Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Topping D90LE

Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
Topping D90LE
  • Stan: Dostępne
  • Model: D90LE 
Wyświetleń: 492
3.990,00zł
Netto: 3.243,90zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Topping D90LE Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC, Bluetooth 5.0

D90LE to wysokiej klasy, w pełni zblansowany przetwornik cyfrowo-analogowy, korzystający z dopracowanej i starannej konstrukcji zapewniającej wysoką wydajność. Wewnątrz D90LE znajduje się układ konwersji ESS ES9038Pro, interfejs XMOS i CPLD Altera Max II. To wszechstronne urządzenie, posiadające zintegrowany odbiornik Bluetooth i oferujące pełną łączność. Główną różnicą w stosunku do modelu D90SE jest brak obsługi dekodowania MQA. Oprócz trybu DAC ze stałym poziomem wyjściowym mamy do dyspozycji także tryb DAC+przedwzmacniacz.

 

ES9038Pro DAC
D90LE jest wyposażony w układ DAC ESS Sabre ES9038Pro, wykorzystujący 32-bitową architekturę HyperStream. Pozwala mu to osiągnąć niezwykle wysoki poziom wydajności, zapewniając bardzo dokładne i przejrzyste odtwarzanie dźwięku. D90LE wykonuje niezależną konwersję I/V (prąd/napięcie) dla 8 kanałów ES9038Pro, a następnie łączy je równolegle. Ta technika umożliwia coraz większy poziom wydajności.

Bluetooth 5.0

D90LE wyposażono w układ Qualcomm CSR8675. Wysoka jakość dźwięku w trybie bezprzewodowym jest możliwa dzięki  Bluetooth 5.0 oraz obsłudze kodeków aptX, aptX HD, aptX LL i LDAC.

USB DAC

Wejście USB w D90LE wykorzystuje 16-rdzeniowy układ XMOS drugiej generacji i jest powiązany z niestandardowym sterownikiem Thesycon. D90LE obsługuje wysokie częstotliwości próbkowania, do 32bit 768kHz PCM i DSD512.

Funkcja przedwzmacniacza

Oprócz trybu DAC ze stałym poziomem wyjściowym, Topping D90SE oferuje tryb DAC + przedwzmacniacz. W tym trybie możesz kontrolować poziom głośności. W ten sposób z D90LE można korzystać w połączeniu z końcówkami mocy stereo lub mono oraz połączyć z kolumnami aktywnymi.

Duży wybór wejść i wyjść

D90LE oferuje pełny zakres połączeń, a zatem można zastosować go do wszystkich systemów. Znajdziemy w nim wejście AES, USB-B, optyczne, koncentryczne, I2S LVDS przez HDMI oraz łączność Bluetooth 5.0. D90LE posiada także wyjścia: single-ended RCA i zbalansowane XLR.

 

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Marka Topping istnieje na rynku od 2008 roku. Producent ma w swojej ofercie przenośne wzmacniacze słuchawkowe, a także wzmacniacze i przetworniki DAC do klasycznego zestawu stereo. Produkty Topping zdobyły dużą popularność wśród klientów dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny. Już podstawowe modele przetworników DAC oferują użytkownikom dekodowanie „gęstych” plików PCM i DSD. Wyższe modele przetworników cyfrowo-analogowych to konstrukcje posiadające kolorowy wyświetlacz, zbalansowaną budowę, wyposażone w topowe kości DAC. Dzięki temu użytkownik może je zastosować nawet do droższych systemów, osiągając bardzo dobre rezultaty brzmieniowe.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO