Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Vandersteen

Brand: Vandersteen Model: VCC-1
Vandersteen VCC-1 - Głośnik centralnySPECJALISTYCZNY PROJEKTWraz dostępnością filmów, których ścieżkę dźwiękową nagrano w systemie surround oraz wielokanałowych urządzeń audio, systemy rozrywki domowej uległy znacznej ekspansji.  Obecnie wraz z pojawieniem się na rynku głośnika centralnego VCC-..
4.750,00zł
Netto:3.861,79zł
Vandersteen 1Ci Ex-demo Vandersteen 1Ci Ex-demo
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU Nowy
Brand: Vandersteen Model: 1Ci
Vandersteen 1Ci - Zestaw głośnikowy - Ekspozycyjne UKŁAD WYRÓWNANEJ DYNAMIKIZestaw głośnikowy Model One wykorzystuje sprawdzoną konstrukcję Vandersteena pod nazwą Aligned Dynamic (Układ Wyrównanej Dynamiki) w celu optymalizacji dyspersji i precyzji oddania transjentów przez przetwor..
8.000,00zł
Netto:6.504,07zł
Vandersteen VSM-1
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Vandersteen Model: VSM-1
Vandersteen VSM-1 - Głośnik surroundOPTYMALNY ZESTAW GŁOŚNIKOWY SURROUNDVandersteen VSM-1 to zaawansowany technologicznie zestaw głośnikowy przystosowany do montażu ściennego, którego brzmienie zoptymalizowano pod kątem unikalnych wymogów związanych z pracą w tylnych kanałach efektowych, w systemach..
8.380,00zł
Netto:6.813,01zł
Vandersteen 1Ci
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Vandersteen Model: 1Ci
Vandersteen 1Ci - Zestaw głośnikowyUKŁAD WYRÓWNANEJ DYNAMIKIZestaw głośnikowy Model One wykorzystuje sprawdzoną konstrukcję Vandersteena pod nazwą Aligned Dynamic (Układ Wyrównanej Dynamiki) w celu optymalizacji dyspersji i precyzji oddania transjentów przez przetworniki, przy jednoczesnym zachowani..
9.400,00zł
Netto:7.642,28zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO