Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO

Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
6.290,00zł
Netto: 5.113,82zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Pier Audio MS-680 SE - EX-DEMO
 • Najniższa cena sprzed 30 dni przed obniżką: 9 590 zł
Wyświetleń: 77
Oblicz ratę

Pier Audio MS-680 SE EX-DEMO - Wzmacniacz hybrydowy

 

CENA KATALOGOWA - 9 590 zł 

Kolor: Złoty 

Wzmacniacz pochodzi z naszej salonowej ekspozycji. 

Sprzedawany jest jako nowy, na pełnej gwarancji producenta (2 lata). 

 

Wzmacniacz jest w idealnym stanie technicznym, wizualne wady opisane są poniżej:

 • Porysowany pilot

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Moc: 2 x 120W (8 Ohm)
 • Lampy: 
  2 x 12AT7
  2 x 12AU7
 • Wejścia:
  4 x RCA z regulacją głośności
  1 x RCA bypass bez regulacji głośności do wykorzystania jako końcówka mocy np. w układzie kina domowego
  1 x USB B (opcjonalnie)
 • Zniekształcenia: ≤ 1%
 • Czułość wejściowa:
  AUX1 – AUX4: ≤ 240mV  
  Bypass: ≤ 500mV
 • Pasmo przenoszenia: 5 – 86000 Hz (-2dB)
 • SNR: ≥ 93dB
 • Impedancja obciążenia: 4 – 8 ohm
 • Pilot: Przełączanie źródeł i regulacja głośności, kolor złoty
 • Pojemności elektryczne z polipropylenem od Wilma i SCR (Francja)
 • Tranzystory bipolarne: 4 pary dwubiegunowych tranzystorów Toshiba (brak mosfet w Pier Audio)
 • Transformator mocy: 750VA
 • Potencjometr: ALPS z silnikiem
 • Wymiary (W x S x G): 18 x 45 x 42cm
 • Waga: 20kg
 • Kolor: Złoty
 • Gwarancja: 2 lata

 

Pier Audio MS-680 SE

Pier Audio MS-680 SE w porównaniu z MS-380 SE oraz MS-480 SE to już inna brzmieniowa liga, która w zakresie kontroli, szybkości, swobody wysterowania, może przewyższyć  przeciętne potrzeby audiofilskiego zjadacza chleba. Moc nominalna wzmacniacza to 2x120W na kanał przy 8 ohm-ach co oznacza, że jego potencjał dla kolumn 4 ohm-owych wzrasta niemalże dwukrotnie. Podobnie jak w całej gamie wzmacniaczy hybrydowych PIER AUDIO, wzmacniaczowi MS-680 SE brzmieniowo znacznie bliżej jest do wzmacniaczy lampowych, aniżeli tranzystorowych, z tą różnicą, iż ten wzmacniacz genialnie łączy zalety obu tych konstrukcji. MS-680 SE jest w stanie wysterować nawet bardzo „trudne” kolumny głośnikowe i bez żadnego problemu zmusić je do „wysiłku”. Za barwę, muzykalność oraz ekspozycję emocji muzycznych odpowiadają w tym wzmacniaczu po dwie pary lamp 12AT7 oraz 12AU7 na kanał. Dzięki zastosowaniu tych czterech podwójnych triód MS-680 SE zachowuje wszystkie walory muzyczne eksponowane przez model MS-480 SE, jednakże prezentuje je odbiorcy z dużo większą siłą ekspresji, jeszcze wierniejszą reprodukcją muzycznych wydarzeń na scenie, co powoduje, że słuchacz przeniesiony jest niejako w sam środek muzycznej przestrzeni, gdzie muzyka dociera niemalże z każdego kierunku. MS-680 SE to wzmacniacz, który z powodzeniem może byc wykorzystywany w dużych i, w zależności od zastosowanych kolumn, nawet bardzo dużych pomieszczeniach odsłuchowych. 

Dzięki dużemu zapasowi mocy i starannie dobranym lampom wzmacniacz wznosi na zupełnie nowy poziom makro i mikrodynammikę w nagraniach, eksponuje energiczny, a barwowo wręcz „narkotyczny” bas. Średnica pozostaje namacalna, niezwykle przyjemna dla ucha, nieznacznie ocieplona, co powoduje, że sylwetki nawet kilku wokalistów znajdują swoje właściwe miejsce na muzycznej scenie. 

Dzięki wejściu BYPASS wzmacniacz z powodzeniem może być wykorzystywany do sterowania np. przedniej pary kolumn w kinie domowym, co jest dodatkowym funkcjonalnym atutem, ponieważ pozwoli użytkownikowi łatwo zintegrować go w systemie bez konieczności uciążliwego przepinania kabli. Centralnie umieszczony na obudowie, duży podświetlony wskaźnik wychyłowy informuje słuchacza o tzw. „peakach” czyli pracy urządzenia w skrajach pasma. Dodatkowo zastosowane poziome szczeliny, w których widać delikatnie żarzące się lampy, wespół z bursztynowo podświetlonym wskaźnikiem wychyłowym dodaje urządzeniu jeszcze więcej lampowego charakteru, szczególnie przy zgaszonym świetle w pokoju odsłuchowym.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dusza Pier Audio, to wzmacniacze lampowe o wysokiej wierności odtwarzania. W erze cyfrowej staramy się dostarczać zgoła innych muzycznych emocji. W Pier Audio nie kupujesz urządzenia, ale precyzyjny i sprawny dźwięk. Pozostajemy wierni równowadze dźwięku i cen. Oferujemy dźwięk wynikający z niezrównanej technologii lampowej. Cały czas mamy na uwadze, że muzyka to sztuka oraz Twoje unikalne dążenie do przyjemności!

Kim jesteśmy?

Pier Audio powstało, aby zaoferować Ci najlepsze urządzenia lampowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w optymalizacji kilku marek o uznanym potencjale muzycznym, firma PIER AUDIO zajęła się projektowaniem i produkcją ekskluzywnych urządzeń w doskonałej harmonii z naszą muzyczną filozofią.
Tworzymy dwie linie. Seria „Gold” to wzmacniacze z technologią hybrydową (lampy/ tranzystory). Łączy ona oczywiste zalety obu tych technologii.
Seria „Classic” to technologia czystych lamp w pełni okablowanych w powietrzu, wyposażona w ponadgabarytowe i mocne transformatory.
Klient ma możliwość wyboru konstrukcji opartej na różnych lampach (EL84, KT88 / 6550, 300B, KT66), z których każda brzmi nieco inaczej. W naszej produkcji stawiamy na balans pomiędzy kunsztem a marketingiem o wysokiej wierności w szlachetnym tego słowa znaczeniu. Naszym głównym celem jest najlepszy dźwięk w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Nasza filozofia

Gdybyśmy musieli podsumować filozofię Pier Audio, to stwierdzimy, że dążymy do oryginalnego brzmienia sceny „dźwięku na żywo” W naszych konstrukcjach lampowych korzystamy z doświadczeń zaczerpniętych z ery dźwięku analogowego z lat 70. Obecne trendy często polegają na mieleniu lub filtrowaniu coraz wyższych częstotliwości w celu uzyskania chirurgicznego lub syntetycznego dźwięku. Prostsze nowoczesne konstrukcje często charakteryzują się brakiem głębi i prawdy w przekazie muzycznym, a uzyskany wynik w efekcie odbiega od materiału źródłowego, który jest bardziej realny w muzycznym wyrazie.

Wszystkie te powody zmuszają nas do projektowania elektroniki z poszanowaniem podstawowych zasad, takich jak dobrze znana mechanika elektryczna lat poprzednich, a zapomniana przez zbyt gorliwych współczesnych techników. Staramy się uzyskać dźwięk liniowy i neutralny, bez wpadania w ekscesy dźwięku „zbyt  lampowego” i zabarwionego. Dźwięk pozbawiony szorstkości z konsekwentnym i żywym materiałem dźwiękowym podsumowuje naszą filozofię.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO