Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Rogoz Audio 4SPB3/BBS

Rogoz Audio 4SPB3/BBS
Rogoz Audio 4SPB3/BBS
Rogoz Audio 4SPB3/BBS
Rogoz Audio 4SPB3/BBS
Rogoz Audio 4SPB3/BBS
Rogoz Audio 4SPB3/BBS
Rogoz Audio 4SPB3/BBS
9.200,00zł
Netto: 7.479,67zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: 4SPB3/BBS
Wyświetleń: 264
Oblicz ratę

Rogoz Audio 4SPB3/BBS - Stolik antywibracyjny

 

Stolik czteronożny, trzypoziomowy, z blatami lakierowanymi na kolor czarny (połysk fortepianowy). Stelaż balastowany piaskiem kwarcowym (zakręcane otwory umieszczone z tyłu nóg pozwalają na zmianę ilości oraz rodzaju balastu). Kolor stelaża - czarny (połysk fortepianowy). Blat wierzchni o grubości 50 mm jest zoptymalizowany dla gramofonów analogowych oraz źródeł cyfrowych. Blaty dolne mają grubość 40 mm. Wszystkie blaty odseparowane są od stelaża stolika przez układ BBS. Układ BBS (Balancing Board System) posiada właściwości kinematyczne oraz dynamiczne umożliwiające ,,pływanie" izolowanych mas na boki w stosunku do osi systemu, przy jednoczesnym zachowaniu punktowego podparcia. Układ zapewnia także możliwość poziomowania blatów.

 

Stoliki antywibracyjne przeznaczone są pod komponenty audio wysokiej klasy. Konstrukcje zostały zestrojone przez odpowiednie połączenie stali stopowych i wysokowęglowych. Rama składa się z grubościennych nóg wykonanych ze stali węglowej S235JR (stosowanej do konstrukcji nośnych poddawanych dużym obciążeniom dynamicznym - np. w dźwigach) oraz łączących je poprzeczek ze stali stopowej o podwyższonej wytrzymałości S355. Precyzyjnie poziomowane odbywa się za pomocą regulowanych stożków antywibracyjnych.

 


OPIS TECHNICZNY

wysokość całkowita - 800 mm;
szerokość całkowita - 665 mm;
głębokość całkowita - 590 mm;
profile nóg - rury stalowe (Ø 76,1 mm - przednie, Ø 60 mm - tylne);
blat wierzchni - 665 x 590 x 50 mm;
blaty wewnętrzne - 500 x 530 x 40 mm;
światła pomiędzy półkami (licząc od dołu) - 310, 210 mm;
obciążenie każdej półki - do 150 kg każda (razem 450 kg);
balast - piasek kwarcowy

W ZESTAWIE:

1 stelaż stalowy;
3 blaty (konstrukcja typu sandwicz - MDF/HDF/MDF);
4 stożki do regulowania poziomu;
układ BBS pod każdym blatem;
4 masywne podkładki chroniące podłogę

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO