Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Pylon Opal Sat

Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
CENA ZA SZTUKĘ
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
Pylon Opal Sat
849,50zł
Netto: 690,65zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Opal Sat
Wyświetleń: 582

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Pylon Opal Sat - Kolumny efektowe do kina domowego

Legendarna jakość Pylon w nowej odsłonie Opal Sat

Legendarna jakość brzmienia produktów Pylon Audio wyrobiła marce solidną pozycję na rynku. Ich urządzenia zgarniają najwyższe nagrody i liczne wyrazy uznania wśród melomanów. Małe, aczkolwiek niezwykle urokliwe kolumienki Opal Sat stanowią idealne uzupełnienie całego zestawu oferowanego przez polskiego producenta. Rozwiązanie efektowe znacząco podnosi poziom doznań dźwiękowych kina domowego, wznosząc odsłuch na zupełnie nowy poziom.

Kolumny efektowe Opal Sat – dedykowane do kina domowego

 

Co wyjątkowego kryją w sobie kolumny efektowe Opal Sat, że nie sposób przejść obok nich obojętnie? Całkiem sporo. Standardowa impedancja 8 Ohm, pasmo przenoszenia w zakresie od 65Hz do 20Khz, moc nominalna 40W oraz moc maksymalna 60W, a także efektywność na poziomie 85dB – nie da się nie zauważyć, że rozwiązanie wprowadza całkiem wiele do tradycyjnego kina domowego.

Produkt jest rozwiązaniem nie tylko profesjonalnym, ale i ekonomicznym. Kolumny Opal Sat idealnie spisują się nawet przy najbardziej wymagających seansach filmowych i są przystosowane do każdego zestawu dwudrożnego.

Bogate i płynne brzmienie, które „zapiera dech w piersiach”

Opal Sat zawdzięcza swoje wybitne brzmienie dwóm cudom inżynierii, a dokładniej przetwornikowi wysokotonowemu Pylon Audio PST T-50/8 oraz średnio-niskotonowemu Pylon Audio PSW 11.8 CS. Pierwszy z nich dba o jaśniejszą część pasma czyniąc ją znacznie przyjemniejszą dla ucha. Drugi głośnik tworzy pozostałą część pasma – dolną i środkową. W ramach synergii produkują brzmienie cieszące się nie tylko ciepłym i płynnym dźwiękiem, ale także dużą mocą akustyczną. Pasmo przenoszenia mieści się w zakresie 65Hz – 20kHz.

Miłość od pierwszego wejrzenia – design Opal Sat

Inżynierowie Pylon Audio dokładają wszelkich starań, aby wygląd ich produktów przypadał do gustu możliwie jak największej grupie odbiorców. Istnieje kilka opcji kolorystycznych do wyboru, a każda z możliwości reprezentuje inną wrażliwość i wyczucie stylu. Czerń – ostrożna i stonowana, trafia w upodobania osób, które lubują się w prostocie i powadze. Orzech – działa odświeżająco na wystrój potencjalnego pomieszczenia, kryje w sobie nutkę modernizmu. Wenge – propozycja dość oryginalna, która kryje w sobie łagodne, ale i głębokie barwy. Dwa przetworniki malowane w zupełności na czarno można zakryć adekwatną maskownicą – wedle uznania.

Nie sposób nie wspomnieć również o harmonijnej, niemal ascetycznej konstrukcji głośników. Ważąca niespełna 4kg piękność pozbawiona została zbędnych ozdobników. Prosta, sześcienna bryła (150x280x220mm) zaprojektowana została tak, aby cieszyć oko niezależnie od tego, w jakim miejscu stanie. A można postawić ją praktycznie wszędzie – począwszy od półki, poprzez stolik czy blat, a skończywszy na specjalnych podstawkach. Front Opal Sat kryje w sobie wyłącznie to, co niezbędne – głośnik niskotonowy oraz wysokotonowy. Jedynym dodatkiem jest subtelne logo firmy zlokalizowane na samym dole przedniej ścianki.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Pylon Audio - Polski producent zestawów głośnikowych.

https://www.pylonaudio.pl/images/zestaw_glosnikowy_diamond_30_pylon_audio.jpg

Muzyka od niepamiętnych czasów jest naszym wiernym towarzyszem. Stanowi zmienną i płynną materię. Na przestrzeni lat podlega wpływom, modom i stylom. Jest jednakże coś, co charakteryzuje jej niezmienność , a tym jedynym statycznym składnikiem jest właśnie dźwięk.

Dźwięk ma tę właściwość, że jego istota pozostaje wciąż ta sama, na nowo zadziwiają nas tylko jego połączenia i niezwykła, niemal teatralna symbioza. Oto filozofia, która nas prowadzi – ciągłe odkrywanie pojedynczych dźwięków za pomocą najbardziej wysublimowanych technicznych mechanizmów. Konstruujemy kolumny, które pomagają nam wychwytywać dźwięki, dedykujemy je w przestrzeń, nastawiając uszu sycimy się najczystszą i najdoskonalszą ich barwą.

Proponujemy głośniki oraz zestawy głośnikowe najwyższej jakości, które poddaliśmy dokładnym i precyzyjnym testom, abyście mieli Państwo pewność, że zakupione przez Was produkty to najwyższa klasa sprzętu audio.

O wysokiej jakości świadczą nagrody i doskonałe recenzje, a także wysokie noty, jakie zdobywają oferowane przez nas produkty. Na stronie zapoznają się Państwo z najnowszymi produktami oraz profesjonalnymi artykułami na temat najlepszej klasy sprzętu audio.

Zapraszamy do częstych odwiedzin. Postaramy się sprostać Państwa wymaganiom.
Z poważaniem zespół Pylon Audio

https://www.pylonaudio.pl/images/zestaw_glosnikowy_ruby_30_pylon_audio.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim jesteśmy

Powstaliśmy z pasji i miłości do muzyki. Ciągłe obcowanie z dźwiękiem wyostrzyło nasz czuły zmysł słuchu do tego stopnia, że postanowiliśmy profesjonalnie zająć się działaniem w branży elektroakustycznej. Połączyliśmy nasze siły, czego widomym znakiem stała się firma Pylon S.A. powstała w maju 2011 roku. Od tego czasu nieustannie pracujemy nad osiągnięciem najczystszego dźwięku, o najbardziej wyrazistej barwie. Opierając się na niezłomnej motywacji oraz wieloletnim zawodowym doświadczeniu, projektujemy głośniki, zestawy głośnikowe oraz produkty pokrewne, które w najdoskonalszy sposób uniosą wysublimowany ładunek dźwięku.

To cała nasza magia. Z wirtuozerią i pełnym zaangażowaniem konstruujemy kolumny głośnikowe, które przekazujemy Państwu, abyście z przyjemnością rozwijali swoją pasję.

Historia Firmy

Profesjonalizm rodzi się z czasem, jest składową doświadczenia i zaangażowania. Jak wiele firm, tak i my na początku naszej drogi byliśmy pełni obaw, czy nasze produkty zdołają oprzeć się sile konkurencji, czy znajdziemy własne, unikalne miejsce na rynku. Czekało nas niełatwe zadanie. Podjęliśmy się pracy w niezwykle precyzyjnej branży i wszystko, co mieliśmy to wysokie aspiracje i nieco więcej motywacji.

Wahania i wątpliwości przeminęły, a firma Pylon Audio rozwija się zgodnie z naszą początkową wizją. Udało się nam pokonać trudności związane z wypromowaniem unikalnej marki, a jakość naszych produktów stała się elementem kluczowym i wyróżniającym na branżowym rynku.

Od początku stawialiśmy na rozwój, a ostatnie dwa lata przyniosły firmie Pylon kluczowe zmiany. Rozpoczęliśmy produkcję kolumn głośnikowych i temu wyzwaniu pragniemy się w najbliższych latach w całości poświęcić, nie rezygnując tym samym z dotychczasowych działań.

Filozofia Firmy

Dźwięk – ucho – precyzja.

Filozofia firmy Pylon opiera się zaledwie na trzech słowach.

Na początku był dźwięk. Powstawał samoistnie, sam w sobie doskonały, całkowicie zależny od naszej percepcji. Poznajemy go zmysłem słuchu, dociera do nas za pomocą uszu – tego niezwykle precyzyjnego odbiornika.

Ze zmysłu słuchu pokusiliśmy się czerpać pewną naukę. Projektując kolumny głośnikowe chcemy być taka samo idealnie precyzyjni. Tworzymy dla zmysłów, muzykę rozkładamy na tony i dźwięki, które potem filtrować będą kolumny głośnikowe. Efekt ostateczny zawsze zależy od precyzji, umiejętność w konstruowaniu głośników przekłada się na ostrość i barwę dźwięku. Wszystkiemu temu, potrafimy oddać się bez reszty. Silna pasja, jaką w sobie odnajdujemy prowadzi nas w dobrym kierunku, czego widomym znakiem są obudowy głośnikowe, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, oraz nowa perspektywa działań – zestawy głośnikowe, nasze wielkie wyzwanie.

Taka oto prosta w formie, niewyszukana filozofia trzech zaledwie słów: dźwięk – ucho – precyzja, a wciąż potrafi utrzymać w stabilnej pozycji fundamenty firmy Pylon Audio – przodującej marki w tej jakże wysublimowanej dziedzinie.

Nasze Umiejętności

Działamy zespołowo, sukcesem dzielimy się jak tortem. Jest zasługą każdego z osobna i równocześnie wszystkich nas razem. Jesteśmy sprawnie działającym organizmem połączonym pasją projektowania nowych produktów. Lubujemy się też w dźwiękach. Z pewnością wyglądamy zabawnie próbując pochwycić zmysłami nagromadzone w powietrzu, niewidzialne tony. To element naszej pracy, a odsłuch jest jej najważniejszym wykładnikiem. Przez lata wyostrzyliśmy słuch do perfekcji, co doprowadziło nas do projektowania głośników wyjątkowej jakości.

Marka Pylon Audio to doskonała renoma i precyzja wykonania. Każdego dnia z wirtuozerią przykładamy się do konstruowania obudowy głośnikowej, ale na tym nie koniec. Obecnie zajmujemy się tworzeniem całych zestawów głośnikowych, którym przez lata zaglądaliśmy do wnętrza. Dziś chcemy odtworzyć wszystko, co z tych obserwacji wynieśliśmy, próbując stworzyć produkt idealny. Czy to fantazja? Być może, ale z przyjemnością się jej oddamy doskonaląc nasze inżynierskie zdolności.

http://www.pylonaudio.pl/images/opal_30_black_mat_pylon_audio.jpg

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO