Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Wilson Audio

Wilson Audio TuneTot Wilson Audio TuneTot
CENA ZA SZTUKĘ
Wilson Audio TuneTot - Kolumna podstawkowa Inżynieria zastosowań specjalnych jest częścią w podstawowych założeniach zawartych w DNA Wilson Audio. Początkowo Wilson używał nomenklatury "specjalnych zastosowań" do opisywania produktów zaprojektowanych do rozwiązania konkretnego problemu,..
31.000,00zł
Netto:25.203,25zł
Wilson Audio Alida Wilson Audio Alida
CENA ZA SZTUKĘ
Wilson Audio Alida - Kolumna naścienna Najnowszą konstrukcją Wilson Audio specjalnego przeznaczenia jest ALIDA. Kolumna ta została zbudowana w celu zaoferowania neutralnej barwy, doskonałej dynamiki i głębokiej sceny dźwiękowej – charakterystycznych dla wolnostojących kolumn firmy – wsz..
46.000,00zł
Netto:37.398,37zł
Wilson Audio Sabrina X Wilson Audio Sabrina X
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
WILSON AUDIO SABRINA X - Trójdrożny głośnik wolnostojący Kolumny Chronosonic XVX to - jak do tej pory - najbardziej ambitna i złożona konstrukcja produkowana przez firmę Wilson Audio. Podczas ich projektowania, Daryl Wilson i jego zespół sięgnęli po wiele rozwiązań zastosowanych w lim..
59.500,00zł
Netto:48.373,98zł
Wilson Audio Yvette Wilson Audio Yvette
CENA ZA SZTUKĘ
Wilson Audio Yvette - Kolumna podłogowa Wilson Audio z dumą prezentuje już piątą, zaprojektowaną od podstaw na przestrzeni ostatnich pięciu lat konstrukcję: Yvette.Zawsze, kiedy pojawia się nowy głośnik, w naturalny sposób rodzą się pytania dotyczące porównania go ze stars..
87.500,00zł
Netto:71.138,21zł
Wilson Audio Mezzo CS - Kolumna centralna Głośnik Mezzo pierwszej generacji został zaprojektowany i wykonany aby spełniać konkretną funkcję: miał być głośnikiem, który posiadał sygnaturę dźwiękową kolumny Wilson Sasha W/P, ale zamkniętą w niewielkiej obudowie. Kiedy był wykorzystywany j..
103.000,00zł
Netto:83.739,84zł
Wilson Audio Sasha V Wilson Audio Sasha V
CENA ZA SZTUKĘ
Wilson Audio Sasha V - Kolumna podłogowa W firmie Wilson Audio wyznaczono niezmienną ścieżkę w kierunku "Doskonałości we wszystkim", wspierając główną ideę, która przyświeca wiodącemu hasłu "Autentyczna doskonałość". Nieustannie przesuwając granice tego, co możliwe, pasja Wils..
145.000,00zł
Netto:117.886,18zł
Wilson Audio Alexia V Wilson Audio Alexia V
CENA ZA SZTUKĘ
Wilson Audio Alexia V - Kolumna podłogowa Wilson Audio znany jest z nieustannych postępów w dziedzinie badań i rozwoju oraz ciągłego dążenia do "Doskonałości we Wszystkich Rzeczach™". Gdy prace nad Alexx V® dobiegały końca, a Alexia® Series 2 osiągnęła pięc..
199.500,00zł
Netto:162.195,12zł
Wilson Audio Alexx V Wilson Audio Alexx V
CENA ZA SZTUKĘ
Wilson Audio Alexx V - Kolumna podłogowa Kiedy przyszedł czas na unowocześnienie kolumn Alexx®, Daryl Wilson postanowił wziąć pod uwagę całą nową wiedzę i wszystkie doświadczenia zdobyte przez firmę Wilson Audio w ciągu ostatnich pięciu lat.Zespół inżynierów działu badawczo-roz..
416.500,00zł
Netto:338.617,89zł
Przeglądasz 1 do 8 z 8 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO