Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1

LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
LAGRANGE Wzmacniacz zintegrowany + DAC 5.1
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: LAGRANGE
Wyświetleń: 1520
24.900,00zł
Netto: 20.243,90zł
Oblicz ratę

Wzmacniacz zintegrowany HEED - LAGRANGE + DAC 5.1

Najważniejsze cechy:

  • nowoczesny design
  • zbudowany na tranzystorach bipolarnych
  • technologia Transcap
  • wyposażony w cztery wejścia liniowe

Nowoczesny design

Najnowszy wzmacniacz zintegrowany Lagrange, którego nazwa jest hołdem dla francuskiego matematyka i astronoma pochodzenia włoskiego, jest w odróżnieniu od wszystkich dotychczasowych urządzeń Heeda o „połówkowych” lub „ćwiartkowych” gabarytach, pierwszym w historii węgierskiej manufaktury wzmacniaczem zintegrowanym o pełnowymiarowej szerokości 43 cm, za którą idzie niebagatelne 15 kg wagi. Jest on również najbardziej zaawansowanym designersko produktem węgierskiej manufaktury, przebijającym nie tylko urokliwego, budżetowego Elixira ale także modele z topowej serii Thesis.

Czarna płyta frontowa jest okalana bardzo gustowną ramą z matowego srebrnego aluminium, a symetrycznie rozmieszczone pokrętła z czołowymi wyfrezowaniami oraz dwuelementowy wylot powietrza na górnym panelu dopełniają industrialnej, lecz niesamowicie ekskluzywnej i spójnej stylistyki.

Technologia Transcap

Lagrange to wzmacniacz zbudowany na tranzystorach bipolarnych. Wykorzystuje on firmową technologię Transcap, czyli sprzężenie RC z pojemnością wyjściową odpowiedzialną za magazynowanie i oddawanie całej energii sygnału muzycznego. Sterowanie odbywa się z tranzystorów w darlingtonowskim układzie push-pull. Konfiguracja tego typu wymaga radykalnego przeprojektowania pozostałych sekcji wzmacniacza, a także znacznie staranniejszego doboru komponentów.

W porównaniu do wzmacniaczy z tradycyjnym sprzężeniem bezpośrednim, układ Transcap charakteryzuje się pełniejszym i naturalniejszym brzmieniem, w którym kluczowe znaczenie ma równowaga pomiędzy rytmem, atmosferą i przejrzystością nagrania. Cechy te gwarantują uniwersalność wzmacniacza i komfort odbioru każdego rodzaju muzyki.

Z mocą 60 W przy 8 i 100 W na kanał przy 4 omach Lagrange wysteruje większość głośników dostępnych na rynku, nawet tych o efektywności poniżej przeciętnej. Lagrange jest wyposażony w cztery wejścia liniowe, jedno gramofonowe, a także wyjście pre-out i line-out oraz wysokopoziomowe HP. Na tylnym panelu znajdziemy wysokiej klasy złocone terminale głośnikowe z przeźroczystymi osłonkami, a z przodu wyjście słuchawkowe na duży jack ze wzmacniacza w czystej klasie A. Urządzenie ma także wbudowany odbiornik Bluetooth.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO