Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Rogoz Audio 4RP2/BBS

Rogoz Audio 4RP2/BBS
Rogoz Audio 4RP2/BBS
Rogoz Audio 4RP2/BBS
Rogoz Audio 4RP2/BBS
Rogoz Audio 4RP2/BBS
Rogoz Audio 4RP2/BBS
Rogoz Audio 4RP2/BBS
12.580,00zł
Netto: 10.227,64zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: 4RP2/BBS
Wyświetleń: 243
Oblicz ratę

Rogoz Audio 4RP2/BBS - Stolik antywibracyjny

 

Stolik czteronożny, dwupoziomowy. Wykończenie - połysk fortepianowy. Podwójne blaty o grubościach 2 x 30 mm są separowane przez układ BBS. Układ BBS posiada właściwości kinematyczne oraz dynamiczne umożliwiające ,,pływanie" izolowanych mas na boki w stosunku do osi systemu, przy jednoczesnym zachowaniu punktowego podparcia. Układ zapewnia także możliwość poziomowania blatów.

Stoliki antywibracyjne przeznaczone są pod komponenty audio wysokiej klasy. W ich konstrukcji został zastosowany nowy firmowy system antywibracyjny BBS (Balancing Board System). Układ składa się ze stożka, wykonanego z wysokowęglowego stopu stali, zaopatrzonego w gwint pozwalający regulować wysokość, na który nakładane są dwa elementy - każdy z wewnętrznym łożem. Element pośredniczący (środkowy) standardowo wykonany jest z polimeru węglowego (a w wersji limitowanej ze stali NZ3) i podpiera kolejną część - wpuszczone w blat łoże stalowe. Punktowy kontakt między stalowym stożkiem a węglowym elementem pośredniczącym nie pozwala na przesuwanie się tych dwóch elementów w stosunku do własnej osi ale dopuszcza ruch wahadłowy. Natomiast kontakt między elementem pośredniczącym a łożem umocowanym w blacie dopuszcza ograniczony ruch toczenia oraz ruch ślizgowy. Połączono zatem zalety punktowego podparcia na stożkach (po zminimalizowaniu powierzchni styku energia kinetyczna zamienia się w energię termiczną - entropia) z efektami tłumienia drgań w skutek tarcia ślizgowego i oporu toczenia. System BBS jest chroniony patentem UPRP P.404137.

 

OPIS TECHNICZNY

 

wysokość całkowita - 684 mm;
szerokość całkowita - 1100 mm;
głębokość całkowita - 560 mm;
profile nóg – 165 x 60 mm;
blat wierzchni - 960x 560 x 30 + 30 mm;
blaty wewnętrzne - 960 x 490 x 30 + 30 mm;
światło pomiędzy półkami - 300 mm;
obciążenie każdej półki - do 100 kg każda (razem 200 kg);

 

W ZESTAWIE:

1 stolik (konstrukcja blatów typu sandwicz - MDF/HDF/MDF);
4 stożki do regulowania poziomu;
układ BBS pomiędzy blatami;
4 masywne podkładki chroniące podłogę

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO