Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Revival Audio Atalante 3

Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
CENA ZA SZTUKĘ
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
Revival Audio Atalante 3
5.895,00zł
Netto: 4.792,68zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Atalante 3
Wyświetleń: 330
Oblicz ratę

Revival Audio Atalante 3 - Kolumna podstawkowa

 

Seria Revival Audio Atalante jest zaprojektowana, zbudowana i skonstruowana we Francji. Nasze kolumny i przetworniki zaprojektowane zostały po setkach godzin odsłuchów i eksperymentów. 

Dziś możemy przedstawić Państwu naszą technologię skupiającą się wokół serii Revival Audio Atalante, która wynosi dźwięk na wyższy poziom jakości. Zapraszamy Państwa do muzycznej podróży z dźwiękiem z kolumn Revival Audio Atalante pełnej nastrojowych i magicznych chwil podczas odsłuchów.

Historia projektu

Sądzimy bowiem, że dźwięk jest sztuką, i to najważniejszą, ze sztuk. Produkty Revival Audio stanowią klucz do tej sztuki. Współpraca z A+A COOREN DESIGN STUDIO pomogła urzeczywistnić nasze przekonanie, że będzie to możliwe, a zastosowanie francusko - japońskich połączeń stylistycznych, nadaje kolumnom specyficznego stylu retro. Patrząc na kolumny od razu widać unikalne wycięte laserem logo Revival Audio w formie pasa i węzła, a ręcznie dobrany dębowy fornir oraz podzielona na dwie osobne części maskownica w kolorze szarym stanowi ciekawy akcent stylistyczny o modernistycznym charakterze.

Kluczowe cechy produktu

Revival Audio Atalante 3, to dwudrożna kolumna podstawkowa wyposażona w:

 • 28 mm tweeter z miękką kopułką, wykonany w technologii ARID+ (Anti Reflection Inner Dome), opatentowanej i specjalnie zaprojektowanej tylnej komory, by absorbować ponad 95% rezonansu,
 • 7 calowy (niespełna 18 cm) głośnia średnio-niskotonowy wykonany w technologii BSC (Basalt Sandwich Construction), stanowiącej najlepszy możliwy balans między sztywnością i niską masą własną, o konstrukcji zapewniającej dobre tłumienie oraz szybką i gładką responsywność w zakresie dynamiki basu. 

Podczas odsłuchów Revival Audio Atalante 3 będziecie Państwo zaskoczeni tym, iż pomimo relatywnie niewielkich rozmiarów kolumna ta potrafi zagrać ogromnym dźwiękiem. Mimo mniejszych rozmiarów niż Atalante 5, Revival Audio Atalante 3 zachowuje ten sam muzykalny i barwowy charakter szczególnie w zakresie wysokich tonów oraz wyższej i niższej średnicy pasma.

W komplecie do każdej kolumny znajdują się dwie dzielone maskownice koloru szarego mocowane magnetycznie.

Dane techniczne: 

 • Typ: 2-drożna kolumna głośnikowa półkowa
 • Głośniki:
  - 28mm głośnik wysokotonowy z miękką kopułką wyposażony w opatentowaną technologię RevivalAudio ARID (Anti Reflection Inner Dome) z dużą tylną komorą o niskiej częstotliwości rezonansowej 520 Hz
  - 18cm głośnik niskotonowy BSC (Basalt Sandwich Construction)
 • Pasmo przenoszenia (+/- 3dB): 44 – 22 000 Hz (-3dB)
 • Skuteczność: (2.83V/1m): 87dB
 • Impedancja nominalna: 4 Ohm
 • Impedancja minimalna: 4.3 Ohm (175Hz)
 • Częstotliwość podziału: 2.8kHz
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: od 30W do 150W
 • Rekomendowana wielkość pomieszczenia: od 15 do 35m2
 • Wymiary: (wys. x szer. gł.): 390 x 240 x 270 mm
 • Waga netto (szt.): 11kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO