Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Soundsmith Paua MkII

Soundsmith Paua MkII
Soundsmith Paua MkII
20.170,00zł
Netto: 16.398,37zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Soundsmith Paua MkII - Wkładka gramofonowa 
Wyświetleń: 34
Oblicz ratę

Soundsmith Paua MkII - Wkładka gramofonowa 

 

Nowa wkładka Paua MkII została przyozdobiona muszlą ślimaka morskiego o tej samej nazwie, aby przypominać nam o pięknie dźwięków otaczającego nas świata. Symbolizuje ona również uzdrawiającą siłę natury.  Paua MkII jest jedną z najbardziej uznanych topowych wkładek od Soundsmith, charakteryzujących się niskim poziomem wyjściowym. Wkładka otrzymała liczne nagrody, włącznie z nagrodą prestiżowego magazynu The Absolute Sound w roku 2015 i cieszy się bardzo dobrą opinią klientów oraz recenzentów na całym świecie. 

Paua MkII posiada niezwykle niską wewnętrzną masę ruchomą, a w jej konstrukcji wykorzystano na nowo opracowany wspornik teleskopowy ze specjalnego stopu aluminium oraz polerowaną igłę ze szlifem liniowym o niskiej masie. Wkładka wnosi unikalne ciepło i gładkość brzmienia do każdego systemu analogowego, nie pomijając przy tym szczegółów i detali nagrania. 

Paua MkII osiąga nowy poziom kontroli trzpienia i jego jakości działania, co potwierdzają niezwykle wysokie parametry pomiaru separacji kanałów. Tworząc wkładkę Paua MkII, Soundsmith wykonał prawdziwe dzieło sztuki, które działa w niedościgniony i wysublimowany sposób. Każda z nich jest ręcznie wykonana przez Petera Ledermann - Made in USA. 

 

Wszystkie wkładki firmy Soundsmith dostępne są również w wersji DUAL MONO.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Dane Techniczne:

PAUA MK II

Napięcie wyjściowe:

0.4 mV

Zalecane obciążenie wkładki:

≥ 470 Ω

Igła:

Szlif liniowy, Nude, 0.100mm SQ, Selekcjonowana

Promień krzywizny:

Nude, Szlif liniowy

Wspornik:

Teleskopowy, ze stopu aluminium

Zalecana siła nacisku:

1.7 do 1.9 g

Efektywna masa końcówki:

0.30 mg

Podatność:

10μm/mN (niska)

Pasmo przenoszenia:

20-20,000 Hz ± 1.0 dB

Separacja kanałów (tylko wersja stereo):

1000 Hz >34 dB 50-15,000 >25 dB

Balans kanałów: <0.5 dB (Stereo) <1.0 dB (Mono)
Waga:10.25 g

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO