Każdy z nas rozpatrując zakup sprzętu używanego zastanawia się czy oszczędzając w ten sposób nie ucierpi na gorszej jakości zakupionego sprzętu.

 

Dlatego czynimy wszelkie starania aby zakupiony u nas sprzęt działał i wyglądał zupełnie jak nowy - a kosztował znacznie mniej!

 

Sprzęt Używany - Warunki Zakupu

CENY - NAWET 40 % WARTOŚCI NOWEGO SPRZĘTU!


 

Oferujemy zakup używanych urządzeń Audio (Wzmacniacze, Amplitunery, Odtwarzacze CD, Kolumny Głośnikowe itp.) w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Większość urządzeń nie przekracza połowy ceny urządzenia nowego pomimo, iż są to urządzenia kilkuletnie lub nawet nadal obecne na rynku pierwotnym. W przypadku urządzeń kina domowego oferowane przez nas ceny w stosunku do cen sprzedaży na ryku pierwotnym są wyjątkowo korzystne i mogą osiągać nawet 20 % wartości nowego sprzętu. W przypadku zakupu całego zestawu HI-FI lub Kina Domowego oferujemy bardzo korzystne rabaty, ustalane indywidualnie ze sprzedawcą w salonie.

GWARANCJA - 1 ROK PISEMNEJ GWARANCJI!


 

Na każde używane urządzenie udzielamy pisemnej gwarancji na okres 12 miesięcy od momentu zakupu/dostarczenia sprzętu. Ewentualne usterki, powstałe lub ujawnione w okresie gwarancji, zostaną usunięte bezpłatnie. Wszystkie naprawy sprzętu prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych elektroników z kilkunastoletnim doświadczeniem w naprawie specjalistycznych urządzeń HI-FI. Wszystkie naprawy dokonujemy używając jedynie oryginalnych podzespołów.

SERWIS POGWARANCYJNY - DOŻYWOTNIO!


 

Wszystkie zakupione u nas urządzenia obejmujemy nieograniczonym czasowo serwisem pogwarancyjnym. Oznacza to, iż w przypadku wystąpienia awarii nawet kilka lat po zakupie, sprzęt zostanie naprawiony w naszym serwisie.

PRZYJMIEMY TWÓJ SPRZĘT W ROZLICZENIU!


 

Przyjmiemy w rozliczeniu każdy sprzęt, który nie spełnia już Państwa wymagań lub z innych przyczyn zechcecie go wymienić na lepszy lub nowszy. Za Państwa sprzęt zaproponujemy aktualną cenę rynkową, taką za jaką będziemy go oferować innym klientom (nie zarabiamy dwa razy). Przyjmowany sprzęt w rozliczeniu musi być oczywiście dopasowany od oferty salonu.

WYMIENIAJ NA LEPSZY!


 

Każdy zakupiony w naszym salonie sprzęt, możecie Państwo wymienić na lepszy, przynosząc zakupiony wcześniej i dopłacając odpowiednią różnicę w cenie. W większości przypadków sprzęt przyjmujemy w dokładnie tej samej cenie w jakiej został w naszym salonie zakupiony!

PRZESŁUCHAJ W DOMU - ZWRÓĆ BEZ PODANIA PRZYCZYNY!


 

Jeżeli zakupiony u nas sprzęt nie zaspokoi w pełni Państwa oczekiwań, czy to ze względu na jego walory brzmieniowe, estetyczne, stopień zużycia, dopasowanie do Państwa systemu, czy też akustyki pomieszczenia, to macie Państwo prawo oddać/odesłać go w ciągu 2 dni od daty zakupu/otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu.

OBSŁUGA I DORADZTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!


 

Zapewniamy bardzo rzetelne oraz wysoce specjalistyczne doradztwo w wyborze urządzeń HI-Fi oraz Kina Domowego. Nasze długoletnie doświadczenie w branży HI-FI oraz indywidualne podeście możecie Państwo wykorzystać w celu doboru najodpowiedniejszego dla Państwa zestawu.