Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony TCW-480R SLIM

Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
CENA ZA SZTUKĘ
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
Taga Harmony TCW-480R SLIM
  • Stan: Dostępne
  • Model: TCW-480R SLIM
Wyświetleń: 2967
349,00zł
Netto: 283,74zł
Oblicz ratę

Taga Harmony TCW-480R SLIM  - Głośnik instalacyjny sufitowySeria TCW dostarcza najlepszą jakość dźwięku w zaskakująco umiarkowanej cenie.


Wykorzystuje bardzo sztywne i mocne polimerowe obudowy tworzone metodą wtryskową, dzięki czemu zniekształcenia, wibracje i rezonanse są zminimalizowane.


Specjalistyczne zaciski ułatwiają bardzo prosty i bezpieczny montaż.


Wszystkie głośniki są przeznaczone do stosowania w systemach audio i kina domowego jak również nadają się do aplikacji komercyjnych.


TCW-480R SLIM dzięki wyjątkowo płaskiej obudowie może być instalowany w płytkich przestrzeniach (tylko o głębokości 6.5 cm) a wykorzystanie wysokiej jakości przetworników i zwrotnicy zapewnia świetne brzmienie.


Super niski profil ramki magnetycznie montowanej maskownicy sprawia, że głośnik jest praktycznie niewidoczny po instalacji.


W dzisiejszych czasach od głośników instalacyjnych ściennych oraz sufitowych oczekuje się nie tylko doskonałego dźwięku, ale także estetycznego wyglądu. TCW-480R SLIM spełnia oba te założenia!


Dźwięk jest czysty, naturalny, dynamiczny i posiada szeroką dyspersję w pomieszczeniu odsłuchowym!


Specjalne funkcje i odpowiednia budowa ułatwiają instalację głośnika w miejscu docelowym:

  • EX - EXTRA SLIM bardzo płaska obudowa (tylko 6.4 cm!) umożliwia instalację w płytkich przestrzeniach.
  • Obudowa TIMPC - TAGA Injection-Molded Polymer Chassis wykonana z bardzo sztywnego i mocnego polimeru formowanego metodą ciśnieniową, minimalizuje zniekształcenia, wibracje i niepożądane rezonanse.
  • TEI – TAGA Easy Install posiada zatrzaski (zaciski) montażowe, dzięki którym montaż głośnika jest bardzo prosty, a jednocześnie zapewnia stabilną i bezpieczną w użytkowaniu instalację.
  • Zatrzaski w wyraźnym niebieskim kolorze, aby ułatwić montaż w ciemnych miejscach.
  • TSLB – TAGA Super Low-profile Bezel maskownica o super cienkiej i niskoprofilowej ramce.
  • TEC – TAGA Easy Connection: wybrane modele wykorzystują te same high-endowe bananowe terminale (gniazda) jak nasza seria głośników kina domowego klasy premium. Współpracują z kablami głośnikowymi do 10AWG i z większością popularnych typów konektorów (bananowych lub pinowych).
  • Wysoka efektywność.
  • Wysoka impedancja 8 ohm.


DANE TECHNICZNE:


Typ / Konstrukcja Sufitowa, 2-drożna EX bardzo płytka obudowa TSLB magnetyczna maskownica TEI zatrzaski montażowe TIMPC obudowa TEC terminale

Moc 100W MAX 75W RMS

Pasmo przenoszenia 42Hz - 20kHz

Impedancja 8 ohm

Efektywność 90 dB

Przetwornik wysokotonowy 13 mm (0.5”), PEI ±3dB korektor sopranów

Przetwornik średnio-niskotonowy 165 mm (6.5”)

Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 23.4 x 6.7 cm

Wymiary otworu montażowego (W x S lub Śr.) 20.4 cm

Minimalna głębokość otworu montażowego 6.5 cm

Waga 1.05 kg / szt.

Dostępne wersje i kolory: White (z możliwością malowania maskownicy)


Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO