Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Polk Audio React Bar

Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
CENA ZA SZTUKĘ
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
Polk Audio React Bar
 • Stan: Dostępne
 • Model: REACT BAR
Wyświetleń: 81
1.499,00zł
Netto: 1.218,70zł
Oblicz ratę

Polk Audio React Bar - Soundbar

 

Soundbar React to duży, szczegółowy, wirtualny dźwięk przestrzenny z wbudowaną Alexą. Opracowany przez legendarnych projektantów głośników Polk do współpracy z praktycznie każdym telewizorem i pilotem zdalnego sterowania.

 

 • Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą tylko swojego głosu, podczas gdy soundbar sprawi, że Twój telewizor zawsze będzie brzmiał niesamowicie. Opracowany przez legendarnych projektantów głośników firmy Polk, aby współpracować z praktycznie każdym telewizorem i pilotem.
 • Wbudowana Alexa działa na Twoje polecenie. Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą głosu.
 • Dostosuj poziomy wokalu z listwy dźwiękowej za pomocą technologii Polk Voice Adjust, aby uzyskać wyraźne, łatwe do zrozumienia dialogi.
 • Prosta konfiguracja za pośrednictwem aplikacji Alexa ułatwia uzyskanie doskonałej jakości dźwięku w ciągu kilku minut. Kabel HDMI w zestawie.
 • Uwolnij prawdziwy dźwięk przestrzenny, dodając bezprzewodowe głośniki tylne Polk SR2 (sprzedawane oddzielnie). Wzmocnij basy, podłączając bezprzewodowy subwoofer Polk React (sprzedawany oddzielnie).
 • Grupuj wiele urządzeń Alexa, aby uzyskać wrażenia muzyczne w całym domu. Odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub odtwarzaj różne utwory na każdym z nich. Steruj tym wszystkim za pomocą swojego głosu.
 • W zestawie: Pilot, przewód HDMI, przewód optyczny, przewód zasilający, baterie

Sterowanie dźwiękiem telewizora

Wbudowana usługa Alexa działa na Twoje polecenie. Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą głosu.

 

 

Amazon Multiroom Music

Grupuj wiele urządzeń Alexa, aby uzyskać wrażenia muzyczne w całym domu. Odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub odtwarzaj różne utwory na każdym z nich. Steruj tym wszystkim za pomocą głosu.

 

 

Połączenia i wiadomości Alexa

Po zweryfikowaniu numeru telefonu i synchronizacji kontaktów w aplikacji Amazon Alexa, wystarczy poprosić Alexę, aby zadzwonić do dowolnego z kontaktów po imieniu.

Ciągłe uczenie się

Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania React może uczyć się nowych usług głosowych Alexa i innych funkcji soundbara.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 • Wejścia: 1x wyjście HDMI (ARC), wejście optyczne dla dźwięku z telewizora, Bluetooth, 1x USB-A (do aktualizacji oprogramowania sprzętowego), Bluetooth.
 • Przetworniki: 2x 96mm x 69mm głośniki średniotonowe, 2x 25mm głośniki wysokotonowe, 2x 110mm x 100mm pasywne radiatory
 • Wymiary produktu: 1067 x 56 x 121 mm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO