Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Shunyata Research Delta RCA

Shunyata Research Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA
7.560,00zł
Netto: 6.146,34zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Delta RCA
Wyświetleń: 2725

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Shunyata Research Delta RCA

 

 

Interkonekty z serii Delta oparte są na szeregu opracowanych przez firmę Shunyata Research technologii doskonalących jakość uzyskiwanego brzmienia:

insider DELTA interkonekt

 

OFE 101

Do produkcji swoich przewodów, Shunyata Research stosuje jedynie najczystszą dostępną na rynku miedź.

Materiał nazywany OFE Alloy 101 lub C10100 to najwyższej klasy miedź o czystości minimum 99,99% i przewodności na poziomie 101% IACS [International Annealed Copper Standard].

Skrót ‘OFE’ oznacza ‘oxygen-free elektrolylic’, miedź beztlenowa elektrolityczna, i zastępuje termin OFHC [oxygen-free high conductivity, miedź beztlenowa wysokiej przewodności].

Materiał C10100 to jedyna dostępna na rynku miedź, która dostarczana jest wraz z certyfikatem czystości zgodnym z normą ASTM F68 C10100.

 

Ohno

Przewodniki określane mianem ‘Ohno’, nazywane także ‘PCOCC’, opracował w 1986 profesor Atsumi Ohno [Chiba Institute of Technology, Japonia].Zwykle przewód miedziany powstaje poprzez wyciskanie chłodnego miedzianego pręta przez niewielki otwór. Powstający przewód składa się wtedy z wielu niezależnych układów krystalicznych, między którymi występują granice wyraźnie degradujące dźwięk. W przeciwieństwie do tej metody, profesor Ohno zaproponował powolne wykuwanie przewodnika z podgrzanego kawałka przewodnika: w efekcie cały przewód jest tworzony przez jedną strukturę krystaliczną. Miedź Ohno znana jest z doskonale czystego brzmienia wolnego od ziarnistości.

VTX™

Opracowane przez firmę Shunyata Research przewodniki VTX mają kształt cieniutkich rurek. Ponieważ prąd płynie jedynie po zewnętrznej powierzchni, w przewodnikach tych nie występuje efekt naskórkowy, nie ma również prądów wirowych i innych zjawisk degradujących brzmienie. Przewodniki VTX produkowane są z miedzi OFE C10100 lub Ohno [monokrystalicznej].

KPIP™

Proces KPIP [Kinetic Phase Inversion Process] został opracowany przez Caelina Gabriela po wielu latach badania zjawisk takich jak wygrzewanie przewodów, ich kierunkowość oraz wpływu obróbki kriogenicznej na strukturę przewodników. Odkrył on, że wygrzewanie i obróbka kriogeniczna zmieniając pewne, wspólne, aspekty budowy i zachowania przewodników, nie obejmują ‘całości’ wymaganych zmian. Zrozumienie tego problemu pozwoliło zaprojektować technikę obróbki powalającą wyeliminować konieczność wygrzewania i obróbki kriogenicznej przewodów.

ArNi®

To przewód stworzony przez firmę Shunyata Research jako najlepszy na świecie materiał do zastosowań audio. Zaczyna się od najczystszej dostępnej miedzi – OFE C10100 lub Ohno [monokrystaliczna], która jest następnie formowana w kształt wirtualnej rurki [co pozwala wyeliminować efekt naskórkowy] a następnie poddawana obróbce w technologii KPIP.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO