Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony LCR-60 SL HG

Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
Taga Harmony LCR-60 SL HG
1.299,00zł
Netto: 1.056,10zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: LCR-60 SL HG
Wyświetleń: 2127

Dostępne opcje

Oblicz ratę

TAGA HARMONY LCR-60 SL HG - Kolumna centralnaSeria PLATINUM SLIM


Nowe modele – większa elastyczność!


Seria Platinum SLIM oparta na technologii wielokrotnie nagradzanej, uznanej serii Platinum została teraz poszerzona o dwa nowe modele dostępne w 6 przyciągających wzrok wykończeniach!


Mniejszych rozmiarów kolumna podłogowa F-60SL i zupełnie nowa kolumna LCR-60SL.


High-endowa technologia pochodząca z serii Platinum została zaimplementowana w serii Platinum SLIM:


Przetwornik wysokotonowy z kopułką z czystego tytanuTPTTD Taga Pure Titanium Dome tweeterosiągający niezwykłą częstotliwość 40kHz z konstrukcjąTWGTAGA Waveguide design zapewniającą równe i szerokie rozpraszanie dźwięku zarówno na osi głośnika jak i poza nią.


TTP Top Plategórna pokrywa głośnika wysokotonowego ogranicza powstawanie wewnętrznych fal stojących, oraz zapewnia lepsze, trójwymiarowe rozpraszanie wysokich tonów po pomieszczeniu.


TPACDPure Aluminum Conegłośnik średnio i nisko-tonowy ze sztywną i lekką membraną z czystego aluminium, zestrojony, aby spełnić wymagania nowychobudów.


Podkreślając smukły wygląd modelu podłogowego F-60SL użyliśmy tego samego cokołu co w większym modelu F-90SL, zapewniającego lepszą izolację od podłogi.

LCR-60SL jest wszechstronną kolumną głośnikową stanowiącą idealne rozwiązanie dla zastosowań w systemach kina domowego gdyż może pracować jako kanał Lewy, Centralny lub Prawy.

Już przy pierwszym odsłuchu poczujesz efekt WOW!

Niezależnie czy cieszysz się swoją ulubioną muzyką, czy filmem Platinum SLIM dostarcza high-endowy dźwięk o niezwykłej czystości i przestrzenności jak również głeboki bas przy każdym poziomie głośności.


Dane techniczne produktu: 


Konstrukcja Lewy / Centralny / Prawy - Naścienny 2-drożna, 5 przetworników, uchwyt ścienny (poziomy i pionowy) 12mm obudowa MDF TLIE Częstotliwość zwrotnicy 3.5kHz

Przetwornik wysokotonowy 25mm (1”) TPTTD, TWG, TTP

Przetwornik nisko / średniotonowy 4 x 102mm (4”) TPACD

Zalecana moc wzmacniacza 20-150W

Pasmo przenoszenia 39Hz-40kHz

Impedancja 6 ohm

Czułość 89dB

Wymiary (W x S x G) 76 x 13.5 x 11 cm

Waga (netto) 8.5 kg szt. (PVC) 8.8 kg szt. (High Gloss, Matt)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO