Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Sonos

Brand: Sonos Model: CONNECT (ZP90)
Router sieci SonosDANE TECHNICZNE PRODUKTU: niezrównana niezawodność sieci bezprzewodowej oraz łatwa konfiguracjabrak opóźnień i przerw w sygnale - nawet w miejscach gdzie występują problemy z sieciami bezprzewodowymisiła sygnału porównywalna ze znanymi..
499,00zł
Netto:405,69zł
SONOS PLAY:3 SONOS PLAY:3
Chwilowo brak
Brand: Sonos Model: SONOS PLAY:3
SONOS PLAY:3 - Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem oraz głośnikamiCECHY PRODUKTU:trzy wzmacniacze cyfrowe klasy Dsystem głośników z 3 przetwornikami: jednym wysokotonowy, dwoma średniotonowymi i jednym woofereminnowacyjna konstrukcja rozpoznająca ustawienie: wewnętrzny czujnik rozpozn..
1.299,00zł
Netto:1.056,10zł
Brand: Sonos Model: SONOS PLAY:5
SONOS PLAY:5 - Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem oraz głośnikamiPLAY:5 łączy Cię bezpośrednio z miejscem, gdzie bije serce muzyki, którą kochasz. Nieskazitelnie. Prawdziwie. Trzy przemyślnie zsynchronizowane głośniki średnio-niskotonowe łączą się z trzema głośnikami wysokotono..
2.799,00zł
Netto:2.275,61zł
Brand: Sonos Model: SONOS SUB Gen3
SONOS SUB GEN 3 - Strefowy głośnik niskotonowy  SONOS SUB - CECHY PRODUKTU: dwa dedykowane wzmacniacze pracujące w klasie D, perfekcyjnie dostrojone, aby dopasować się do głośników i architektury akustycznej dwa głośniki skierowane czołami ..
3.899,00zł
Netto:3.169,92zł
SONOS ARC + SUB + 2x ONE SL Zestaw 5.1 SONOS ARC + SUB + 2x ONE SL Zestaw 5.1
Chwilowo brak
Brand: Sonos Model: ARC + SUB + 2x ONE SL Zestaw 5.1
SONOS ARC + SUB + 2x ONE SLSKŁAD ZESTAWU:ARC SONOS - Soundbar - kino domoweWspaniałe, realistyczne brzmienie Arc z technologią Dolby Atmos wzbogaci Twoją rozrywkę o nowy wymiar. Steruj za pomocą pilota telewizyjnego, aplikacji, głosu i Apple AirPlay 2. Możesz przesyłać strumi..
9.000,00zł
Netto:7.317,07zł
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO