Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony TCW-500R v.4

Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
CENA ZA SZTUKĘ
Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
Taga Harmony TCW-500R v.4
  • Stan: Dostępne
  • Model: TCW-500R v.4
Wyświetleń: 1829
330,00zł
Netto: 268,29zł
Możliwy jest zakup na raty gdy produkt lub całe zamówienie przekracza kwotę 300zł

Taga Harmony TCW-500R v.4  - Głośnik instalacyjny sufitowyGłośniki serii TAGA Harmony TCW zapewniają doskonałą jakość dźwięku w zaskakująco korzystnej cenie. Wykorzystują bardzo sztywne, wzmocnione odlewane polimerowe obudowy, minimalizujące zniekształcenia, wibracje i rezonanse, oraz specjalne uchwyty montażowe ułatwiające instalację.Wszystkie głośniki zaprojektowano do użytku zarówno w systemach muzycznych, kina domowego, a także w zastosowaniach komercyjnych.


Brzmienie nowej edycji zostało znacząco ulepszone, cechuje je większa czystość, naturalność, dynamika, oraz zapewniają szerszą dyspersję dźwięku w pomieszczeniu odsłuchowym.


Łatwa instalacja dzięki specjalnej konstrukcji


Płaskie obudowy, pozwalające na instalację w płytkich otworach:

  • TIMPC – Polimerowa formowana wtryskowo obudowa o strukturze plastra midou zapewnia wysoką sztywność, oraz minimalizuje zniekształcenia, wibracje i rezonanse.
  • TEI – Uchwyty montażowe ułatwiające instalację.
  • Zaciski ABS w jaskrawym niebieskim kolorze ułatwiają instalację w ciemnych miejscach;
  • +/- 2dB Equalizer Pomieszczenia (przełącznik wysokich tonów) kompensuje ustawienie głośnika, oraz anomalie pomieszczenia;
  • Kierunkowy przetwornik wysokotonowy pozwala skierować wysokie częstotliwości w kierunku pozycji odsłuchowej;
  • TEC – Łatwe połączenie: wszystkie głośniki wyposażyliśmy w wysokiej klasy wtyki bananowe akceptujące kable głosnikowe do 10AWG i większość popularnych wtyczek („bananki” lub pin). Nasze wtyki sprawią, że podłączenie system będzie prostym zadaniem;
  • Wysoka 8ohm impedancja.


DANE TECHNICZNE:


Konstrukcja 2-drożna TEI uchwyt montażowy TIMPC obudowa TEC terminale

Przetwornik wysokotonowy 19 mm (0.75”) regulowana jedwabna kopułka

Przetwornik niskotonowy 165 mm (6.5”) Kevlar®

Maksymalna moc 100W

Pasmo przenoszenia 30Hz - 20kHz

Impedancja 8ohm

Wymiary (średnica X głębokość) 23.5 x 8.9 cm

Minimalna głębokość otworu w ścianie 90 mm

Wymiary otworu montażowego (G lub W x S) 199 mm

Waga 3 kg / para


Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO