SVS PRIME ELEVATION

SVS PRIME ELEVATION

SVS PRIME ELEVATION - Kolumny surround
Prime Elevation to wysokiej jakości głośniki do systemu kina domowego. Dedykowane do odtworzenia efektów dźwiękowych w filmach czy koncertach zapisanych w formatach Dolby Atmos®, DTS: X® i Auro-3D®. Są łatwe do zamontowania w dowolnym miejscu na ścianie lub suficie. Zapewniają wyjątkową jakość nawet wtedy, gdy ich idealne umiejscowienie nie jest możliwe. Wyraźny, przestrzenny dźwięk połączony z dużym zapasem mocy sprawia, że kolumny mogą z powodzeniem rywalizować z podobnymi konstrukcjami na rynku.  Trójwymiarowe formaty dźwięku przestrzennego, takie jak Dolby Atmos®, DTS: X® i Auro 3D®, wzbogacają filmy, muzykę czy koncerty, wykorzystując "efekt wysokości" czyli dźwięk, który jest słyszany z góry. Kolumny są w stanie stworzyć niesamowitej jakości scenę dźwiękową, niezwykle przekonującą z wiernym oddaniem materiału dźwiękowego. Prime Elevation to optymalny głośnik do efektów Dolby Atmos®, DTS: X® i Auro-3D®, ponieważ emituje dźwięk w pełnym zakresie bez ograniczeń częstotliwościowych i doskonałych warunków panujących w pomieszczeniu odsłuchowym.

Prime Elevation to również niezwykle wszechstronny i wielofunkcyjny głośnik kina domowego, który może spełniać rolę przedniego, środkowego, bocznego, tylnego dźwięku przestrzennego i / lub głośnika LCR - gdy idealne umiejscowienie w pomieszczeniu nie jest możliwe.

Niezwykle praktyczny, wielokątowy uchwyt ścienny Multi-Angle rozwiązuje problem z właściwym zawieszeniem głośnika na ścianie. Do montażu sufitowego producent dodaje specjalny adapter, dzięki czemu można wykorzystać każdą możliwą lokalizację do instalacji.
 


PRZETWORNIKI

 
Każdy element konstrukcyjny głośników Prime Elevation został zaprojektowany z myślą o doskonałym brzmieniu. Od najwyższej klasy głośników i zwrotnicy po wyjątkowo grube przegrody i wewnętrzne usztywnienia, które zostały zoptymalizowane pod kątem technologii FEA.
 
Jednocalowy głośnik wysokotonowy jest lekki, sztywny i bardzo wydajny. Nawet grając głośno, wysokie częstotliwości przenoszone są krystalicznie czysto. Duża przejrzystość brzmienia łączy się z wzorowym wokalem, który jest jednocześnie ostry, delikatny i naturalny.
 
4,5 calowy głośnik średnio-niskotonowy bez wysiłku dostarcza wyraźnego dźwięku. Materiał stożka jest niezwykle lekki i sztywny. Wprowadzają słuchacza w świat muzyki, podkreślający przestrzenny charakter instrumentów i efektów dźwiękowych filmów. Głośnik niskotonowy ma oddzielną wewnętrzną, szczelną komorę o specjalnie zaprojektowanym kształcie. Rezultatem są wyraźne średnie tony oraz kontrolowany bas, który słyszysz i co ważniejsze, czujesz. 
 

ZWROTNICA

 
Kolumny wyposażone zostały w dwudrożną zwrotnicę. Brzmienie charakteryzuje się dynamiką, zwartą i precyzyjną sceną dźwiękowa, z dokładną charakterystyką pasma we wszystkich miejscach odsłuchowych w pomieszczeniu. Precyzyjne strojenie zwrotnic zapewnia niezrównaną dokładność w całej rozpiętości przenoszonego pasma. Od najwyższych dźwięków sopranu po wyraźne basy. Odwzorowuje przy tym zapis pierwotnej ścieżki dźwiękowej. 

OBUDOWA

 
Obudowy kolumn Prime Elevation wykonane zostały z płyty MDF. Pokryte są okleiną w kolorze black ash, black high gloss oraz white high gloss. Specjalnie zwężone krawędzie frontów zasłania idealnie dopasowana czarna maskownica. Mimo kompaktowych gabarytów kolumny zwracają uwagę nowoczesnym wzornictwem i wyjątkowym dźwiękiem.
 

GWARANCJA

 
Kładąc nacisk na wysokie standardy jakościowe oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma SVS wprowadziła 5-letnią gwarancję na kolumny pasywne oraz subwoofery. DANE TECHNICZNE:

Głośnik średniotonowy 4,5" (11,4cm) membrana polipropylenowa
Głośnik wysokotonowy 1" (2,54cm) kopułka aluminiowa
Impedancja 8 Ω
Konstrukcja bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała Rekomendowana moc wzmacniacza 20 - 150 watt
Pasmo przenoszenia 55 Hz-25 kHz (±3 dB)
Skuteczność 87 dB (2.83V @ 1 meter full-space, 300-3kHz)
Waga 3,54 kg/szt
Kolor Black Ash, Black Piano Gloss
Wymiary 23,88 x 13,82 x 21,16 cm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Masz pytania? Zadzwoń!

Nasi specialiści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Stereo HI-FI, HI-END: Marcin: 508 89 85 89.

Kino domowe, multiroom, instalacje AV: Przemek: 501 028 232.

  • Wyświetleń: 213
  • Kod produktu: SVS PRIME ELEVATION
  • Dostępność: Na stanie
  • 949,00zł
  • Netto: 771,54zł

Dostępne opcje

Minimalna ilość zamówienia to 2

Tagi: SVS, PRIME ELEVATION, Kolumny surround