Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

WILSON SUB-9

WILSON SUB-9 - SubwooferGłośnik niskotonowy SUB-9 marki Wilson to doskonała propozycja dla tych, którzy stawiają na funkcjonalność oraz niezawodność. Jest to najwyższej klasy model, który powstał przy zastosowaniu certyfikowanych tworzyw Jego ponadprzeciętna jakość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Warto podkreślić, że opisywany model cieszy się znakomitą opinią. Często wybierany jest, jako uzupełnienie profesjonalnych systemów muzycznych wykorzystywanych w miejscach użyteczności publicznej. Oczywiście głośnik subwoofer marki Wilson sprawdzi się także w mieszkaniach prywatnych. Bez trudu możemy podłączyć go do sprzętu audio, czy też kina domowego. Dzięki temu zagwarantujemy sobie wyjątkową rozrywkę. Doskonałej jakości głośnik niskotonowy SUB-9 jest prosty i bezproblemowy w instalacji. Nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności, aby go podłączyć. Warto również wspomnieć, że jest on intuicyjny w obsłudze, co stanowi duży plus dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia z tego typu sprzętem.


Oferowany głośnik niskotonowy to prawdziwa gratka dla miłośników mocnego, a zarazem soczystego i melodyjnego basu. Uwagę warto zwrócić na solidną obudowę, która powstała z starannie wyselekcjonowanych materiałów. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby tłumić wszelkie zakłócenia. Nie trzeba więc obawiać się pogłosu, czy też innych zniekształceń. Odtwarzany dźwięk będzie krystalicznie czysty. Proponowany głośnik subwoofer jest również efektowny pod względem wizualnym, a więc będzie stanowił świetne uzupełnienie każdego wnętrza.


Specyfikacja:

  • Typ: Subwoofer aktywny z systemem bassreflex
  • Głośnik: 8” (210 mm) niskotonowy o długim skoku membrany
  • Wejścia: Wejście stereo Cinch
  • Napięcie napędowe: 220-240V, 50/60 Hz prąd przemienny
  • Przełącznik fazy: 0-180 stopni
  • Głośność: regulowana
  • Zakres częstotliwości (-3dB): 25 – 150 Hz
  • Częstotliwość odcięcia: regulowana
  • Moc wyjściowa: 150 W (RMS)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO