Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony TOS-65V

Taga Harmony TOS-65V
Taga Harmony TOS-65V
Taga Harmony TOS-65V
CENA ZA SZTUKĘ
Taga Harmony TOS-65V
Taga Harmony TOS-65V
Taga Harmony TOS-65V
Taga Harmony TOS-65V
325,00zł
Netto: 264,23zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: TOS-65V
Wyświetleń: 2335
Oblicz ratę

Taga Harmony TOS-65V  - Głośnik wiszącyTOS-65V jest idealnym rozwiązaniem zarówno w systemach audio w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu w aplikacjach domowych i komercyjnych.


Wykorzystują bardzo sztywne i mocne obudowy, minimalizujące zniekształcenia, wibracje i rezonanse. Instalacja jest szybka i bezproblemowa dzięki uchwytom montażowym typu U.


Wbudowany transformator 100V z wyborem 4 trybów mocy daje możliwość wykorzystania tego modelu dla systemów wywoławczych i muzyki tła w halach, salach konferencyjnych, restauracjach, sklepach, kawiarniach i innych instalacjach komercyjnych.


Dźwięk TOS-65V jest czysty, naturalny, dynamiczny i zapewnia szeroką dyspersję dźwięku w przestrzeni odsłuchowej bez zajmowania cennej przestrzeni na podłodze!


Główne cechy:

  • Stopień ochrony IP44 - obudowa z ABS oraz nierdzewna maskownica wykonana z aluminium są odporne na takie czynniki jak bryzga  wody czy promieniowanie UV. Głośnik może być instalowany na dworze (na tarasach, basenach czy w ogrodach).
  • Uchwyt montażowy typy U - łatwy w instalacje i gwarantujący bezpieczny montaż. Pozwala na instalację w poziomie i pionie jak również umożliwia regulację położenia głośnika w poziomie już po montażu.
  • Bananowe terminale głośnikowe.
  • Wybór trybu pracy 100V lub niskiej impedancji (8ohm).DANE TECHNICZNE:


Typ / Konstrukcja Naścienna, 100V

Typ / Konstrukcja Zewnętrzna-Wewnętrzna (IP44)

Moc 100V: 30W, 16W, 8W, 4W 8ohm: 150W MAX / 110W RMS

Pasmo przenoszenia 40Hz - 20kHz

Impedancja 8ohm

Efektywność 89dB

Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1”), jedwabna kopułka

Przetwornik średnio-niskotonowy 165 mm (6.5”), polipropylen

Funkcje / wyposażenie Uchwyt montażowy U

Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 28.8 x 21.7 x 18.4 cm 28.9 x 21.7 x 22.8 cm (z uchwytem)

Waga 3.88 kg / szt.

Dostępne wersje i kolory: White

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO