Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Polk Audio Signa S4

Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
Polk Audio Signa S4
1.399,00zł
Netto: 1.137,40zł
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: SIGNA S4
Wyświetleń: 396
Oblicz ratę

Polk Audio Signa S4 - Soundbar z bezprzewodowym subwooferem

 

Realistyczny dźwięk kinowy: Ciesz się otaczającym, trójwymiarowym brzmieniem filmów i muzyki dzięki naszemu systemowi z prawdziwym dźwiękiem Dolby Atmos
Usłysz każde słowo: Opatentowana technologia VoiceAdjust w połączeniu z dedykowanym kanałem centralnym Signa S4 zapewniają krystalicznie czyste dialogi.
Dostosuj swój dźwięk: Dostępne za naciśnięciem jednego przycisku tryby filmów, muzyki i tryb nocny ułatwiają wybieranie odpowiedniego dźwięku do odtwarzanej treści.

 

Pięć dekad inżynierii dla idealnego dźwięku kina domowego

System Signa S4 został zaprojektowany w naszym centrum badań i rozwoju pod Baltimore, MD przez ekspertów w dziedzinie akustyki z Polk. Wykorzystaliśmy ponad 50 lat doświadczenia w amerykańskiej inżynierii głośników hi-fi, dzięki czemu Signa S4 zapewnia dźwięk przestrzenny, jakiego zawsze pragnąłeś w swoim domu – ale w cenie tak przystępnej, jakiej nie możesz sobie wyobrazić.

Certyfikowany system Dolby Atmos 3.1.2

System Signa S4 jest certyfikowany do obsługi Dolby Atmos, pozwalając zanurzyć się w otaczającym, 360 stopniowym dźwięku przestrzennym. Różnica między zwykłym dźwiękiem przestrzennym a dźwiękiem Dolby Atmos polega na tym, że zapewnia on prawdziwy dźwięk 3D dzięki dodatkowemu odtwarzaniu dźwięku na kanałach wyższej warstwy. Od wyjątkowej atmosfery w muzyce po efekty specjalne słyszane nad głową, Signa S4 zapewnia niesamowicie realistyczną scenę dźwiękową. A kiedy odtwarzasz standardowy dźwięk przez Signa S4, możesz go zmiksować, aby uzyskać wirtualne wrażenia Atmos.

 

 

Voice Adjust - usłysz każde słowo

Masz dość ciągłej regulacji głośności, aby usłyszeć dialogi podczas cichych scen? Masz problem z wyłapaniem wokali, gdy rozbrzmiewa głęboki bas? Technologia VoiceAdjust firmy Polk została stworzona, aby zapewnić, że usłyszysz każde słowo. Ta opatentowana technologia w połączeniu z dedykowanym kanałem centralnym soundbaru Signa S4 umożliwia zwiększenie głośności samych dialogów i wokali, czyniąc je wyraźnymi i łatwymi do zrozumienia, pozostawiając resztę ścieżki dźwiękowej na niezmienionym poziomie.

 

 

Dostosowanie dźwięku - muzyka, film oraz tryb nocny

Nocna sesja filmowa? Nie martw się, że obudzisz swoją rodzinę lub sąsiadów. Dostępny za naciśnięciem jednego przycisku tryb nocny obniża głośność basu, jednocześnie aktywując funkcję VoiceAdjust™, dzięki czemu możesz słyszeć każde słowo bez zwiększania ogólnego poziomu głośności. Dodatkowo, fabrycznie zaprogramowane tryby dźwięku optymalizują brzmienie systemu Signa S4, dzięki czemu możesz uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.

 

 

Bezprzewodowy subwoofer dla potężnego basu

Bezprzewodowy subwoofer Signa S4 zapewnia głęboki, doskonale kontrolowany bas, z którego słynie Polk, o zaskakującym poziomie głośności. Subwoofer łączy się z soundbarem automatycznie po uruchomieniu i można go wygodnie umieścić niemal w dowolnym miejscu pomieszczenia. Ustaw go z przodu lub w rogu, aby uzyskać maksymalny efekt, lub ukryj za kanapą by poczuć potężne uderzenie niskich tonów.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Wejścia
Wyjście HDMI (eARC), wejście optyczne, wejście analogowe 3.5 mm, Bluetooth, USB-A (do aktualizacji oprogramowania)
Formaty dźwięku
Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, MPEG-2 AAC, MPEG-4 AAC, Linear PCM(7.1ch)
Tryby dźwięku
Film, Muzyka, Noc, Voice Adjust
Bluetooth
SBC
Przetworniki (soundbar)
Przetwornik wysokotonowy L/R = 2 x 1" (25 mm)
Przetwornik średniotonowy L/R = 2 x 4.7 x 1.6" (120 mm x 40 mm) Pełnozakresowy kanał centralny = 1x 1" (25 mm)
Przetwornik wyższej warstwy L/R = 2 x 2.6" (66mm)
Przetworniki (subwoofer)
Przetwornik niskotonowy = 1 x 5.9" (15 cm) (okrągły)
Co jest w pudełku:
Soundbar, Subwoofer, Pilot, Przewód zasilający, Kabel HDMI, Kabel optyczny, 2x baterie AAA, Skrócona instrukcja obsługi, Szablon do montażu na ścianie, Elementy dystansowe do montażu na ścianie
Wymiary
Soundbar: (szer. x gł. x wys.): 1046 x 95 x 60 mm
Subwoofer: 200×328×280mm
Waga
Soundbar: 2.9 kg
Subwoofer: 4.1 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO