Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Primaluna PhonoLogue PL1/2

Primaluna PhonoLogue PL1/2
Primaluna PhonoLogue PL1/2
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: PhonoLogue PL1-2
Wyświetleń: 2046
830,00zł
Netto: 674,80zł

Primaluna PhonoLogue PL1/2 - Przedwzmacniacz


PhonoLogue PL1/2 to wewnętrzny moduł przedwzmacniacza gramofonowego podłączany bezpośrednio do jednego z istniejących wejść sygnału liniowego wzmacniaczy zintegrowanych PrimaLuna. Żadne dodatkowe kable połączeniowe nie są potrzebne.


Wykorzystano technikę montażu powierzchniowego w celu zapewnienia jak najkrótszej ścieżki sygnałowej i redukcji pasożytniczych pojemności i indukcyjności. Przedwzmacniacz produkowany jest w Holandii według norm ISO 9001 i może się poszczycić zastosowaniem wyselekcjonowanych komponentów w celu osiągnięcia jak najlepszych parametrów brzmieniowych. Miniaturowe kondensatory foliowe, metalizowane rezystory oraz najwyższej klasy wzmacniacze operacyjne gwarantują bardzo niski poziom szumów, szybkość oraz drive w brzmieniu. Kondensatory elektrolityczne o niskiej impedancji oraz niskoszumny układ zasilający zapewniają gęsią skórkę podczas odsłuchu z gramofonu analogowego.


PhonoBoard przeznaczony jest do współpracy z wkładkami MM oraz wysokopoziomowymi MC.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:


Pasmo przenoszenia: 10Hz-50kHz

Zniekształcenia i szum: -83dB

Impedancja wejściowa: 50k Ohms

Wzmocnienie: 42dB

Sugerowany min. poziom wyjściowy wkładki: 2.0 mV

Dokładność RIAA: <0.5dB @ 20Hz-20kHz

Wymiary 1.26" x 1.5"

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO