Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Wilson

Brand: Wilson Model: WILSON EXCLUSIVE 4 GRILL
WILSON EXCLUSIVE 4 GRILL - MaskownicaMaskownica Exclusive 4 Grill jest przystosowana do głośnika Exclusive Line EL-4. Jest to model w eleganckim szarym kolorze. Został on wykonany z wytrzymałych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy. Opisywana maskownica nie wpłynie negatywnie na jakość d..
34,95zł
Netto:28,41zł
Brand: Wilson Model: WILSON EXCLUSIVE 8 GRILL
WILSON EXCLUSIVE 8 GRILL - MaskownicaMaskownica Exclusive 8 Gril przeznaczona jest do głośnika Exclusive Line EL-8. Kolor szary jest nie tylko praktyczny, ale również ponadczasowy. To prosty sposób na to, aby odmienić wygląd posiadanego sprzętu. Oferowany produkt został wykonany z trwałych oraz ..
49,95zł
Netto:40,61zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR MINI
Wilson RAPTOR MINI - Kolumna głośnikowa podstawkowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie..
299,00zł
Netto:243,09zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR X
WILSON RAPTOR X - Kolumna głośnikowa ATMOSRaptor X jest głośnikiem, który jest elementem dopełniającym zaawansowane systemy kina domowego, tworzącym dodatkowy wymiar dźwięku mający istotny wpływ na doświadczanie go dzięki warstwie wysokości. Dzięki temu efekty z dynamicznych filmów akcji, gdzie ..
299,00zł
Netto:243,09zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR VOCAL
Wilson RAPTOR VOCAL - Kolumna głośnikowa centralnaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie ..
449,00zł
Netto:365,04zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR 1
Wilson RAPTOR 1 - Kolumna głośnikowa podstawkowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie wy..
499,00zł
Netto:405,69zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR 3
Wilson RAPTOR 3 - Kolumna głośnikowa podstawkowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie wy..
749,00zł
Netto:608,94zł
WILSON SIX WILSON SIX
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Wilson Model: WILSON SIX
WILSON SIX - Kolumna głośnikowa podłogowaPodłogowe kolumny głośnikowe Wilson Six są uniwersalnym rozwiązaniem zarówno dla miłośników muzyki odtwarzanej z klasycznych zestawów stereo, wzmacniaczy połączonych z nowoczesnymi streamerami plików sieciowych jak i odpowiedzią na rosnące zainteresowanie..
799,00zł
Netto:649,59zł
Brand: Wilson Model: WILSON EXCLUSIVE LINE EL-4
WILSON EXCLUSIVE LINE EL-4 - Kolumna głośnikowa podstawkowaWilson Exclusive Line EL-4 są mniejszym odpowiednikiem bardzo dobrze przyjętych na rynku podłogowych zestawów EL-8. Podobnie jak ich większy brat, EL-4 są równie eleganckie i nowoczesne. Smukłe obudowy, luksusowy, czarny lakier fortepian..
999,00zł
Netto:812,20zł
Brand: Wilson Model: WILSON SUB-9
WILSON SUB-9 - SubwooferGłośnik niskotonowy SUB-9 marki Wilson to doskonała propozycja dla tych, którzy stawiają na funkcjonalność oraz niezawodność. Jest to najwyższej klasy model, który powstał przy zastosowaniu certyfikowanych tworzyw Jego ponadprzeciętna jakość usatysfakcjonuje nawet najbard..
999,00zł
Netto:812,20zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR 5
Wilson RAPTOR 5 - Kolumna głośnikowa podłogowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie wyżs..
1.099,00zł
Netto:893,50zł
Brand: Wilson Model: CINEMATIC
Wilson CINEMATIC - Kino domowe - zestaw 5.0Zestaw głośnikowy Cinematic 5.0 stworzony został przez doświadczony zespół inżynierów w oparciu o sprawdzone technologie i oferuje pełnię brzmienia odtwarzanej muzyki, jak i ścieżki dźwiękowej oglądanych filmów.Podstawowymi elementami tego zestawu są dwie k..
1.499,00zł
Netto:1.218,70zł
Przeglądasz 1 do 12 z 27 (3 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO