Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

TAGA HARMONY HTA-700B v.3

TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
TAGA HARMONY HTA-700B v.3
  • Stan: Dostępne
  • Model: HTA-700B v.3
Wyświetleń: 745
1.499,00zł
Netto: 1.218,70zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

 

TAGA HARMONY HTA-700B v.3 

HTA-700B v.3 łączy analogowe brzmienie lamp z mocą tranzystorów pozwalając uzyskać najlepsze brzmienie w tej klasie cenowej!

 GŁÓWNE CECHY
• Elegancki aluminiowy design świetnie pasuje do każdego stylu wnętrza.
• Hybrydowa konstrukcja wykorzystująca dwie lampy 5BK7 (wyprodukowane w USA) w sekcji przedwzmacniacza oraz tranzystory zapewnia bardzo ciepłe, liniowe i żywe brzmienie charakteryzujące się jednocześnie dużą dynamiką i świetną prezentacją sceny muzycznej.
• Wydajny, dużej mocy toroidalny transformator 150W zapewnia napięciową stabilizację i ciągłość, oraz natychmiastowo dostępną energię na każdym poziomie głośności oraz pozwala na poprawne wysterowanie różnych typów kolumn głośnikowych.
• Wysokiej jakości kondensatory (2 x 50 V / 3300 uF) zapewniają stabilne odtwarzanie poprawiając barwę muzyczną oraz głębię sceny dźwiękowej.
• Audiofilskie kondensatory Wima zastosowano na wejściach i wyjściach lamp, a także dla regulacji tonów.
• Audiofilskiej klasy japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy oraz oferuje doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza przesłuchy międzykanałowe.
• Ponadgabarytowy radiator (niezależny dla każdego kanału) pomaga rozproszyć wewnętrzne ciepło i pozwala na długotrwałe odtwarzanie dużej mocy przy zminimalizowanych zniekształceniach.
• Bluetooth® - do bezprzewodowego przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów lub komputerów.
• 2 wejścia analogowe oraz cyfrowe wejście optyczne.
• Liniowe regulowane wyjście przedwzmacniacza jest dedykowane jako opcjonalne poszerzenie systemu o dodatkowy wzmacniacz mocy, aktywny subwoofer lub aktywne kolumny głośnikowe.
• Wszystkie gniazda RCA są pozłacane dla zapewnienia najlepszej jakości dźwięku.
• Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end zapewniają niemal bezstratną transmisję sygnału audio do kolumn głośnikowych.
• Wysokiej jakości przedwzmacniacz słuchawkowy dla osób preferujących dyskretne odsłuchy.
• Aluminiowy pilot.
• Gniazdo zasilania IEC C14 i wymienny przewód zasilający Schuko-IEC C13 dają możliwość upgrade’u systemu o kabel jakości audiofilskiej w dowolnym momencie.

Wzmacniacz hybrydowy (hybryda)

Co to oznacza i dlaczego TAGA Harmony stosuje rozwiązanie hybrydowe?

Hybryda oznacza połączenie dwóch różnych technik tworzenia wzmacniaczy w jednym urządzeniu: świata lamp i świata tranzystorów.

Wzmacniacze TAGA Harmony wykorzystują lampy w sekcji przedwzmacniacza, natomiast tranzystory w końcówce mocy. Pozwala to uzyskać lampowy, miękki i analogowy charakter brzmienia oraz jednocześnie zagwarantować dużą dynamikę i moc, jaką dają tranzystory, co jest zazwyczaj słabą stroną czysto lampowych konstrukcji.

Brzmienie hybrydowych wzmacniaczy TAGA Harmony jest nie tylko jedwabiste i plastyczne ale jednocześnie silne i dynamiczne. Poza tym wzmacniacze hybrydowe w porównaniu z wzmacniaczami lampowymi łatwiej radzą sobie z poprawnym wysterowaniem różnych zestawów głośnikowych.

Należy pamiętać, że wzmacniacz hybrydowy, zanim zacznie grać w pełni swoich możliwości po włączeniu, wymaga pewnego czasu na wygrzanie lamp – zazwyczaj jest to od 5 do 15 minut w zależności od modelu i temperatury otoczenia.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

HTA-700B V.3 (2022)

Typ / Konstrukcja

Wzmacniacz hybrydowy Klasa A/B

Lampy

2 x 5BK7 (USA)

Moc wyjściowa na kanał / impedancja

2 x 45W 4ohm 2 x 26W 8ohm

Przetwornik Cyfrowo-Analogowy

CT7601PR + ES9018K2M, MS4344 Optyczne: do 24bit / 192kHz

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth® v4.0

Złącza wejściowe cyfrowe

Optyczne

Złącza wejściowe analogowe

CD, Line

Złącza wyjściowe analogowe

Stereo RCA

Wyjście słuchawkowe

Impedancja: 32 - 320ohm Moc wyjściowa: 300mW, 300ohm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz (±2dB)

Całkowite zniekształcenia harmoniczne

≤1% (1kHz/ 1W)

Stosunek sygnał-szum

80dB

Funkcje / wyposażenie

Regulacja: Basów 100Hz ±8dB Tonów wysokich 10kHz ±10dB Aluminiowy pilot zdalnej kontroli Antena Bluetooth® Wymienny kabel zasilania IEC

Zużycie energii

220-240V 50/60Hz, 150W

Wymiary (W x S x G)

13.7 x 20 x 28.8 cm (z pokrętłami, nóżkami i terminalami głośnikowymi)

Waga

5.5 kg / szt.

Dostępne wersje i kolory:

Black, Silver

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO