Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

TOPPING PRE90

TOPPING PRE90
TOPPING PRE90
TOPPING PRE90
TOPPING PRE90
TOPPING PRE90
TOPPING PRE90
TOPPING PRE90
  • Stan: Dostępne
  • Model: PRE90
Wyświetleń: 486
2.990,00zł
Netto: 2.430,89zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

TOPPING PRE90 - PRZEDWZMACNIACZ 

ULTRAWYDAJNE MODUŁY NFCA

Pre90 wykorzystuje podobny moduł NFCA (Nested Feedback Composite Amplifier) ​​z flagowego A90. Hybrydowa architektura sprzężenia zwrotnego napięciowo-prądowego wraz z technologią UHGF (Ultra High Gain Feedback) zapewnia doskonałą wydajność DC i AC. Ultra-niski poziom hałasu 0,3uV jest o wiele lepszy od konkurencji, zapewniając absurdalnie wysoki zakres dynamiki 145dB i brak słyszalnego hałasu.

W PEŁNI ZBALANSOWANA STRUKTURA WZMACNIACZA DLA SYGNAŁÓW ZBALANSOWANYCH I SINGLE-ENDED

Pre90 przyjmuje w pełni zbalansowaną strukturę, która może obsługiwać zbalansowane i niesymetryczne przetwarzanie sygnału. Wyjście może być zbalansowane, niesymetryczne lub zbalansowane i niesymetryczne. Dzięki zbalansowanemu i single-ended dwudrożnemu wejściu, oprócz normalnego zastosowania przedwzmacniacza, Pre90 może być używany do konwersji sygnału „zbalansowanego na single-ended” lub „single-ended do zbalansowanego”.

 

WZMOCNIJ SŁABY SYGNAŁ AUDIO DO AKCEPTOWALNEGO POZIOMU

Przy pomocy maksymalnego wzmocnienia +16 dB, Pre90 może z łatwością wzmocnić słaby sygnał wejściowy do akceptowalnych poziomów dowolnego wzmacniacza. Warto wspomnieć, że ponieważ szum jest tak niski, jak 0,3 uVrms, krok ten nie wprowadza słyszalnego szumu podczas wzmacniania sygnału.

 

KONTROLA GŁOŚNOŚCI PRZEKAŹNIKA

Duża liczba wysokiej jakości japońskich przekaźników sygnału jest używana do regulacji głośności Pre90. Daje to zalety precyzyjnego sterowania, zdalnego sterowania, długowieczności i pełnego balansu kanałów. Jeśli głośność jest ustawiona na wysoką podczas włączania Pre90, zostanie ona automatycznie zmniejszona do bezpiecznej głośności, aby uniknąć uszkodzenia głośników/słuchawek.

 

BEZPIECZNA GŁOŚNOŚĆ, WIĘC NIE BĘDZIESZ ZSZOKOWANY

Funkcja bezpiecznej głośności w Pre90 uruchomi się, gdy zapisana głośność docelowego wejścia lub wyjścia przekroczy ustawioną bezpieczną głośność i zmniejszy głośność wyjściową do bezpiecznej głośności, chroniąc drogi sprzęt i bezcenny słuch. Funkcję bezpiecznej głośności można wyłączyć w ustawieniach.

 

MOŻLIWOŚĆ WYBORU WYJŚCIA XLR/RCA

Wyjście Pre90 można skonfigurować na "tylko XLR", "tylko RCA" lub "XLR i RCA". Dlatego wzmocniony sygnał można podłączyć do dwóch różnych wzmacniaczy.

 

PAMIĘĆ GŁOŚNOŚCI DLA KAŻDEGO WEJŚCIA LUB WYJŚCIA

Pre90 może ustawić pamięć głośności dla każdego wejścia lub pamięć głośności dla każdego wyjścia. Gdy podłączonych jest wiele wejść o różnych mocach sygnału, przełączanie wejścia często wymaga ponownej regulacji głośności w tym samym czasie. Pre90 może ustawić pamięć głośności dla każdego wejścia i automatycznie dostosować się do ostatniego ustawienia głośności po przełączeniu na to wejście. Jeśli w Pre90 ustawiono pamięć głośności dla każdego wyjścia, wówczas głośność „tylko wyjścia XLR”, „tylko wyjścia RCA” oraz „wyjścia XLR i RCA” zostanie zapamiętana w celu dostosowania do potrzeb różnych wzmacniaczy.

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Marka Topping istnieje na rynku od 2008 roku. Producent ma w swojej ofercie przenośne wzmacniacze słuchawkowe, a także wzmacniacze i przetworniki DAC do klasycznego zestawu stereo. Produkty Topping zdobyły dużą popularność wśród klientów dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny. Już podstawowe modele przetworników DAC oferują użytkownikom dekodowanie „gęstych” plików PCM i DSD. Wyższe modele przetworników cyfrowo-analogowych to konstrukcje posiadające kolorowy wyświetlacz, zbalansowaną budowę, wyposażone w topowe kości DAC. Dzięki temu użytkownik może je zastosować nawet do droższych systemów, osiągając bardzo dobre rezultaty brzmieniowe.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO