Velodyne Impact 10

Velodyne Impact 10

Velodyne Impact-10 - Subwoofer.


Velodyne Acoustics, producent najlepszych na świecie subwooferów, legitymujący sie ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, z dumą prezentuje subwoofery serii Impact.


W skład serii Impact wchodzą stylowe, przystępne cenowo subwoofery odznaczające się wysoką mocą wyjściową i niskimi zniekształceniami. Charakteryzują się pięknymi obudowami, których narożniki pokryto czarnym lakierem fortepianowym. Dzięki temu bez problemu dopasują się do pomieszczenia odsłuchowego, zaś ich głęboki, doskonale zdefiniowany bas przyda życia ulubionym filmom i muzyce - wszystko to za bardzo przystępną cenę. Modele Impact 10 i 12 odznaczają się portem bas refleks promieniującym w podłogę, zapewniającym wysoki poziom mocy basu i niskie zniekształcenia. Model Impact-Mini wyposażono w 6" głośnik basowy promieniujący do przodu oraz 8" membranę bierną skierowaną w podłogę, co łącznie gwarantuje zadziwiający bas z niezwykle kompaktowej obudowy.


Seria subwooferów Impact ustanawia nowy poziom odniesienia pod względem wysokiej jakości basu.


Właściwości:

 • Wzmacniacze MDP odznaczające się większym zapasem dynamiki w celu zagwarantowania większego uderzenia basu
 • Wysokiej klasy przetworniki o długim skoku membrany
 • Miedziane cewki o średnicy 2"s
 • Promieniujące w podłogę porty bas refleks (Impact-10 i -12) i promieniująca w podłogę membrana bierna (Impact-Mini) dla zapewnienia większej mocy wyjściowej i mniejszych zniekształceń.
 • Regulowana, wysokiej klasy zwrotnica, umożliwiająca dopasowanie subwoofera do posiadanych głośników głównych
 • Małe obudowy, przyjazne dla otoczenia.
 • Układ auto on/off przyczyniający się do oszczędności energii.
 • Regulacja fazy w celu zmaksymalizowania osiągów basu i lepszego dopasowania do posiadanych zestawów głośnikowych


Wzmacniacze Maximum Dynamic Power (MOP) – Wielkie Efekty Specjalne

Subwoofery Impact-10, -12 i Impact Mini wykorzystują wysoko wydajne wzmacniacze MDP, oferujące bas zdolny zatrząść podłogą. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań wzmacniaczy opartych o układy scalone, dynamiczne wzmacniacze MDP generują większą rezerwę mocy w celu precyzyjnego oddania najbardziej krytycznej informacji niskoczęstotliwościowej. Trwałe wzmacniacze MDP wyposażono w dwa unikalne układy zabezpieczające, gwarantujące ich długoterminową niezawodność. Te „zielone” wzmacniacze, zaprojektowano tak, aby pobierały mniej prądu generując zaskakująco dużą moc.


Znakomitej klasy przetworniki

Przetworniki stosowane w serii Impact otrzymały pokaźnych rozmiarów układy magnetyczne i 2” miedziane cewki, aby idealnie współpracowały ze wzmacniaczami MDP, maksymalizując tym samym moc i rozciągnięcie basu każdego subwoofera. Przetworniki Impact, odznaczające się dużym wychyleniem membrany i zdolnością do oddawania dużej mocy, sprawiają że subwoofery te mogą grać niżej i głośniej niż produkty konkurencyjne w zbliżonej cenie. Potężne układy magnetyczne i drogie cewki głośników szybciej odprowadzają ciepło, co dodatkowo zwiększa i tak niezwykłą już niezawodność tych produktów.


Promieniujący w dół port bas-refleks w celu zmniejszenia zniekształceń

Subwoofery Velodyne zawsze były znane z dokładności, generując ułamek zniekształceń w porównaniu do produktów konkurencji. Wyposażone w promieniujący w podłogę port bas-refleks modele Impact-10 i Impact 12 charakteryzują się potężnym basem a zarazem niskim szumem turbulencyjnym powietrza uchodzącego przez port, co przekłada się na poprawę precyzji, muzykalności i uderzenia dźwięku.


Impact-Mini – Mała obudowa, Zaskakujący bas, Umiarkowana cena

Inżynierski klejnot, model Impact-Mini wykorzystuje bardzo lekką 6.5” membranę aluminiową i promieniującą w podłogę membranę pasywną do wytworzenia zaskakująco niskiego i potężnego basu, jak na tak umiarkowaną cenę. Aluminiowa membrana w kształcie misy, przyczynia się do ograniczenia powstawania fal stojących i maksymalizacji potęgi dźwięku. Niezwykle małe wymiary obudowy (28 x 25.4 x 30,5 cm) sprawiają, że subwoofer posiada niesamowitą zdolność do kamuflażu w otoczeniu. Jest na tyle mały, że z łatwością może być schowany, lecz estetyczna obudowa i elementy dekoracyjne pokryte czarnym lakierem na wysoki połysk, sprawiają, że będzie on pasował do każdego wystroju pomieszczenia.


Dane techniczne:


MODEL Impact 10

czarny, wiśnia

Głośnik(i) 24.5 cm (10 cali)

Wzmacniacz 150 W RMS

250 W Moc dynamiczna

Obudowa Akustycznie neutralna, 

port promieniujący w dół

Pasmo przenoszenia 32-140 Hz +/- 3 dB

Cewka 2" miedziana

Membrana Włókno powlekane

Zwrotnica górno-przepustowa Pełnopasmowa

Zwrotnica dolno-przepustowa 50-200Hz

Wyjścia Stereo, lewy i prawy, terminale głośnikowe

Wejścia RCA liniowe, LFE i terminale głośnikowe

Faza cyfrowa 0° lub 180°

Układ Auto On/Off Tak

Zdejmowana maskownica Tak

Wskaźnik zasilania LED Tak

Wymiary (W,S,G) 34.5 x 32 x 37.8 cm

Gwarancja Dwa lata

Waga brutto 13,6 kg

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
 • Wyświetleń: 1336
 • Kod produktu: Impact-10
 • Dostępność: Na stanie
 • 2.200,00zł
 • Netto: 1.788,62zł

Tagi: Velodyne, Impact-10, Subwoofer