Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

SUGDEN Masterclass PA-4

SUGDEN Masterclass PA-4
SUGDEN Masterclass PA-4
SUGDEN Masterclass PA-4
SUGDEN Masterclass PA-4
SUGDEN Masterclass PA-4
SUGDEN Masterclass PA-4
SUGDEN Masterclass PA-4
16.830,00zł
Netto: 13.682,93zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Masterclass PA-4
Wyświetleń: 40

Dostępne opcje

Oblicz ratę

SUGDEN Masterclass PA-4 - Przedwzmacniacz gramofonowy

 

PA-4 jest wyposażony w dwa wejścia MC, wejście MM i nieograniczone opcje obciążenia, ponieważ może być fabrycznie ustawiony, aby dokładnie pasował do Twojej wkładki. Etap cewki ruchomej to obwód sprzężenia zwrotnego prądu klasy 'A', a wzmacniacz magnesu stałego to obwód sprzężenia zwrotnego napięcia klasy 'A', w którym korekcja RIAA jest wbudowana w pętlę sprzężenia zwrotnego ujemnego. Układy prądu stałego umożliwiają bezpośrednie sprzężenie sygnału muzycznego z wejścia cewki ruchomej do wyjścia końcowego. Zasilacz, który Sugden uważa za integralną część obwodu wzmacniacza, jest zaprojektowany jako "bocznik prądowy" z regulatorem napięcia zaprojektowanym specjalnie, aby zapobiec wzrostowi impedancji przy wyższych częstotliwościach. Skonstruowany z komponentów o wyjątkowej jakości, ręcznie montowany na pozłacanych płytach obwodów o długotrwałej stabilności. Efekt to stopień gramofonowy o absolutnej transparentności i naturalnym dźwięku.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Wyjście: 360mV
 • Czułość wejścia:
  Ruchomy magnes: 3.5mV
  Ruchoma cewka: 0.15mV
 • Obciążenie:
  Ruchomy magnes: 57k
  Ruchoma cewka: 470 i 100 Ohmów
 • Pasmo przenoszenia (+/-0.3dB): 30Hz-30kHz
 • Stosunek sygnał/szum: >70dB
 • Waga brutto (zapakowana): 6kg
 • Wymiary: 110 x 430 x 330mm (wys. x szer. x gł.)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Sugden Audio to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń audio. Firma została założona w 1967 roku przez Johna Sugdena i od tamtej pory wyprodukowała wiele nagradzanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy i innych komponentów audio. Sugden Audio jest znana ze swojego podejścia do projektowania i produkcji, które skupia się na uzyskaniu jak najwyższej jakości dźwięku. Wszystkie produkty Sugdena są ręcznie produkowane w ich fabryce w West Yorkshire w Anglii i oferują doskonałą jakość dźwięku i solidną konstrukcję. Sugden Audio to firma dla audiofilów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i chcą cieszyć się muzyką w sposób, który zapiera dech w piersiach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO