze smartfonów lub laptopa.

Mimo 23 kg wagi, oraz zastosowaniu solidnych podzespołów inżynierom Pier Audio udało się „zamknąć” wzmacniacz w dość kompaktowej i niedużej obudowie, która z łatwością może być umieszczona nawet w miejscach o niedużej przestrzeni. 

Za kwotę niewiele ponad 9 tysięcy złotych wzmacniacz Pier Audio MS-65 SE jest klasą sam dla siebie i trudno szukać równie mocnego i wszechstronnego urządzenia innych producentów w tym przedziale cenowym.


Dane techniczne: 

 • Moc: 2 x 32W (8 ohm)
 • Lampy:
  •  4 x KT66 lub 4 x 6550
  •  2 x 12AU7
  •  1 x 6H2EB
 • Wejścia:
  •  2 x RCA
  •  1 x Bluetooth aktywowany bocznym przełącznikiem 
 • Zniekształcenia: 1% (1 kHz)
 • Czułość wejściowa: 290mV
 • Pasmo przenoszenia: 18 - 32000Hz
 • SNR: 90dB
 • Impedancja wejściowa: 100k ohm
 • Impedancja wyjściowa: 4 / 8 ohm
 • Regulacja BIAS: potencjometr wewnętrzny z zewnętrznym woltomierzem (brak w zestawie)
 • Dostarczany z czarną metalową klatką dla ochrony lamp (standard CE)
 • Wymiary (W x S x G): 21 x 32,2 x 32,4 cm
 • Waga: 23kg

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dusza Pier Audio, to wzmacniacze lampowe o wysokiej wierności odtwarzania. W erze cyfrowej staramy się dostarczać zgoła innych muzycznych emocji. W Pier Audio nie kupujesz urządzenia, ale precyzyjny i sprawny dźwięk. Pozostajemy wierni równowadze dźwięku i cen. Oferujemy dźwięk wynikający z niezrównanej technologii lampowej. Cały czas mamy na uwadze, że muzyka to sztuka oraz Twoje unikalne dążenie do przyjemności!

Kim jesteśmy?

Pier Audio powstało, aby zaoferować Ci najlepsze urządzenia lampowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w optymalizacji kilku marek o uznanym potencjale muzycznym, firma PIER AUDIO zajęła się projektowaniem i produkcją ekskluzywnych urządzeń w doskonałej harmonii z naszą muzyczną filozofią.
Tworzymy dwie linie. Seria „Gold” to wzmacniacze z technologią hybrydową (lampy/ tranzystory). Łączy ona oczywiste zalety obu tych technologii.
Seria „Classic” to technologia czystych lamp w pełni okablowanych w powietrzu, wyposażona w ponadgabarytowe i mocne transformatory.
Klient ma możliwość wyboru konstrukcji opartej na różnych lampach (EL84, KT88 / 6550, 300B, KT66), z których każda brzmi nieco inaczej. W naszej produkcji stawiamy na balans pomiędzy kunsztem a marketingiem o wysokiej wierności w szlachetnym tego słowa znaczeniu. Naszym głównym celem jest najlepszy dźwięk w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Nasza filozofia

Gdybyśmy musieli podsumować filozofię Pier Audio, to stwierdzimy, że dążymy do oryginalnego brzmienia sceny „dźwięku na żywo” W naszych konstrukcjach lampowych korzystamy z doświadczeń zaczerpniętych z ery dźwięku analogowego z lat 70. Obecne trendy często polegają na mieleniu lub filtrowaniu coraz wyższych częstotliwości w celu uzyskania chirurgicznego lub syntetycznego dźwięku. Prostsze nowoczesne konstrukcje często charakteryzują się brakiem głębi i prawdy w przekazie muzycznym, a uzyskany wynik w efekcie odbiega od materiału źródłowego, który jest bardziej realny w muzycznym wyrazie.

Wszystkie te powody zmuszają nas do projektowania elektroniki z poszanowaniem podstawowych zasad, takich jak dobrze znana mechanika elektryczna lat poprzednich, a zapomniana przez zbyt gorliwych współczesnych techników. Staramy się uzyskać dźwięk liniowy i neutralny, bez wpadania w ekscesy dźwięku „zbyt  lampowego” i zabarwionego. Dźwięk pozbawiony szorstkości z konsekwentnym i żywym materiałem dźwiękowym podsumowuje naszą filozofię.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO