Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Polk Audio RESERVE R600 WALNUT

Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
Polk Audio RESERVE R600 WALNUT
4.299,00zł
Netto: 3.495,12zł
 • Stan: Chwilowo brak
 • Model: RESERVE R600 WALNUT
Wyświetleń: 90

Dostępne opcje

Oblicz ratę
Cena za sztukę. Minimalna ilość zamówienia to 2

Polk Audio RESERVE R600 WALNUT - Kolumna głośnikowa podłogowa

 

Stanowiąc kwintesencję subtelnej elegancji, linia Reserve charakteryzuje się minimalistycznym designem i uniwersalnym wyglądem. Dziedzicząc flagowy zestaw przetworników firmy Polk, głośniki Reserve oferują wyjątkowy dźwięk, przewyższając możliwościami konkurencyjne produkty, które sprzedają się za dwukrotnie wyższą cenę. Zanurz się w ulubionych nagraniach muzycznych lub cotygodniowym wieczorze filmowym dzięki nowej serii Polk Reserve.

 

Tweeter Pinnacle o wysokiej rozdzielczości

Ponad 40 lat innowacji, projektowania i testowania głośników wysokotonowych doprowadziło do opracowania nowego 1 calowego tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym. Opracowany przez Polk Audio, zapewnia ultraczystą, wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń. Przetwornik wysokotonowy Pinnacle wyposażony został w precyzyjnie dostrojony falowód, który radykalnie poprawia dyspersję energii wysokich częstotliwości, zapewniając szeroki „sweet spot”, podczas gdy krytycznie tłumiona tylna komora pomaga pokonać wszelkie niepożądane rezonanse. Posiadający certyfikat Hi-Res tweeter Pinnacle został zaprojektowany z myślą o współczesnym dźwięku dwukanałowym, jak również do systemów z wielokanałowym dźwiękiem 3D występującym w filmach, sporcie i ścieżkach dźwiękowych gier wideo.

 

 

Flagowe membrany Turbine

Polk opracował membranę Turbine specjalnie dla naszych flagowych produktów, aby zapewnić naturalną reprodukcję średnich częstotliwości, na które ludzkie uszy są szczególnie wrażliwe. Membrany Turbine łączą oryginalny rdzeń piankowy firmy Polk z geometrią turbiny, co znacznie zwiększa sztywność i tłumienie bez dodawania masy. Usłyszysz każdy szczegół i doświadczysz płynnych, szczegółowych średnich tonów i naturalnego basu.

 

 

Power Port 2.0

Nowy Power Port 2.0 firmy Polk to najnowsza odsłona naszej uznanej technologii Power Port. Oprócz starannie zaprojektowanej konstrukcji portu Power Port, która wygładza przepływ powietrza opuszczającego obudowę przez port, X-Port dodaje zestaw absorberów o zamkniętej konstrukcji, które są specjalnie dostrojone do eliminowania niepożądanych rezonansów obudowy i portów. Łącznie te dwie technologie tworzą Power Port 2.0, zapewniając płynny, szczegółowy dźwięk.

 

 

Obudowy zapewniające lepszą wydajność

W Polk wierzymy, że kolumny powinny być piękne i nie dodawać niczego do odtwarzanego dźwięku. Obudowy, wzmocnienia i usztywnienia wewnętrzne w serii Polk Reserve zostały precyzyjnie zaprojektowane, aby zminimalizować niepożądane wewnętrzne fale stojące i wyeliminować potencjalne rezonanse. Rezultatem jest obudowa, która sztywno utrzymuje matrycę przetwornika, jednocześnie wiernie reprodukując odtwarzane nagrania.

 

 

Kompatybilność z modułem wyższej warstwy

Głośniki te mogą być wykorzystane do obsługi przedniej sceny dowolnego kina domowego, a także jako boczne i / lub tylne głośniki efektowe surround. Aby dodać immersyjny dźwięk w płaszczyźnie pionowej, użyj kompatybilnych modułów Reserve R900 (R900 sprzedawane oddzielnie).

 

 

Dźwięk w wysokiej rozdzielczości

Twój dźwięk jest tak dobry, jak jego źródło. Dzięki certyfikacji Hi-Res Audio, Polk Reserve R700 zapewnia wyraźne i szczegółowe brzmienie klasy high-end. Kobiece wokale są wyjątkowo gładkie i szczegółowe, bez koloryzacji. Ponadto, wsparcie 40 kHz zapewnia doskonałe odtwarzanie najnowszych plików audio o wysokiej rozdzielczości z jeszcze większą ilością subtelnych niuansów.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Tweeter: 1" Ring Radiator
 • Średniotonowy/średnio-niskotonowy: Dwie 6 ½” membrany Turbine
 • Całkowite pasmo przenoszenia: 30Hz - 50kHz
 • Pasmo przenoszenia (-3dB limit): 38Hz - 38kHz
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 25 - 200W
 • Czułość (2.83V/1m): 87.5dB SPL
 • Impedancja: 4.0Ω
   
 • Częstotliwość zwrotnicy Tweeter/Mid-range: 2700
   
 • Wymiary produktu szer. x wys. x gł.: 280.7 x 1063.8 x 381.6mm
 • Waga produktu (jeden): 21.5 kg
 • Waga z opakowaniem: 26.4 kg
 • Wymiary opakowań (WxHxD): 494 x 374 x 1152mm
   
 • Typ obudowy Mid-Bass/Woofer: Podłogowy Power Port z X-Port
 • Dostępne wykończenia: Czarne/Białe/Walnut
 • Stopy: Kolce i pady
 • Zaciski głośnikowe: Niklowane 5 punktowe zaciski
   
 • Kompatybilność z modułem R900: Tak
   
 • Certyfikat Hi-Res: Tak
 • Certyfikat IMAX Enhanced: Tak

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO