Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

SONOS SUB

SONOS SUB
SONOS SUB
SONOS SUB
SONOS SUB
SONOS SUB
 • Stan: Dostępne
 • Model: SONOS SUB Gen3
Wyświetleń: 1560
4.199,00zł
Netto: 3.413,82zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

SONOS SUB GEN 3 - Strefowy głośnik niskotonowy

 

 

SONOS SUB - CECHY PRODUKTU:
   
  • dwa dedykowane wzmacniacze pracujące w klasie D, perfekcyjnie
  • dostrojone, aby dopasować się do głośników i architektury akustycznej
  • dwa głośniki skierowane czołami do siebie i działające w układzie przeciwsobnym: dzięki temu
  • dźwięk pozostaje czysty i jasny, a cała jego energia nie powoduje niepożądanych efektów
  • wewnątrz obudowy
  • podwójne porty akustyczne: dostrojone tak, aby zmaksymalizować akustyczną pojemność SUB’a i uwypuklić basy
  • pasmo przenoszenia od 25Hz
  • w pełni cyfrowy dźwięk: wszystkie ustawienia filtrów, aktywny equalizer i ustawienia opóźnień są dokonywane przez mistrzowsko stworzony obwód DSP (Digital Signal Processing), tak aby nie uronić ani krzty jakości i energii
  • automatyczna korekcja dźwięku - system automatycznie dostosowuje ustawienia audio wszystkich podłączonych urządzeń aby zapewnić niesamowitą jakość dźwięku
  • łączność bezprzewodowa: SonosNet™2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES
  • wzmacnia i przedłuża sygnał istniejącej sieci SonosNet 2.0
  • port sieciowy (RJ45) dzięki któremu można podłączyć SUB'a również przewodowo do domowej sieci
  • możliwość postawienia SUB'a pionowo lub położenia płasko na podłodze pozwala np. ukryć go pod kanapą
  • działa ze wszystkimi komponentami Sonos z wbudowanym wzmacniaczem: CONNECT:AMP/ZP120/ZP100; PLAY:5/ ZonePlayer S5; PLAY:3; nie działa z urządzeniami bez wzmacniacza: CONNECT/ ZP90/ZP80

  Napisz opinię

  Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
  Zły Dobry

  Sonos Audio to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu audio, w tym głośników, soundbarów oraz innych urządzeń do strumieniowego odtwarzania muzyki. Firma została założona w Santa Barbara w Kalifornii w 2002 roku przez Johna MacFarlane'a, Craiga Shelburne'a, Toma Cullen'a oraz Trung Mai'a.

  Wszystkie produkty Sonos są zaprojektowane z myślą o łatwym i bezprzewodowym dostępie do muzyki z różnych źródeł, takich jak strumieniowe serwisy muzyczne, biblioteki muzyczne, a także radio internetowe. Firma oferuje różne modele głośników, w tym głośniki bezprzewodowe, soundbary oraz głośniki do streamingu, które mogą być kontrolowane przy pomocy aplikacji mobilnej Sonos.

  Dzięki technologii Multi-Room Audio, produkty Sonos pozwalają na łatwe i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w różnych pomieszczeniach w domu jednocześnie. Wszystkie głośniki Sonos są również zgodne z systemami inteligentnymi, takimi jak Amazon Alexa czy Google Assistant, co umożliwia łatwe sterowanie muzyką za pomocą poleceń głosowych.

  Sonos Audio jest również zaangażowany w działania związane z ochroną środowiska, poprzez wykorzystywanie materiałów pochodzących z recyklingu i minimalizowanie wpływu swoich produktów na środowisko naturalne.

  Subwoofer to głośnik odpowiedzialny za przetwarzanie basów oraz wspierający główne głośniki w produkcji dźwięku. Jest to częsty element zestawów głośnikowych, we wszystkich systemach dźwiękowych - stereo lub kina domowego. Jego pasmo przenoszenia zazwyczaj mieści się w zakresie od 20 do 250 Hz. Subwoofery poprawiają jakość dźwięku w niskim zakresie częstotliwości, który jest słyszalny lub odczuwalny jedynie w trakcie odtwarzania.

  Rodzaje subwooferów:

  Subwoofery aktywne

  Subwoofery pasywne

  Subwoofery aktywne

  Subwoofery aktywne są obecnie niezbędne w niemal każdym kinie domowym - są to zdecydowanie najpopularniejsze rodzaje subwooferów. Mają one wbudowane w siebie wzmacniacze, które dopasowane są pod względem mocy oraz impedancji do przetwornika, znajdującego się w tej samej obudowie co subwoofer. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić o dobór tych parametrów. Podłączenie subwoofera aktywnego do wzmacniacza lub amplitunera jest także bardzo łatwe.

  Subwoofery pasywne

  Subwoofery pasywne wymagają zewnętrznego wzmacniacza lub korzystają z tego, który zasila pozostałe kolumny w zestawie audio, więc nie posiadają wbudowanego. Ze względu na duże obciążenie dla wzmacniacza przez przetworniki niskotonowe, subwoofery takie rzadko są spotykane w sprzęcie audio do użytku domowego.

  Typ obudów subwoofera

  Subwoofery z bas refleksem

  Subwoofery z obudową zamkniętą

  Subwoofery z membraną bierną

  Bas refleks

  Subwoofery z obudową bas-refleks mają zwykle wyższą skuteczność niż modele zamknięte, co przekłada się na bardziej rozległy i głęboki dźwięk basowy. Właściwości te są szczególnie pożądane w systemach kina domowego, co tłumaczy popularność takich subwooferów w zestawach audio-wideo tego typu.

  Przykłady takich subwooferów to: SVS PB-1000 PRO, KLIPSCH NEW REFERENCE R-101SW

  Obudowa zamknięta

  Subofery zamknięte w obudowie nie wprowadzają zniekształceń do dźwięku nawet przy konfiguracji stereo. Dzięki temu zapewniają one dokładne i mocne basy. Takie modele mają odpowiednie charakterystyki impulsowe, co jest bardzo cenione przez klientów i konstruktorów. Dodatkowo, przeważnie są one niewielkich rozmiarów.

  Przykłady takich subwooferów to: SVS SB-1000 Pro

  Membrana bierna

  Modele z membraną bierną to głośniki niskotonowe cenione zarówno w systemach stereo, jak i w kinie domowym. Zapewniają dobrze kontrolowany, mocny bas. Należy jednak wspomnieć, że zaprojektowanie i wyprodukowanie dobrze brzmiącego subwoofera z membraną bierną wymaga dużej wiedzy i doświadczenia od producenta. Znaczna część tych konstrukcji nie będzie zatem należała do budżetowej półki cenowej. Osoby świadomie wybierające taki sprzęt wiedzą jednak, że w zamian otrzymają dobrze brzmiący sprzęt, który sprawdzi się także w wysokiej klasy systemach.

  Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO