Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Vandersteen

Vandersteen VCC-1
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Vandersteen VCC-1 - Głośnik centralnySPECJALISTYCZNY PROJEKTWraz dostępnością filmów, których ścieżkę dźwiękową nagrano w systemie surround oraz wielokanałowych urządzeń audio, systemy rozrywki domowej uległy znacznej ekspansji.  Obecnie wraz z pojawieniem się na rynku głośnika centralnego VCC-..
4.750,00zł
Netto:3.861,79zł
Vandersteen VSM-1
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Vandersteen VSM-1 - Głośnik surroundOPTYMALNY ZESTAW GŁOŚNIKOWY SURROUNDVandersteen VSM-1 to zaawansowany technologicznie zestaw głośnikowy przystosowany do montażu ściennego, którego brzmienie zoptymalizowano pod kątem unikalnych wymogów związanych z pracą w tylnych kanałach efektowych, w systemach..
7.999,00zł
Netto:6.503,25zł
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO