Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII

Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII
Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII
Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII
Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII
Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII
5.550,00zł
Netto: 4.512,20zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MMP-3 FOV 50 Ohm mkII
Wyświetleń: 105
Oblicz ratę

Soundsmith MMP-3 FOV 50 Ohm mkII - Przedwzmacniacz gramofonowy

 

Przedwzmacniacze Soundsmith w Nowej wersji MkII zostały zaktualizowane i udoskonalone, przeznaczone do wkładek MM i MC, są w stosunku do swojej ceny produktami iście rewolucyjnymi – komentarze, jakie można usłyszeć na każdym Hi-Fi Show to potwierdzają. Soundsmith wykorzystuje produkowane przez siebie przedwzmacniacze do prezentacji swoich wkładek – włącznie z najdroższymi wkładkami high-end - na wszystkich pokazach sprzętu audio.

Każdy ręcznie wykonany obwód przedwzmacniacza zostaje umieszczony w aluminiowej obudowie najwyższej jakości i wyposażony w zewnętrzne źródło zasilania DC, a użytkownik otrzymuje proste instrukcje dotyczące ustawienia sprzętu. Wszystkie wzmacniacze Soundsmith posiadają niezwykle dokładne układy korekcji krzywej RIAA.

Przedwzmacniacz MCP3 MkII jest niedrogim sposobem na czerpanie przyjemności z odsłuchu wkładek MC. Został wyposażony w płynną regulację obciążenia (od 10 omów do 5 K omów),  aby umożliwić dopasowanie się do dowolnej wkładki MC i dostrojenie parametrów odsłuchu do preferencji użytkownika.

Wbudowane, całkowicie ekranowane, transformatory typu step-up, zapewniają pozbawiony szumów i zniekształceń przekaz dźwiękowy, który pozwala na nieskrępowaną radość odsłuchów Waszych hołubionych winylowych kolekcji. MCP3 MkII wypadł niezwykle korzystnie w konfrontacji z konstrukcjami które kosztowały nawet 3-4 razy więcej, a firma Soundsmith usłyszała wiele komplementów na jego temat.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Model:MMP 4 MkIIMMP 3 MkIIMCP 2 MkII
Rodzaj wkładki:

Moving Magnet

Moving Magnet

Moving Coil

Obciążenie wejściowe R/C:

47 k, 100 pF*

47 k, 100 pF*

100 ohm, 330 pF*

Wzmocnienie (1KHz):

34 dB*

34 dB*

53 dB*

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO