Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Usher P-717

Usher P-717
Usher P-717
Usher P-717
Usher P-717
CENA ZA SZTUKĘ
Usher P-717
Usher P-717
Usher P-717
Usher P-717
Usher P-717
7.615,00zł
Netto: 6.191,06zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: P-717
Wyświetleń: 3200
Oblicz ratę

Usher P-717- Kolumny podłogowe

 

Założeniem firmy USHER było dostarczenie produktów spełniających najwyższe standardy jakości w ramach serii rygorystycznych testów, opartych na zasadach projektowania głośników w najbardziej przystępnej cenie. Przez dziesięciolecia USHER opracował w ten sposób wiele głośników, niezależnie od wielkości produktu, aby zdobyć doskonałą reputację na rynku.
Seria P jest przystępnym cenowo produktem firmy USHER. W rzeczywistości wykorzystuje te same wysokowydajne rozwiązania, co poprzednie flagowe produkty firmy. Obniżka ceny oparta jest na wyrafinowanym projekcie głośników z wykorzystaniem uproszczonego procesu produkcyjnego, szybszym wytworzeniu zwykłego prostokątnego kształtu głośników a także nowej strategii rynkowej.

Należy jednak pamiętać, że głośniki serii P nadal korzystają z najbardziej zaawansowanych i luksusowych lakierów fortepianowych, które mają doskonałą fakturę i można je dostosować do każdego wnętrza. Jednocześnie najlepsza jakość dźwięku, niezależnie od tego, czy słuchasz tradycyjnego dwukanałowego systemu dźwiękowego, czy budujesz kino domowe, gwarantuje idealny efekt, któremu nie są w stanie sprostać inne duże marki w tej kategorii cenowej.

 

 

Wysokiej jakości monomer

Yasser kładzie duży nacisk na inwestycję w projekt każdego pojedynczego przetwornika, ponieważ charakterystyka pojedynczego przetwornika jest głównym źródłem jakości brzmienia zestawów głośnikowych. Gdy jakość brzmienia pojedynczego przetwornika jest niewystarczająca, nawet doskonały ogólny projekt nie może funkcjonować prawidłowo.

Głośniki niskotonowe z serii P, to zaawansowane produkty marki USHER i zostały poddane wielu szczegółowym ulepszeniom. Wyjątkowy i unikalny monomer został przetestowany we wcześniejszych zaawansowanych modelach USHER’a i stanowi podstawę wysokiej skuteczności i osiągów brzmieniowych serii P.

 

Kompletny projekt przetworników i zwrotnicy

W porównaniu do innych kształtów głośników USHER, seria P wykorzystuje typową prostopadłościenną konstrukcję obudowy głośników o precyzyjnie obliczonej i wyrafinowanej strukturze, stale ulepszaną przez producenta. Solidna konstrukcja obudowy skutecznie zmniejsza rezonans. Konstrukcja zwrotnicy wewnątrz głośnika jest również precyzyjnie obliczona i zoptymalizowana, dzięki czemu każdy z przetworników może pracować w optymalnym paśmie częstotliwości, co przekłada się na optymalną i wysoką jakość brzmienia finalnego zestawu głośnikowego.

 

Pełna gama modeli do różnych zastosowań audio i wideo

Seria USHER P jest dostępna w kilku rozmiarach, aby dopasować się do szerokiej gamy warunków domowych, zapewniając doskonały odbiór muzyki w przystępnej cenie. Głośniki serii P można połączyć z głośnikiem kanału centralnego i aktywnym subwooferem, aby stworzyć kompletny wielokanałowy system dźwięku przestrzennego.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

System dwudrożny: głośnik wysokotonowy 1" (9950-20), głośniki niskotonowe 7" *2 (8945A)
Czułość: 90 dB @ 1 watt / 1m
Nominalna impedancja: 4 ohmy
Pasmo przenoszenia (-3 dB): 28 Hz ~ 28 kHz
Moc znamionowa: 115 watów
Częstotliwości crossovera: 2.3 kHz
Waga: 28.5 kg
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 28 cm x 43 cm x 115 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Założona w 1972 roku w środkowym Tajwanie,  firma Usher Acoustics wyrosła z małego sklepu z entuzjastami audio do jednej z najbardziej szanowanych marek na globalnej scenie audio. Dziś, w nowo ukończonej fabryce w Taichung, Usher kontynuuje rozwijanie i produkcję wzmacniaczy audio i głośników o najnowocześniejszym wzornictwie, zgodnie z wymagającymi wysokimi standardami.

Usher ma wyjątkowy sposób spojrzenia na high-end audio. Uważają, że bezkompromisowe komponenty audio mogą i powinny być przyjazne cenowo dla wszystkich melomanów i audiofilów; Powinny być luksusem, na który większość ludzi może sobie pozwolić.

Sekretem wstąpienia tej marki do śmietanki high end audio jest to, że Usher zawsze przyjmuje naukowe podejście do inżynierii i wspiera ją dzięki wyobraźni i intensywnym nieraz bolesnym eksperymentom i testom odsłuchowym.

Wynikiem dokładnej kontroli i kontroli jakości Usher są produkty o wyjątkowej wydajności i niezawodności. Wiele wzmacniaczy USHER zbudowanych w latach 70. nadal aktywnie służy dziś swoim właścicielom.

Audio nie jest czarną magią

"W Usher Audi nie zostawiają ulepszeń i innowacji przypadkowi: aby stworzyć najbardziej konkurencyjne cenowo i nowoczesne głośniki na rynku, stworzyliśmy nawet własny komputerowy system pomiarowy, który stał się standardem branżowym".

Nieustanne poszukiwania precyzji i muzykalności

Prawie wszyscy odwiedzający laboratoria i fabrykę Usher są niesamowicie zaskoczeni jakością i ilością precyzyjnego wyposażenia w serwisie. Być może byliby jeszcze bardziej, gdyby wiedzieli, ile badań i szkoleń poświęcił Usher aby wykorzystać te precyzyjne urządzenia.  To tak jak mówi tajwańskie przysłowie: "Nie ma przypadków".

Tajwańska firma Usher Acoustics, to jednej z najbardziej liczących się producentów sprzętu high-end z dalekiego wschodu. Jest to firma z 50-letnią tradycją, dysponująca szerokim asortymentem produktów. W ofercie firmy znajdują się zarówno produkty finalne (zestawy głośnikowe, elektronika, akcesoria) jak i same przetworniki. USHER jest jednym z nielicznych światowych producentów stosujących w swoich konstrukcjach głośnikowych najwyższej jakości przetworniki głośnikowe własnej produkcji.

Te ostatnie produkowane są zarówno na potrzeby własne jak i firm trzecich a także konstruktorów zajmujących się amatorsko budową kolumn głośnikowych. Oferta zestawów głośnikowych Ushera jest szeroka, liczy łącznie kilkanaście modeli. Wszystkie zestawy głośnikowe odznaczają się nie tylko bardzo dobrym brzmieniem, ale także wyśmienitą jakością wykonania (do budowy wykorzystywane są lite drewno, skóra, naturalne okleiny) oraz wyjątkowo atrakcyjną ceną.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO