Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS

TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
CENA ZA SZTUKĘ
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
  • Stan: Dostępne
  • Model: TAV OW-60
Wyświetleń: 2048
1.090,00zł
Netto: 886,18zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS - Kolumna centralna

Seria TAGA Harmony AUDIO-VIDEO składa się z bestsellerowych zespołów głośnikowych zaprojektowanych tak, aby idealnie pasowały do systemów dwukanałowych i kina domowego.

Mimo, że seria AUDIO-VIDEO może być nazwana „okazją stulecia”, nie ma miejsca na jakiekolwiek ustępstwa w muzyce lub wydajności kina domowego.

Nasz zespół profesjonalnych inżynierów i projektantów poświęcił całą swoją wiedzę i serce, aby zbudować serię AUDIO-VIDEO: nadal bardzo przystępną cenowo i jednocześnie niezawodną, o doskonałej wydajności, designie i jakości dźwięku - nigdy wcześniej nie spotykanych w produktach z tej półki cenowej.

Seria AUDIO-VIDEO może być uznana za najlepszą w kwestii jakości do ceny na rynku i charakteryzuje się szerokim rozproszeniem, przestrzennym dźwiękiem, głębokim basem, imponującą dynamiką, dźwiękową dokładnością, precyzyjną lokalizacją i wyjątkowo niskimi zniekształceniami.

TAV OW-60 LCRS przeznaczona jest do pracy w kanałach frontowych (lewym i prawym), centralnym lub surround w wielokanałowych systemach kinowych.
Kolumna jest gotowa do montażu naściennego w orientacji pionowej i poziomej lub może być dyskretnie umieszczona w niestandardowej zabudowie.

Dzięki smukłej konstrukcji jest idealnym partnerem dla nowoczesnych zakrzywionych telewizorów. Projekt TAV OW-60 LCRS oparty jest na technologii TAV-616F z modernizacjami wymaganymi przez jej specyficzną konstrukcję.
 

Cechy:
• TLIE (Taga Low Interference Enclosure) - nowa elegancka obudowa jest teraz jeszcze bardziej sztywna i niepodatna na wibracje i koloryzację. Zbudowana ze ścianek MDF 12mm i 27mm na panelu przednim
Panel przedni TWG z jedwabną kopułką głośnika wysokotonowego - zapewnia bardzo szczegółowy i transparentny dźwięk z szeroką dyspersją
• Nowy głośnik średniotonowy - oparty na technologii wooferów TAV-616F. Jest bardzo lekki i sztywny oferując bogate i precyzyjne tony średnie
• Zaawansowana konstrukcja głośników niskotonowych - bardzo lekka i o wysokim SPL oraz szybkim, bardzo dokładnym ruchu membrany, aby szybko reagować na zmiany w dynamicznych przejściach dźwięku
• Pierścienie dekoracyjne z czystego aluminium są eleganckie i podkreślają wyjątkowy charakter kolumny
• Prosty i bezpieczny montaż (horyzontalnie oraz wertykalnie) zapewniony przez cztery uchwyty ścienne
• Płytki i nieinwazyjny design - głębokość to tylko 15 cm!
• Wyposażona w zdejmowaną maskownicę

Nowa kolumna TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS dedykowana jest dla wymagających entuzjastów kina domowego, którzy szukają najlepszego dźwięku i dla tych, którzy cenią sobie prostotę i dyskrecję.

TECHNOLOGIA

TLIE – Taga Low Interference Enclosures - wykonane są z wysokiej jakości grubych, powlekanych PVC płyt MDF: przednia obudowa 12 mm z dodatkowym panelem przednim o grubości 27 mm, aby zwiększyć sztywność i ograniczyć niepożądane rezonanse.

Kształty są perfekcyjnie wykonane nie tylko po to, aby wyglądać wspaniale i nowocześnie, ale przede wszystkim po to, aby obniżyć wszelkie niepożądane wibracje, dyfrakcje lub turbulencje, które mogą wpływać na jakość dźwięku. Materiał tłumiący stosowany w obudowach eliminuje problem wewnętrznych fal stojących, a porty bassrefleksu są zaprojektowane tak, aby zredukować zniekształcenia do minimum.

4 mocowania ścienne umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż na ścianie zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej.

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY

1. T-YOKE / nabiegunnik
2. Powiększony magnes ferrytowy
3. Płyta nabiegunnikowa
4. Kopułka z jedwabiu
6-A, 6-B. Przedni panel TWG
8. Cewka miedziana OFC

1” (25 mm) głośnik z jedwabną kopułką i powiększonym magnesem Φ70, chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka wytrzymuje duże moce wejściowe, a jego działanie jest bardzo dokładne, wyraźne, gładkie i szczegółowe.
Specjalnie zaprojektowany panel przedni TWG Waveguide wykonany w kształcie tuby wraz z wklęsłymi otworkami pełni rolę dyfuzora, który pomaga w równym i szerokim rozpraszaniu dźwięku zarówno na osi głośnika, jak i poza nią.

 PRZETWORNIK ŚREDNIOTONOWY

1. T-YOKE / nabiegunnik
2. Powiększony magnes ferrytowy
3. Płyta nabiegunnikowa
4. Zacisk przyłączeniowy
5. Metalowy kosz z odlewu ciśnieniowego poddany powierzchownej anodyzacji
6. Resor
7. Cewka miedziana OFC
8. Polipropylenowa membrana o kraciastej strukturze
9. Kopułka przeciwpyłowa z polypropylenu
10. Wspornik pierścienia

11. Przedni pierścień z czystego aluminium


Sztywna i ultralekka membrana polipropylenowa z elastycznym gumowym zawieszeniem może poruszać się bardzo szybko z dużą częstotliwością pozwalając, by tony średnie były bardzo bogate i przestronne. Wytrzymała cewka i magnes Φ80 mogą wytrzymać wysokie temperatury i moce wejściowe.

Pierścień dekoracyjny z czystego aluminium pomaga w dalszej dyspersji odtwarzanych częstotliwości.

PRZETWORNIK NISKOTONOWY

1. T-YOKE / nabiegunnik
2. Powiększony magnes ferrytowy
3. Płyta nabiegunnikowa
4. Zacisk przyłączeniowy
5. Metalowy kosz z odlewu ciśnieniowego poddany powierzchownej anodyzacji
6. Resor
7. Cewka miedziana OFC
8. Polipropylenowa membrana o kraciastej strukturze
9. Polipropylenowa kopułka przeciwpyłowa
10. Zacisk pierścienia
11. Pierścień z czystego aluminium
Woofer wykorzystując polipropylenową membranę i duży magnes Φ90, oraz wytrzymałą cewkę i karkas zapewnia mocny, precyzyjny, głęboki bas o świetnej kontroli.Pierścień z czystego aluminium polepsza rozpraszanie odtwarzanych częstotliwości.

PORT BASSREFLEX
Nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory zwiększające dyspersję niskich częstotliwości

ZWROTNICE
Wysokiej jakości zwrotnice, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi elementami o rygorystycznej tolerancji gwarantują najlepszą neutralność, wytrzymałość termiczną i trwałość.

WEWNĘTRZNE OKABLOWANIE
Wewnętrzne okablowanie połączeniowe, z wysokiej czystości beztlenowej miedzi OFC, mieszczące się pomiędzy zwrotnicami a przetwornikami gwarantuje, że sygnał z amplitunera lub wzmacniacza nie zatraci żadnych ważnych informacji na swojej drodze do głośników.

TERMINALE GŁOŚNIKOWE
Kolumny wykorzystują wysokiej jakości zakręcane, pozłacane terminale akceptujące przewody o przekroju do 10AWG oraz większość popularnych typów złączek.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO