Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

SUGDEN Sapphire DAP-800

SUGDEN Sapphire DAP-800
SUGDEN Sapphire DAP-800
SUGDEN Sapphire DAP-800
SUGDEN Sapphire DAP-800
SUGDEN Sapphire DAP-800
SUGDEN Sapphire DAP-800
SUGDEN Sapphire DAP-800
29.070,00zł
Netto: 23.634,15zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Sapphire DAP-800
Wyświetleń: 112

Dostępne opcje

Oblicz ratę

SUGDEN Sapphire DAP-800 - Przedwzmacniacz z przetwornikiem DAC

 

Z bogatym zestawem opcji wejściowych, DAP-800 może być centrum sterowania twoim systemem audio. Dostępne jest łącznie sześć wejść analogowych i sześć cyfrowych, a także dwa single-ended i jedno zrównoważone wyjście. DAP-800 został starannie zaprojektowany do działania w dwóch oddzielnych dziedzinach: analogowej i cyfrowej. Dla każdego układu stosujemy niezależne źródła zasilania, więc w efekcie mamy oddzielny przetwornik DAC i przedwzmacniacz analogowy umieszczony w jednej obudowie.

W przedwzmacniaczu analogowym zastosowano układ Sugden VCV w najbardziej zaawansowanej formie. Ten układ ma sekcję wejściową o dużej impedancji, stopień wzrostu prądu, który napędza stopień kaskodowy do klasy A. Układ kaskodowy umożliwia szeroką przepustowość pasma przy maksymalnej dynamice i niskim połączeniu pojemnościowym. To zapewnia wyrafinowany dźwięk, który jest neutralny i transparentny.

Sekcja cyfrowa DAP-800 zawiera ten sam unikalny przetwornik cyfrowo-analogowy, co nasz samodzielny przetwornik DAC-4. Nasze doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych sięga teraz ponad dwudziestu pięciu lat, i jesteśmy dumni z osiągniętego naturalnego dźwięku analogowego. DAP-800 ma kilka zaawansowanych funkcji. Aby zminimalizować jitter i błędy kontrolne podczas odtwarzania, istnieje dedykowany układ transceivera, który ponownie formatuje dane przed przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Zastosowano unikalną metodę konwersji bez nadpróbkowania ani filtrowania w dziedzinie cyfrowej, zamiast tego wybrano filtr analogowy, co skutkuje bardzo szerokim pasmem przenoszenia. Interfejs akceptuje większość formatów cyfrowych, w tym wejście „plug and play” USB do strumieniowania muzyki bezpośrednio z komputera lub dedykowanego strumieniowacza muzycznego.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

  • Czułość wejścia: 120mV dla wyjścia 1 Volta
  • Maksymalne wyjście: 9 Voltów
  • Pasmo przenoszenia: 0dB 15Hz-98kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >85dB
  • Zniekształcenia: <0.05% @ 1kHz, 1 Volt wyjścia
  • Waga brutto (zapakowana): 10kg
  • Wymiary: 120 x 430 x 340mm (wys. x szer. x gł.)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Sugden Audio to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń audio. Firma została założona w 1967 roku przez Johna Sugdena i od tamtej pory wyprodukowała wiele nagradzanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy i innych komponentów audio. Sugden Audio jest znana ze swojego podejścia do projektowania i produkcji, które skupia się na uzyskaniu jak najwyższej jakości dźwięku. Wszystkie produkty Sugdena są ręcznie produkowane w ich fabryce w West Yorkshire w Anglii i oferują doskonałą jakość dźwięku i solidną konstrukcję. Sugden Audio to firma dla audiofilów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i chcą cieszyć się muzyką w sposób, który zapiera dech w piersiach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO