Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony RB-850 V.2

Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
CENA ZA SZTUKĘ
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
Taga Harmony RB-850 V.2
445,00zł
Netto: 361,79zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: RB-850 V.2
Wyświetleń: 2156
Oblicz ratę

TAGA HARMONY RB-850 V.2 - Głośnik instalacyjnyModel ten to idealne rozwiązanie dla nagłośnienia centralnego, frontalnego oraz surround ze względu na odpowiednio nachylone względem sufitu głośniki.


W nowej generacji kąt nachylenia głośników został zmieniony na 13° (w poprzedniej wersji było to 15°) po to, by zwiększyć dyspersję dźwięku na całym obszarze odsłuchu.


Cieńsze ranty uzyskane dzięki technologii TSLB (Taga Super Low-profile Bezel), zmniejszona głębokość montażowa, nowe i widoczniejsze niebieskie zaciski montażowe, korektor graficzny i bardziej sztywna rama frontu z gumowaną w strukturę plastra miodu – to wszystko czyni RB-850 v2 wszechstronnym głośnikiem.


TPTTD (Taga Pure Titanium Tweeter Dome) może być manualnie obrócona o kilka stopni od środka, ponieważ wyższe częstotliwości wytwarzane przez głośnik wysokotonowy są wysoce kierunkowe, funkcja ta może pomóc zoptymalizować rozprzestrzenienie się dźwięku. TAGA Harmony RB-850 v. 2 zapewnia doskonałą jakość dźwięku w bardzo rozsądnym przedziale cenowym. Ten głośnik instalacyjny i jest przeznaczony do stosowania zarówno w systemach audio oraz jako element kina domowego w dowolnym pomieszczeniu jak również nadaje się do zastosowania komercyjnego.Dane techniczne produktu:


Typ / Konstrukcja 2-drożny, 13° orientacja głośnika

Moc 130W (maksymalnie)

Pasmo przenoszenia 37Hz – 25kHz

Impedancja 8ohm

Przetwornik wysokotonowy Kopułka 25 mm (1”) TPTTD montowana obrotowo, +/-3 dB Regulacja tonów wysokich

Przetwornik średnio-niskotonowy 165 mm (6.5”) Kevlar®

Funkcje / wyposażenie TSLB panel mocowany na magnesy

TEI uchwyt montażowy

TIMPC obudowa

TEC terminale

Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 26 x 12 cm

Wymiary otworu montażowego (W x S lub Śr.) 245 mm

Minimalna głębokość otworu montażowego 112 mm

Waga 3.6 kg / para


Dostępne wersje i kolory:

White (z możliwością malowania)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO