Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

T+A CALA CDR

T+A CALA CDR
T+A CALA CDR
T+A CALA CDR
T+A CALA CDR
T+A CALA CDR
20.900,00zł
Netto: 16.991,87zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: CALA CDR
Wyświetleń: 1568

Dostępne opcje

Oblicz ratę

T+A CALA CDR - System All in One

 

CALA® CDR – z punktu widzenia ogólnej filozofii projektowania urządzeń tej serii i zaplecza technicznego – jest bliskim krewnym CALA® SR.

CDR posiada wysokiej jakości mechanizm CD, stopnie wyjściowe o dwukrotnie większej mocy i wysokowydajną sekcję zasilania. 100 W mocy jest wystarczające do współpracy nawet z dużymi zestawami głośnikowymi. Aby pomieścić wszystkie dodatkowe funkcje, zaprojektowano nieco większą i cięższą obudowę. Pozostaje ona jednak nadal bardzo kompaktowa i zachowuje ten sam ogólny wygląd i proporcje, co CALA® SR.

Koncepcja obu urządzeń oparta jest na jednej i tej samej płycie głównej. Dolna część obudowy urządzeń serii CALA® może być oświetlona. Pozwala na to zintegrowany pasek LED, który umieszczony został w tylnej części, tylnej ścianki urządzenia. Kolory oświetlenia oraz intensywność jest regulowana przez użytkownika. Do dyspozycji mamy światło białe, niebieskie, zielone i czerwone. Wysokowydajny, cyfrowy procesor sprawia, że ​​dostosowanie go do indywidualnych konfiguracji systemu jest proste i wygodne.

Pozwala on wyłączyć wybrane, nieużywane wejścia. Czułość jednego z wejść analogowych jest regulowana – co pozwala przystosować je do współpracy z przedwzmacniaczem gramofonowym lub wkładkami MM i MC. Praca w systemach surround możliwa jest dzięki trybowi Surround-Pass-Through.

W celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku, zastosowano filtry, które pozwalają uzyskać optymalną jego jakość – także z wykorzystaniem małych zestawów głośnikowych. System zarządzania niskimi częstotliwościami reguluje wszystkie ustawienia, jeśli używany jest subwoofer lub system zestawów satelitarnych.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Odtwarzacz CD:

 • Formaty: CD/DA, CD-R, CD-RW, CD
 • Pasmo przenoszenia: 2 Hz– 20 kHz / 100 dB

 

Streaming:

 • Formaty: MP3, AAC, OGG-Vorbis, FLAC, WAV, AIFF, ALAC
 • Formaty plików: PCM 32…192 kHz,16/32 Bit; MP3 do 320 kBit
 • Dodatkowe funkcje: Gapless Playback dla MP3 (Lame), WAV, FLAC T+A
 • Sterowanie: pilot + MusicNavigator dla iOS oraz Android
 • Standard: UPnP AV
 • Serwisy muzyczne: Tidal, Deezer, Qobuz, Roon Ready (subskrypcja)

 

Interfejsy:

 • LAN: Fast Ethernet 10/100 Base-T
 • WLAN: 802.11 b/g/n with WPS
 • Bluetooth: A2DP Bluetooth AVRCP control, MP 3, AAC, SBC
 • USB: 2 x USB 2.0 Mastermode

 

Radio internetowe:

 • Internet Radio Service (ponad 11000 stacji z całego świata)
 • FM, FM-HD, 87,5 – 108 MHz
 • Czułość: 1 μV
 • S/N: > 65dBA

 

 • Funkcje dodatkowe: RDS / RDBS, nazwy stacji (PS), typ programu (PTY), radio text (RT), zegar
 • Zasilanie: 100 – 240 V, 50 – 60 Hz

 

Pobór mocy:

 • tryb pracy: 200 W
 • tryb czuwania: 13 W
 • tryb uśpienia: 0,5 W

 

 • Akcesoria: pilot zdalnego sterowania FM 1000, antena WLAN
 • Wymiary: 105 x 370 x 245 mm
 • Waga: 6 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Właściwie jesteśmy naukowcami…

T+A oznacza teorię i zastosowanie w dziedzinie technologii audio. Oznacza to, że pracownicy firmy mogą wymyślić, stworzyć i dostosować komponenty Hi-Fi o najwyższej jakości, w celu rozwijania w pełni dojrzałych, wysokiej klasy produktów dla klientów na całym świecie. Fabryka ma siedzibę w Herford we Wschodniej Westfalii, które od 1978 roku pełni rolę centrum rozwoju i praktycznej pracy. Kryteria projektowania produktów nie zawierają ograniczeń, a koszt i wysiłek nie stanowi przeszkody w dążeniu do osiągnięcia doskonałości dźwięku. Typowe cechy produktów T+A mówią same za siebie – bardzo długie cykle produkcyjne, wydłużony okres użytkowania oraz kompleksowe wyposażenie. System T+A to więcej niż tylko sprzęt do odtwarzania muzyki – to inwestycja w przyszłość.

W świecie audio T+A oznacza Teorię i Zastosowanie (Theory+Application). Tym samym, dla naszych klientów na całym świecie opracowujemy, udoskonalamy i produkujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty Hi-Fi. Od 1978 siedziba firmy T+A mieści się w Herford we wschodniej Westfalii. Jest to centralny miejsce, w którym powstają wszystkie projekty, tam też realizowana jest cała produkcja. Przygotowując ofertę, T+A nie stawia sobie żadnych ograniczeń, nie są ograniczane koszty. W projekty, aby osiągnąć doskonałe brzmienie, wkładane jest bardzo dużo wysiłku. Wyniki mówią same za siebie: każde urządzenie T+A to wyjątkowo długi cykl produkcyjny, wydłużona żywotność oraz możliwość upgrade. 

Dla następnych pokoleń

Zasady obowiązujące w rodzinnej firmie  znajdują odzwierciedlenie we wsparciu przyszłych pokoleń. Dzięki udziałowi w Deutschlandstipendium (niemiecki program sponsorski) firma T+A nawiązała bliskie kontakty z wybranymi wydziałami uniwersyteckimi sieci TU 9 (stowarzyszenie dziewięciu wiodących uczelni technicznych w Niemczech). Tym samym wspiera uzdolnionych młodych ludzi, którzy studiują na kierunkach elektrotechnika, fizyka, informatyka i marketing oraz oferuje możliwości kariery i rozwoju w dziale technicznym T+A. Ścisła współpraca naukowa z tymi uczelniami technicznymi stanowi aktywny wkład w rozwój najnowszych pomysłów naukowych.

T+A produkuje urządzenia audio, z których firma bez wątpienia może być dumna. Zespół ekspertów: fizyków, inżynierów i technologów – rozważa, projektuje i buduje prawdziwe skarby. Nie interesuje nas rynek masowy. Naszym jedynym celem jest spełnienie najbardziej rygorystycznych, audiofilskich wymagań. To jedyny sposób, który pozwala osiągnąć raz wyznaczone, ambitne cele. Wszystkie istotne komponenty projektowane i budowane są w fabryce, w Niemczech. W wielu międzynarodowych recenzjach produkty T+A – od klasycznego wzmacniacza po ultranowoczesny odtwarzacz sieciowy – okazują się jednymi z najlepszych na świecie.

Innowacje i postęp

Począwszy od pierwszego przetwornika cyfrow-analogowego i aktywnych zestawów głośnikowych po pierwszy na świecie odtwarzacz obsługujący format DSD 1024… możemy z dumą stwierdzić, że wiara w naukę uczyniła T+A jedną z wiodących, najbardziej innowacyjnych firm Hi-Fi na świecie.

Wiara w naukę jest także przewodnikiem w procesie doboru poszczególnych podzespołów. Każdy moduł i element jest precyzyjnie zaprojektowany, jego rezystancja, moc lub parametr prądowy odpowiada za optymalny sposób reprodukcji dźwięku. W procesie optymalizacji T+A uznaje kompromisów typu „wystarczająco dobre” – urządzenia z Herford nigdy nie są „wystarczająco dobre” są optymalnie najlepsze.

Montaż

Pomysły są tak dobre, jak ich realizacja.  Wszystkie procesy produkcyjne w fabryce T+A przygotowane według najwyższych standardów jakościowych. Zamiast automatycznych linii, montaż odbywa się ręcznie. W fabryce wykwalifikowani specjaliści pracują w małych grupach, ręcznie montując i sprawdzając każdy podzespół. To jest najlepszy sposób na zastosowanie teorii i przełożenie jej na praktykę.

Ta metoda pracy może działać tylko wtedy, gdy spełniony jest jeden, inny warunek: ​​czas. Czas potrzebny na drobiazgową pracę, czas na sprawdzenie każdego elementu z osobna, czas na udoskonalenie tego, co już jest bardzo dobre, czas na wykonanie naprawdę zapierającego dech w piersiach produktu.

Obudowy urządzeń T+A to wyłącznie stal, aluminium lub drewno. Tylko te materiały spełniają oczekiwania firmy pod względem wyglądu, dotyku oraz jakości. Podstawową wartością jest długowieczność produktu. Dlatego czynnik ten brany jest pod uwagę już na początkowym etapie tworzenia koncepcji nowego urządzenia: każdy pojedynczy przedmiot i materiał musi spełniać wymagania techniczne w optymalny sposób, ale także zapewniać ponadprzeciętną żywotność . Ta filozofia w połączeniu z wiedzą programistów i inżynierów rozwija produkty przez pokolenia – nie tylko przez kilka lat.

Wzornictwo

Każdym etap projektu T+A  to hołd składany wieloletniej filozofii wzornictwa firmy. Urządzenia T+A zawsze wyglądają ponadczasowo – nigdy staromodnie. Na przestrzeni czterdziestu lat projektanci wypracowali stylistyczny idiom, którego prostota zaprzecza temu, co kojarzy się ze źle rozumianym postępem wzornictwa. Wydłużone linie, radiatory w urządzeniach serii High-End… wszystko to zapewnia elegancki i ponadczasowy wygląd sprzętu T+A. Radiatory we wzmacniaczach serii HV to imponujący wskaźnik wydajności maszyn. Nowoczesne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, podkreśla tylko progresywny charakter produktów.

Celem każdego projektu jest zawsze połączenie elementów w całość, która jest większa niż tylko suma jej części: funkcjonalna, wzorniczo idealna i estetyczna.

Wykorzystując te zasady w T+A tworzone są urządzenia równie efektowne pod względem technicznym jak i wizualnym. Mają one przetrwać dziesięciolecia, a nie tylko krótkotrwałe, wynikający z chwilowej mody – sukces.

Obsługa serwisowa

Doświadczenie słuchacza z urządzeniem T+A powinno wykraczać poza czas i przestrzeń. Kiedy produkty są prawidłowo zaprojektowane, stają się czymś więcej niż tylko systemem Hi-Fi: stają się naszymi towarzyszami życia.

Wierzymy w urządzenia, które potrafią działać bezawaryjnie przez wiele lat oraz te, które można konserwować w nieskończoność. To ważne, jeśli chcemy niemi cieszyć się przez wiele lat.

Dlatego T+A nie inwestuje energii wyłącznie w rozwój i produkcję produktów, ważna jest także obsługa serwisowa. Siedziba w Herford zatrudnia obecnie siedmiu serwisantów, których jedynym zadaniem jest naprawa sprzętu. Dzięki magazynowi z komponentami, częściami zamiennymi obudów i dostępem do zapasów specjalnych tranzystorów, bez względu na to, czy urządzenie ma trzydzieści czy dziesięć lat, nasz doświadczony zespół jest w stanie przywrócić sprawność ponad 98% urządzeń.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO