Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony TCP-500R

Taga Harmony TCP-500R
Taga Harmony TCP-500R
Taga Harmony TCP-500R
Taga Harmony TCP-500R
Taga Harmony TCP-500R
499,00zł
Netto: 405,69zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: TCP-500R
Wyświetleń: 2242
Oblicz ratę

TAGA HARMONY TCP-500R - Głośnik instalacyjnySeria subwooferów ściennych / sufitowych TAGA Harmony TCP dostarcza bogaty i potężny bas przy zaskakującym poziomie cenowym. Jeśli poszukujesz ulepszeń swojego systemu audio: multi-room lub stereo, instalacji kina domowego, przy pomocy mocnego, dobrze zdefiniowanego i szybkiego basu, nasze subwoofery są świetnym wyborem, nie zajmującym cennego miejsca na podłodze! 


Najnowszym elementem serii TCP jest pierwszy model wykorzystujący nisko-profilowe ramki, pozwalające subwooferowi niemal “zniknąć” w pomieszczeniu.  


Obecnie wymagania wobec subwoferów ściennych / sufitowych obejmują nie tylko wspaniały dźwięk, ale również umiejętność maskowania głośnika w pomieszczeniu. 

Nowy TCP-500R posiada obie te cechy! 

Bas jest czysty, dynamiczny i uderzający, a dzięki nisko-profilowej maskownicy ciężko dostrzec głośnik zamontowany w ścianie lub w suficie! 


Łatwa instalacja dzięki:


  • Płytki kosz montażowy umożliwiający instalację w cienkich ścianach / sufitach;
  • Zaciski montażowe (uchwyty TEI);
  • Magnetycznie montowane, estetyczne i “znikające” w pomieszczeniu nisko-profilowe maskownice;
  • Sztywna i mocna obudowa TIMPC – Formowana wtryskowo polimerowa obudowa minimalizuje wibracje i rezonanse;
  • TEC łatwe w użyciu gniazda „bananowe”;
  • Impedancja 8 Ohm.


Dane techniczne produktu:


Konstrukcja 1-drożny Cienka ramka, Maskownica mocowana na magnes, Uchwyty montażowe TEI obudowa TIMPC

Przetwornik niskotonowy 203 mm (8”) Polipropylen

Maksymalna moc 150 W

Impedancja 8 ohm

Pasmo przenoszenia 45 Hz - 500 Hz

Wymiary 28.4 x 9.9 cm

Minimalna głębokość montażowa 115 mm

Wymiary otworu montażowego (Śr.) 241 mm

Waga 3 kg sztuka

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO