Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Sonos

SONOS ROAM - Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-Fi SONOS ROAM - Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-Fi
CENA ZA SZTUKĘ
SONOS  ROAM- Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-FiGotowy na przygody: Roam jest w pełni wodoodporny (IPX7). Jego przemyślana konstrukcja gwarantuje ochronę przed przypadkowym wciśnięciem przycisków, stabilność oraz odporność na upadkiW pionie i poziomie: urządzenie zachowuje swoją funkc..
949,00zł
Netto:771,54zł
SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem
CENA ZA SZTUKĘ
SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczEMGłośnik Era 100 to akustyka nowej generacji i nowe możliwości łączności — wypełnij dowolne pomieszczenie precyzyjnie dostrojonym brzmieniem stereofonicznym i głębokim basem, godnymi Twojej muzyki.Architektura akustyczna na..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
SONOS ERA 300 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem SONOS ERA 300 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem
CENA ZA SZTUKĘ
SONOS ERA 400 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczEMDzięki najwyższej jakości dźwiękowi muzyka z głośnika Era 300 nie tylko Cię otacza, ale umieszcza w samym centrum muzycznej sceny.Rewolucyjna konstrukcja akustyczna, obsługująca technologię Dolby Atmos, dzięki sześciu opty..
2.399,00zł
Netto:1.950,41zł
FIVE - Głośnik multiroom FIVE - Głośnik multiroom
CENA ZA SZTUKĘ
FIVE - Głośnik multiroomCiesz się wyraźnie czystym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem podczas strumieniowego przesyłania muzyki, odtwarzania muzyki z płyt winylowych i innych źródeł. Steruj za pomocą aplikacji i Apple AirPlay 2.Niezrównana architektura akustyczna Five obejmuje trzy głośn..
2.999,00zł
Netto:2.438,21zł
SONOS SUB GEN 3 - Strefowy głośnik niskotonowy  SONOS SUB - CECHY PRODUKTU: dwa dedykowane wzmacniacze pracujące w klasie D, perfekcyjnie dostrojone, aby dopasować się do głośników i architektury akustycznej dwa głośniki skierowane czołami ..
4.199,00zł
Netto:3.413,82zł
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO