Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

SUGDEN Masterclass MPA-4

SUGDEN Masterclass MPA-4
SUGDEN Masterclass MPA-4
SUGDEN Masterclass MPA-4
SUGDEN Masterclass MPA-4
SUGDEN Masterclass MPA-4
SUGDEN Masterclass MPA-4
SUGDEN Masterclass MPA-4
57.300,00zł
Netto: 46.585,37zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Masterclass MPA-4
Wyświetleń: 85

Dostępne opcje

Oblicz ratę

SUGDEN Masterclass MPA-4 - Końcówka mocy MONO

 

Popularność serii Masterclass zaowocowała ponad siedemnastoletnią ciągłą produkcją. Oferując doskonałe proporcje ceny do wydajności, łatwo zrozumieć, dlaczego pozostaje tak udana. Dzięki obfitości rezerwy mocy, monoblokowe wzmacniacze mocy MPA-4 łatwo radzą sobie z ciężką, złożoną muzyką, pozwalając na klarowne i dokładne usłyszenie detali na niskim poziomie. Chlubiąc się w pełni zrównoważonym układem obwodów, może on być silnikiem w pełni zrównoważonego systemu hi-fi. 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Czułość wejścia: 1 Volt dla pełnej mocy wyjściowej
  • Moc wyjściowa: 165 watów na 8 Ohm
  • Pasmo przenoszenia (+/-0dB): 15Hz-30kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >85dB
  • Waga brutto (zapakowana): 25kg x 2
  • Wymiary: 250 x 430 x 360mm (wys. x szer. x gł.)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Sugden Audio to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń audio. Firma została założona w 1967 roku przez Johna Sugdena i od tamtej pory wyprodukowała wiele nagradzanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy i innych komponentów audio. Sugden Audio jest znana ze swojego podejścia do projektowania i produkcji, które skupia się na uzyskaniu jak najwyższej jakości dźwięku. Wszystkie produkty Sugdena są ręcznie produkowane w ich fabryce w West Yorkshire w Anglii i oferują doskonałą jakość dźwięku i solidną konstrukcję. Sugden Audio to firma dla audiofilów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i chcą cieszyć się muzyką w sposób, który zapiera dech w piersiach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO