Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony inMOVE 5.0 Czarny wysoki połysk

Taga Harmony inMOVE 5.0 Czarny wysoki połysk
Taga Harmony inMOVE 5.0 Czarny wysoki połysk
Taga Harmony inMOVE 5.0 Czarny wysoki połysk
Taga Harmony inMOVE 5.0 Czarny wysoki połysk
Taga Harmony inMOVE 5.0 Czarny wysoki połysk
1.299,00zł
Netto: 1.056,10zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: inMOVE 5.0
Wyświetleń: 2174

Dostępne opcje

Oblicz ratę

 

TAGA HARMONY inMOVE 5.0 HGB -  Zestaw kina domowego 5.0

 

 

Nasz system kina domowego 5.1 składa się z kompaktowych głośników satelitarnych, głośnika centralnego oraz opcjonalnych subwooferów aktywnych o dużej mocy.

 

System przeznaczony jest dla fanów dźwięku high-end, którzy chcą, aby ich kino domowe fizycznie “znikło” w pomieszczeniu. Dzięki kompaktowym wymiarom, głośniki są łatwe do ustawienia i ukrycia w każdym pokoju. Dźwięk z pewnością nie zginie – Ty i sąsiedzi będziecie w stanie go usłyszeć oraz poczuć!

 

Nasz system pozwoli zmienić każdy pokój w kino lub salę koncertową otaczając Cię przestrzennym, krystalicznie czystym i precyzyjnym dźwiękiem z imponującymi niskimi tonami, oraz uderzającą dynamiką.

 

Zestaw może być podłączony do amplitunera AV, wzmacniacza lub bezpośrednio do TV z wbudowanym wzmacniaczem surround.

 

Kompaktowy, elegancki, potężny, oraz niedrogi. Dostępny w przyciągających wzrok wykończeniach, to prawdziwa okazja!

 

Stylowy i kompaktowy jednak wciąż potężny system audio dopasowany do każdego pomieszczenia, dostarczający mnóstwo radości!

 

TECHNOLOGIA OBUDOWY

 

TLIE – Taga Low Interference Enclosures są wykonane z wysokiej jakości płyt MDF (12mm satelitarny/centralny; 15mm dla subwoofera), aby podwyższyć sztywność, oraz ograniczyć niechciane rezonanse.

Zaokrąglone krawędzie obudów są perfekcyjnie wykonane nie tylko dla wrażeń wizualnych, ale również, aby ograniczyć niechciane rezonanse i zakłócenia mogące wpływać na jakość dźwięku.

Materiał akustyczny użyty wewnątrz obudów eliminuje problem wewnętrznych fal stojących, owalny port bassreflexu jest natomiast unikalnie zaprojektowany w celu ograniczenia zniekształceń do minimum.

 

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY

 

 

 

1. Magnes

2. Uchwyt

3. Cewka miedziana

4. Jedwabna kopułka

5. Panel TWG

 

1” (25mm) przetwornik wysokotonowy z jedwabną kopułką, oraz Φ70 magnesem, chłodzony ferrofluidem, wyposażony w masywną cewkę, wytrzymuje duże moce wejściowe przy jednoczesnym zachowaniu dokładnego, czystego, gładkiego i szczegółowego dźwięku. Specjalnie zaprojektowany panel przedni TWG wykonany w kształcie tuby wraz z wklęsłymi otworkami pełni rolę dyfuzora, który pomaga w równym i szerokim rozpraszaniu dźwięku zarówno na osi głośnika, jak i poza nią.

 

 

 

PRZETWORNIK ŚREDNIOTONOWY

 

 

 

1. Dodatkowy magnes

2. T-Yoke / Nabiegunnik

3. Magnes

4. Płyta nabiegunnikowa

5. Zacisk przyłączeniowy

6.TPAIC aluminiowy kosz z odlewu ciśnieniowego poddany powierzchownej anodyzacji

7. Resor

8. Cewka miedziana

9. Polipropylenowa membrana z gumowym zawieszeniem

10. Polipropylenowa kopułka przeciwpyłowa

 

 

 

Przetwornik średniotonowy w technologii TPAIC z odlewanym aluminiowym koszem, powiększonymi podwójnymi magnesami (Φ60 i Φ70), wytrzymałą cewką, oraz uzwojeniem miedzianym może przenosić duże moce wejściowe zachowując jednocześnie głęboki, precyzyjny i szczegółowy bas, a także pełne detali, bogate i przestrzenne średnie częstotliwości.

TAVS Taga Air Ventilation System pomaga w rozpraszaniu ciepła, zwiększając wytrzymałość cieplną w czasie wydłużonej pracy głośnika.

Gniazdo terminali dodatkowo pokryto gumą dla nadania bardziej luksusowego wyglądu. Porty bassreflexu pokryte warstwą gumy, która nadaje bardziej luksusowego wyglądu, oraz ma dodatkowy pozytywny wpływ na jakość dźwięku.

 

inMOVE Satelita - dane techniczne: 

 
Konstrukcja Satelitarny 2-drożny, 2 przetworniki, Uchwyt ścienny 12mm obudowa MDF TLIE Częstotliwość odcięcia zwrotnicy
Przetwornik wysokotonowy 25mm (1”) panel TWG faceplate, jedwabna kopułka
Przetwornik Nisko / Średniotonowy 76mm (3") Membrana polipropylen TPAIC, TAVS
Zalecana moc wzmacniacza 20~80W
Pasmo przenoszenia 65Hz-20kHz
Impedancja 6 ohm
Czułość 85dB
Wymiary (W x S x G) 20 x 11.6 x 16.9 cm
 

inMOVE Centralny  - dane techniczne: 

 
Konstrukcja Centralny 2-drożny, 3 przetworniki, Uchwyt ścienny 12mm obudowa MDF TLIE Częstotliwość odcięcia zwrotnicy 2.3kHz
Przetwornik wysokotonowy 25mm (1”) panel TWG faceplate, jedwabna kopułka
Przetwornik Nisko / Średniotonowy 2 x 76mm (3") Membrana polipropylen TPAIC, TAVS
Zalecana moc wzmacniacza 20~80W
Pasmo przenoszenia 65Hz-20kHz
Impedancja 6 ohm
Czułość 85dB
Wymiary (W x S x G) 12 x 30.5 x 15 cm
 

inTONE 5.0 - dane techniczne: 

 
Waga (netto) 9.7 kg zestaw 5.0
 

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO