Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

SUGDEN Masterclass SPA-4

SUGDEN Masterclass SPA-4
SUGDEN Masterclass SPA-4
SUGDEN Masterclass SPA-4
SUGDEN Masterclass SPA-4
SUGDEN Masterclass SPA-4
SUGDEN Masterclass SPA-4
SUGDEN Masterclass SPA-4
37.230,00zł
Netto: 30.268,29zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Masterclass SPA-4
Wyświetleń: 210

Dostępne opcje

Oblicz ratę

SUGDEN Masterclass SPA-4 - Końcówka mocy STEREO

 

Popularność serii Masterclass zaowocowała ponad siedemnastoletnią ciągłą produkcją. Oferując doskonałe proporcje ceny do wydajności, łatwo zrozumieć, dlaczego pozostaje tak udana. Dzięki obfitości rezerwy mocy, monoblokowe wzmacniacze mocy MPA-4 łatwo radzą sobie z ciężką, złożoną muzyką, pozwalając na klarowne i dokładne usłyszenie detali na niskim poziomie. Chlubiąc się w pełni zrównoważonym układem obwodów, może on być silnikiem w pełni zrównoważonego systemu hi-fi. 

SPA-4 to wersja stereo MPA-4 i wykorzystuje ten sam obwód klasy A. Jedynymi różnicami są moc wyjściowa i dodatkowa elastyczność zarówno jednostronnych, jak i zrównoważonych wejść. Nie każdy miłośnik muzyki może pomieścić w swojej przestrzeni słuchania dwa duże wzmacniacze mocy, dlatego pojedynczy SPA-4 może być rozwiązaniem. Jedną z zauważalnych zdolności SPA-4 jest to, jak dobrze współpracuje zarówno z mniejszymi, jak i większymi głośnikami. Kontrola i scena dźwiękowa to dwa kluczowe elementy SPA-4, które czynią go doskonałym wzmacniaczem mocy.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Czułość wejścia: 1 Volt pełnej mocy wyjściowej
  • Moc wyjściowa: 75 Watów na 4 Ohmy, oba kanały pracujące
  • Pasmo przenoszenia (+/-0dB): 15Hz-30kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >85dB
  • Waga brutto (zapakowana): 25kg
  • Wymiary: 250 x 430 x 350mm (wys. x szer. x gł.)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Sugden Audio to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń audio. Firma została założona w 1967 roku przez Johna Sugdena i od tamtej pory wyprodukowała wiele nagradzanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy i innych komponentów audio. Sugden Audio jest znana ze swojego podejścia do projektowania i produkcji, które skupia się na uzyskaniu jak najwyższej jakości dźwięku. Wszystkie produkty Sugdena są ręcznie produkowane w ich fabryce w West Yorkshire w Anglii i oferują doskonałą jakość dźwięku i solidną konstrukcję. Sugden Audio to firma dla audiofilów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i chcą cieszyć się muzyką w sposób, który zapiera dech w piersiach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO